صفحه 10 از 97 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 965

موضوع: همسفر برای آمریکا

پیش فرض پاسخ : همسفر برای آمریکا

پروازی که من رزرو کردم تا chicago میره و بعد آنجا خط هواپیمایی عوض میشود . میخواستم ببینم با این حساب محدودیت بار کدام را باید رعایت کنم.همانی که در بلیط نوشته و مربوط به پرواز اولی است درست است.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

سلام
    من از لندن 2 شهریور برای boston بلیط دارم (ساعت 30/8 از تهران ساعت 14 از لندن )
    ندا

نقل قول نوشته اصلی توسط neda2262
    سلام
    من از لندن 2 شهریور برای boston بلیط دارم (ساعت 30/8 از تهران ساعت 14 از لندن )
    ندا
    من هم اگر زودتر clear نشم نصف مسیر رو تو همین پرواز هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mspersian84
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    من با بریتیش از تهران به لندن, از اونجا با AA به شیکاگو و از اونجا به اورلاندو فلوریدا برای 12 آگست بلیط رزرو کردم, یکی دیگه از دوستا هم تا شیکاگو با منه و بعد میره تمپا فلوریدا. اگر کسه دیگه‌یی هم هست لطفا بگه (حتی فقط تا شیکاگو), راستی این 1250000 تومان شد , راه بهتری پیدا نکردیم, ترکیش هم اینکه پر بود هم اینکه میگن کیفیت پروازش خیلی جالب نیست( البته خیلی مهم نیست), و هم اینکه از آسیا میره و اکثر مسافرا رجیستر میخوان, پس خیلی رجیستر طولانی میشه و پرواز بدی از دست میره. برای همین ما این مسیرو انتخاب کردیم, اگر کسی راه بهتری سراغ داره هم بگه.
    سلام
    من یه مسیر دیگه رو بهتون پیشنهاد می کنم. از تهران به امستردام و آمستردام به اورلاندو. این جوری هم مدت سفر کوتاه تر میشه و هم احتمالا هزینه ی کمتری داره!
    یکی از دوستام از این مسیر زمستون رفت اورلاندو. فکر کنم با پرواز کی.ال.ام.
    میثم
    من KLMرو نگاه کردم الآن, اول اینکه به اورلاندو مستقیم نداره و از دیتروید میره, دوم اینکه قیمت چیزی در حدود 5 میلیون تومن میشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    كسي پرواز 12 آگوست تركيش به شيكاگو ميره؟ من احتمالا با اين پرواز برم.
    منم اگه به امید خدا اگه سروقت کلیر بشم 12 آگوست با ترکیش عازم شیگاگو هستم. البته بلیط رو خریدم. امیدوارم مجبور نشم برم پسش بدم!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moaveni
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    كسي پرواز 12 آگوست تركيش به شيكاگو ميره؟ من احتمالا با اين پرواز برم.
    منم اگه به امید خدا اگه سروقت کلیر بشم 12 آگوست با ترکیش عازم شیگاگو هستم. البته بلیط رو خریدم. امیدوارم مجبور نشم برم پسش بدم!
    مي دونيد كه پس دادن بليط تركيش چقدر جريمه مي خوره؟ من از دفتر تركيش پرسيدم گفت هيچي. ولي آژانسي كه ازش مي خوام بخرم گفت 50 60 دلار جريمه داره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ohio, USA

نقل قول نوشته اصلی توسط mspersian84
    من با بریتیش از تهران به لندن, از اونجا با AA به شیکاگو و از اونجا به اورلاندو فلوریدا برای 12 آگست بلیط رزرو کردم, یکی دیگه از دوستا هم تا شیکاگو با منه و بعد میره تمپا فلوریدا. اگر کسه دیگه‌یی هم هست لطفا بگه (حتی فقط تا شیکاگو), راستی این 1250000 تومان شد , راه بهتری پیدا نکردیم, ترکیش هم اینکه پر بود هم اینکه میگن کیفیت پروازش خیلی جالب نیست( البته خیلی مهم نیست), و هم اینکه از آسیا میره و اکثر مسافرا رجیستر میخوان, پس خیلی رجیستر طولانی میشه و پرواز بدی از دست میره. برای همین ما این مسیرو انتخاب کردیم, اگر کسی راه بهتری سراغ داره هم بگه.
    سلام
    من یه مسیر دیگه رو بهتون پیشنهاد می کنم. از تهران به امستردام و آمستردام به اورلاندو. این جوری هم مدت سفر کوتاه تر میشه و هم احتمالا هزینه ی کمتری داره!
    یکی از دوستام از این مسیر زمستون رفت اورلاندو. فکر کنم با پرواز کی.ال.ام.
    میثم
    سلام

نه بابا!! پس من از دوستم می پرسم. ببینم اون دقیقا با چه پروازی اومده! شاید هم من اشتباه کرده باشم!!

میثم

من KLMرو نگاه کردم الآن, اول اینکه به اورلاندو مستقیم نداره و از دیتروید میره, دوم اینکه قیمت چیزی در حدود 5 میلیون تومن میشد!

Senior Member

قیمتها رو یه موقع از رو سایت ایرلاین یا از سایتهایی مثل cheapoair نگاه نکنیدا ! قیمتهاشون گاهی خیلی پرته. قیمت رو حتما از یکی از آژانسهای هواپیمایی تهران بپرسید.
    در ضمن به نظر من با قیمت 1200000 تومان یا یه کم بیشتر یا کمتر turkish اصلا به صرفه نیست. با خیلی هواپیماییهای بهتر میشه رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    قیمتها رو یه موقع از رو سایت ایرلاین یا از سایتهایی مثل cheapoair نگاه نکنیدا ! قیمتهاشون گاهی خیلی پرته. قیمت رو حتما از یکی از آژانسهای هواپیمایی تهران بپرسید.
    در ضمن به نظر من با قیمت 1200000 تومان یا یه کم بیشتر یا کمتر turkish اصلا به صرفه نیست. با خیلی هواپیماییهای بهتر میشه رفت.
    تا الآن که من چک کردم, travelone.com قیمت ها خیلی واقعی ترو بهتر بوده, در ضمن خیلی بهتر مسیر رو پیدا میکنه و خیلی هم سری update میشه خودش. من حتی پروازی که از بریتیش گرفتم خود اپراتور به ذهنش نرسید, من از تو این سایت پیدا کردم و بهش گفتم, اونم نگاه کرد گفت آره میشه و همونو برام گرفت.

Junior Member

آيا بليطها در اين دو هفته گرون شدند؟ قيمت turkish به شيكاگو را به من 1150000 گفت. در صورتي كه من 820000 هم شنيدم. (هردو اكونومي)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)