صفحه 13 از 97 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 965

موضوع: همسفر برای آمریکا

پیش فرض پاسخ : همسفر برای آمریکا

ايران اير با يونايتد ايرويز امريكا و همچنين ويرجين اتلانتيك قرار داد بسته. اين موقعيت خيلي خوبي هست براي رفتن به امريكا. من خودم شخصا بعد از جستجو زياد اين مسير رو انتخاب كردم و بليط رو خريدم.

تهران---فرانكفورت---واشينگتون---اورلاندو فلوريدا؛ 12 دسامبر؛ قيمت 850 هزار تومان

مزيت ديگه هم اينه كه بار به جاي 2 تا 22 كيلو 2 تا 32 كيلو هست. بعضي ها هم نگران تاخيرهاي ايران اير بودن اما بليط رو جوري بهتون ميدن كه حتي در صورت تاخير حتما به پرواز بعد برسين. مال من 5-6 ساعت ترانزيت داره. در ضمن فقط پرواز اول رو با ايران اير هستين و از اروپا به بعد ديگه با يونايتد طرفين كه تعداد خيلي زيادي پرواز داره. كلا به نظر من بهترين انتخاب موجود همين كانكشن هست. تازه تو اروپا از لندن هم ميتونين برين.

فقط اين نكته رو بگم كه از 13 دسامبر يونايتد ميره تو high season . پس از 13دسامبر يك مقدار قيمت بليط عوض ميشه كه با وجود اون باز هم خيلي صرف ميكنه و زير يك ميليون درمياد.

اگر تو اين مسير 12 دسامبر كسي بود به من خبر بده لطفا.

Junior Member

به من گفتن اینا قراردادیه و سیستمی نیست و به همه جا نداره... باید بقیشو خودمون بگیریم.....

نقل قول نوشته اصلی توسط myboy
    به من گفتن اینا قراردادیه و سیستمی نیست و به همه جا نداره... باید بقیشو خودمون بگیریم.....
    اين طور نيست و همون طور که ميبينين پرواز داخلي امريکا رو تا مقصد من ايران اير با یونایتد براي من خريد و الان توي بليطم زده.

Junior Member

سلام
    من روز یک ژانویه برای لوس آنجلس پرواز دارم
    ایران ایر + ویرجین و از طریق لندن. ساعت 7:30 از تهران پرواز دارم.

ترجیح میدم تنها نباشم. کسی هست که همسفر من باشه؟
    ممنون
    ‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

نقل قول نوشته اصلی توسط arh1384
    سلام
    من 24 دسامبر از تهران حرکت می کنم. این مسیر هامه:
    1-تهران ابوظبی با اتحاد
    2-ابوظبی به لندن با اتحاد
    3-لندن به شیکاگو با american airways
    4-شیکاگو به ویرجینیا با american airways
    قیمت همش 950 تومنه . کسی میاد؟
    در ضمن آقای countdown-camery خیلی ارادت داریم
    corridore asli ;D
    شما میخواین برید VA؟ چرا با قطر نمیاید؟!

Junior Member

اگر کسی مایل بود برای 4 ژانویه همسفر بشیم ، لطفا پیغام بده. شیکاگو با ترکیش

نقل قول نوشته اصلی توسط Taheri
    سلام
    من روز یک ژانویه برای لوس آنجلس پرواز دارم
    ایران ایر + ویرجین و از طریق لندن. ساعت 7:30 از تهران پرواز دارم.

ترجیح میدم تنها نباشم. کسی هست که همسفر من باشه؟
    ممنون
    Dear Friend
    Hi
    I may probably be with you up to London! o
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

نقل قول نوشته اصلی توسط amir32002
    ايران اير با يونايتد ايرويز امريكا و همچنين ويرجين اتلانتيك قرار داد بسته. اين موقعيت خيلي خوبي هست براي رفتن به امريكا. من خودم شخصا بعد از جستجو زياد اين مسير رو انتخاب كردم و بليط رو خريدم.

تهران---فرانكفورت---واشينگتون---اورلاندو فلوريدا؛ 12 دسامبر؛ قيمت 850 هزار تومان

مزيت ديگه هم اينه كه بار به جاي 2 تا 22 كيلو 2 تا 32 كيلو هست. بعضي ها هم نگران تاخيرهاي ايران اير بودن اما بليط رو جوري بهتون ميدن كه حتي در صورت تاخير حتما به پرواز بعد برسين. مال من 5-6 ساعت ترانزيت داره. در ضمن فقط پرواز اول رو با ايران اير هستين و از اروپا به بعد ديگه با يونايتد طرفين كه تعداد خيلي زيادي پرواز داره. كلا به نظر من بهترين انتخاب موجود همين كانكشن هست. تازه تو اروپا از لندن هم ميتونين برين.

فقط اين نكته رو بگم كه از 13 دسامبر يونايتد ميره تو high season . پس از 13دسامبر يك مقدار قيمت بليط عوض ميشه كه با وجود اون باز هم خيلي صرف ميكنه و زير يك ميليون درمياد.

اگر تو اين مسير 12 دسامبر كسي بود به من خبر بده لطفا.
    من هم ميخوام ايران اير - يونايتد بگيرم ولى توى هيثرو لندن فقط 2.5 ساعت فاصله بين 2 تا پروازم ميشه...
    تنها عيبش به نظر من همينه.
    به نظر شما 2.5 ساعت مناسبه؟

راستى كسى 1 ژانويه از لندن با يونايتد نميره سانفرانسيسكو؟
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

Dear friends:

Im going to depart Tehran to Chicago on Dec,19, by Turkish Airline. Please let me know if you are in the same flight

Junior Member

یعنی واقعا باید تنها برم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)