صفحه 6 از 97 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 965

موضوع: همسفر برای آمریکا

پیش فرض پاسخ : همسفر برای آمریکا

يعني اگر از ايران مستقيم بليط براي آمريكا بگيريم حتي اگه ايرلاين عوض كنيم بارو به ما تحويل نميدن و همون محدوديت باري كه از ايران داشتيم و تا مقصد اعمال مي كنند؟ راستش من يك كم ضد و نقيض شنيدم اگه ميشه راهنمايي كنيد.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    يعني اگر از ايران مستقيم بليط براي آمريكا بگيريم حتي اگه ايرلاين عوض كنيم بارو به ما تحويل نميدن و همون محدوديت باري كه از ايران داشتيم و تا مقصد اعمال مي كنند؟ راستش من يك كم ضد و نقيض شنيدم اگه ميشه راهنمايي كنيد.
    ممنون

Last year I went with British Airways to Chicago, got my baggages and then took the AA to my destination
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

me_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    بریتیش هم به من گفت بارت رو باید لندن بگیری، شب بری هتل فرداش بری برای پرواز آتلانتا.
    این ایرلاین BMI است، نه Brithis Airways!

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط me_f
    بریتیش هم به من گفت بارت رو باید لندن بگیری، شب بری هتل فرداش بری برای پرواز آتلانتا.
    این ایرلاین BMI است، نه Brithis Airways!
    بله BMI بود اما من شماره British رو از 118 خواستم و شماره BMI رو دادن، به خاطر همین فرض کردم که هردوش یکیه

ApplyAbroad Champion

فرض شما درست بود : ))
    تقريبا بيشتر از يكساله كه bmi تمام پروازهاي BA رو در ايران انجام مي ده ... اسم دفترشون هم از BA شده bmi .. ولي همه چي مثل سابقه و هيچ فرقي نكردهه

سلام دوستان....

من هم براي آتلانتا سوال كردم ، بهم پينشهاد كردن همون تهران - آمستردام - ديترويت - آتلانتا رو ........

فقط گويا فاصله بين پرواز ديترويت و آتلانتا 3 ساعته...

مي خواستم ببينم با اين حساب ، Detroit هست كه Entry Port ما حساب ميشه....

چون اون جوري ممكنه طولاني شدن كارهاي ورود ، باعث بشه به پروزا آتلانتا نرسيم.........

نميشه هيچ جوري كارهاي ورود در آتلانتا انجام بشه؟

يعني منظورم اينه كه هميشه اولين پروازي كه شما باهاش وارد آمريكا ميشين ، بايد تو همون فروودگاه هم كارهاي ورود انجام بشه...

پي نوشت: راستي سعيده جان !تبريك براي ويزا و مصاحبه موفق (هرچند مطمئن بودم كه مي گيري ;D) واميد براي كليرنس سريع!

نقل قول نوشته اصلی توسط A l I r E z A

چون اون جوري ممكنه طولاني شدن كارهاي ورود ، باعث بشه به پروزا آتلانتا نرسيم.........

منم ترانزيت پروازم از ديترويت 2:30 ساعته ، به نظرم كم نيست ، يعني ممكنه نرسيم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Scheme
    نقل قول نوشته اصلی توسط A l I r E z A

منم ترانزيت پروازم از ديترويت 2:30 ساعته ، به نظرم كم نيست ، يعني ممكنه نرسيم ؟
    والا يه دوستي مي گفت كارهاي ورود ممكنه از 1 تا 4 ساعت طول بكشه و مورد به مورد فرق داره.....

ولي اصلا با توجه به اين كه ما از ديترويت به آتلانتا ترانزيت ميشيم (و حتي فكر كنم بارمون رو هم توي آتلانتا مي گيريم)

اون وقت بازهم اين كارهاي ورودي در ديترويت انجام ميشه؟ يا در همون آتلانتا؟

saeede83
    Guest

بار رو باید توی اولین گیت ورودی در آمریکا گرفت و مراحل security چک بشه. ضمنا اگه بخوایم مستقیم به آتلانتا نریم، یعنی گیت ورودی مون یک شهر دیگه باشه، چرا detroit؟ ایت احتمالا از KLM هست درسته؟ و قیمت بلیطش 1/480 هست. من همسن امروز از ترکیش برای تهران-استانبول-شیکاگو-آتلانتا رزرو کردم 923 تومن. خوبیشم به اینه که اگه بخریمش هر چند بار که بخوایم می تونیم تاریخش رو عوض کنیم و هزینه ای نداره. این برای ما که کلیرنسمون روی هوا هست خیلی خوبه

me_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    فرض شما درست بود : ))
    تقريبا بيشتر از يكساله كه bmi تمام پروازهاي BA رو در ايران انجام مي ده ... اسم دفترشون هم از BA شده bmi .. ولي همه چي مثل سابقه و هيچ فرقي نكردهه
    اما من از خانومه پرسیدم اونجاBritish Airways هست، انگار که بش برخورده بود، گفت نه!!!! ;D

بله BMI بود اما من شماره British رو از 118 خواستم و شماره BMI رو دادن، به خاطر همین فرض کردم که هردوش یکیه

به منم همینو گفت، بلد نیست به گمانم ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)