صفحه 5 از 97 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 965

موضوع: همسفر برای آمریکا

پیش فرض پاسخ : همسفر برای آمریکا

should we have a credit card? How many days can we put the ticket on reservation?
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

برای گرفتن بلیط از ترکیش ایر به نمایندگی آن در تهران تماس بگیرید. نیاز به کارت اعتباری نمی باشد. اگر هم بخواهید از ترکیه بروید شاید بتوانید از استانبول ادامه مسافرت خود به آمریکا را دنبال کنید. فقط از اینجانمی شود پرواز از استانبول را رزرو کرد و باید حتما شروع پرواز از تهران باشد.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط nemo
    با ترکیش ایر به شیکاگو حدود 830000 تومن در میاد. میره استانبول حدود 3 ساعت توقف و 11 ساعت تا شیکاگو
    ,What about the case when you want to pick-up your visa before leaving Istanbul to Chicago
    !It may take 5 days

saeede83
    Guest

بچه ها کسی تجربه استفاده از American airlineرو داشته؟ می دونید آیا می شه بلیطش رو مثلا از دوبی به آتلانتا با کردیت کارت خرید؟ مشکلی پیش نمی آد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    بچه ها کسی تجربه استفاده از American airlineرو داشته؟ می دونید آیا می شه بلیطش رو مثلا از دوبی به آتلانتا با کردیت کارت خرید؟ مشکلی پیش نمی آد؟

I have traveled with it a few times but I bought the ticket while I was in the US
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

saeede83
    Guest

من برای اوایل آگوست از چند ایر لاین به مقصد آتلانتا سوال کردم. این نتیجه ای که به دست آوردم:
    Air france: Tehran-Paris-Atlanta 1/515/000 tomans
    British: Tehran-London-Atlanta 1/900/000 tomans + we have to get the visa and hotel for one night

KLM: Tehran-Amesterdam-Detroit-Atlanta 1/480/000 tomans
    Turkish: Tehran-Istanbul-Chicago-Atlanat around 1/000/000 tomans
    اما اگه از American Airline استفاده کنیم هم پرواز مستقیم به آتلانتا هست از دوبی هم حدود 900 تومن بیشتر در نمی آد. حالا من سعی می کنم با دفترشون در دبی تماس بگیرم ببینم چی می گن.

farzam2007
    Guest

سعیده دو تا مشکل هست :
    1. کردیت کارت
    2. اگر بلیط رو هم بخری باید از امریکا بلیط رو بفرستن دبی ؟ خود این پروسه زمان بر نیست ؟

saeede83
    Guest

کردیت کارت که مشکل نیست، خیلی شرکت ها هستن که می شه با قیمت مناسب از اونجا تهیه شون کرد. اما خب American Airline توی همه کشور های اطراف ( از جمله دوبی ) نمایندگی دارن. من نمایندگی دوبی رو پیدا نکردم اما تا الان که نتونستم بگیرمشون.
    http://www.dubai.alloexpat.com/dubai...ines_dubai.php

ApplyAbroad Champion

مشكل اينكار به نظر من اينه كه شما بخش اول رو بايد جدا بخري و بخش دوم رو جدا (يعني مثلا از ايران به دبي رو با Iranair بايد خريد)
    از اونجا كه از ايران پرواز به آمريكا صادر نشده محدوديت باري 20 كيلو وجود داره.
    همچنين شما بايد بارتون رو توي فرودگاه دبي تحويل بگيريد و خودتون دوباره تحويل بديد .
    براي من هم Us airways بهترين مسير رو داره . ولي نمي دونم با اين حساب مشكلي دارم يا نه ... چون فكر كنم براي تحويل بار بايد از قسمت چك ويزاي دبي رد بشيم ! يعني بايد ويزاي دبي هم بگيريم

saeede83
    Guest

ببینید من الان سایت aa رو که چک کردم مثلا برای من که می خوام برم آتلانتا اگر پرواز 2 stop انتخاب کنم، مثلا dubai-london-NY-atlanta یا شیکاگو قیمتش 820$ می شه، اگه بتونم pick up ویزای قبرس رو طوری تنظیم کنم که برگشت از لارناکا در دوبی بمونم و با aa به آتلانتا برم، در وقت و هزینه کلی صرفه جویی می شه، ضمنا ویزای دوبی یا حتی یکی دو شب هتل گرفتن در دوبی هم به نظرم می ارزه. البته اینا همش یک فرضیه است نمی دونم چقدر عملی باشه، اما خب بد نیست پیگیری کنیم. بار هم که محدودیتش معلومه و جالب اینجاست که بریتیش هم به من گفت بارت رو باید لندن بگیری، شب بری هتل فرداش بری برای پرواز آتلانتا.
    اگه این مورد نشه، به نظر من ترکیش ار همه بهتره، چون پروازی که گیت ورودی اش آتلانتا باشه خیلی کم و شدیدا گرونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)