صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام.

دوستانی که از نحوه افتتاح حساب ارزی در این کشور و حواله برای ایرانیان اطلاعاتی

دارن لطفا اعلام کنند ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : + افتتاح حساب بانکی در ترکیه +

سلام
    من خودم الان درگیر این مساله هستم. تا جایی که فهمیدم شما باید ابتدا RP رو بگیرید و بعد حساب بانکی باز کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahosali2 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم الان درگیر این مساله هستم. تا جایی که فهمیدم شما باید ابتدا RP رو بگیرید و بعد حساب بانکی باز کنید.
    مشکل من رو این تحریم های جدید و بی ربط ایجاد کرده و نمیتونم حواله ای به حسابم در ایران بفرستم.
    شنیدم از طریق ترکیه میشه مشکل رو حل کرد . اگر اطلاعاتی بدست آوردید لطفا اعلام بفرمایید...

Smile پاسخ : + افتتاح حساب بانکی در ترکیه +

چند تا سوال داشتم . دوستایی که در ترکیه تحصیل میکنن بهتر میتونن کمک کنن.

1- در ترکیه برای دانشجویان مقیم ایرانی امکان افتتاح حساب ویزا با امکانات EFT و اینترنت بانکینگ و حواله از طریق اینترنت و گرفتن مرچنت (درگاه پرداخت ) بانکی وجود دارد یا نه ؟
    2- اگه سوال اول مثبت باشه - آیا بعد از اتمام تحصیل این حساب قابل استفاده خواهد بود
    3- میشه به صورت موقت یا حتی صوری در دانشگاهی ثبت نام کرد و بعد از گرفتن حساب بانکی ترک تحصیل کرد و مشکلی پیش نیاد.
    4- اگه راههای ساده تری هم میدونید بفرمائید ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadx2002 نمایش پست ها
    چند تا سوال داشتم . دوستایی که در ترکیه تحصیل میکنن بهتر میتونن کمک کنن.

1- در ترکیه برای دانشجویان مقیم ایرانی امکان افتتاح حساب ویزا با امکانات EFT و اینترنت بانکینگ و حواله از طریق اینترنت و گرفتن مرچنت (درگاه پرداخت ) بانکی وجود دارد یا نه ؟
    2- اگه سوال اول مثبت باشه - آیا بعد از اتمام تحصیل این حساب قابل استفاده خواهد بود
    3- میشه به صورت موقت یا حتی صوری در دانشگاهی ثبت نام کرد و بعد از گرفتن حساب بانکی ترک تحصیل کرد و مشکلی پیش نیاد.
    4- اگه راههای ساده تری هم میدونید بفرمائید ممنون میشم.
    در حال حاضر در ترکیه در زمان تحصیل می تونید حساب باز کنید ولی از زمان تشدید تحریم ها در صورتیکه تحصیلتون تموم شه یا اقامت با مشکل روبرو بشه بانک اذیت می کنه و می گه باید حساب رو ببندید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حساب بانکی در ترکیه,کارتهای بانکی دانشجویی , معرفی بانکها و صرافی ها, انتقال پ

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    *************مهم مهـــم مهــــــــم**********
    بچه ها کسی هست که تو ترکیه حساب داشته باشه؟یا بخواد به حسابی اونجا پول بریزه؟ من 165 لیر اونجا دست 1 آموزشگاه زبان دارم میخوام پس بگیرم میشه اگه کسی لازم داره پیام خصوصی بده بریزن برای اون من اینجا معادل ریالی شو با نرخی که خودتون میگید بگیرم؟؟ لطفا پ خ بدید منتظرم مرسی!
    سلام

براحتی خودتون می تونید برید و حساب بانکی باز کنید

البته کمی طول میکشه در حد

1- ترجمه قبض تلفن - آب - برق - گاز در ایران و تایید اون در کنسولگری یا سفارت ترکیه در حد 48-72 ساعت
    2- گرفتن برگه مالیاتی در حد 2-5 ساعت
    3- پرکردن فرمهای بانکی 1-3 ساعت
    از زرتـشت سئوال کردند:زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟
    فرمودند: 1. دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد، پس تلاش کردم. | 2. دانستم که خدا مرا می بیند، پس حیا کردم. 3. دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد، پس آرام شدم. | 4. دانستم پایان کارم مرگ است، پس مهیا شدم.

Junior Member

پیش فرض حساب بانکی در ترکیه | چه بانکی را توصیه می کنید؟

حساب بانکی در ترکیه | چه بانکی را توصیه می کنید؟

شما دوستانی که اقامت ترکیه و زندگی در این کشور را تجربه کرده اید، چه بانکی را توصیه می کنید و چرا ؟

آیا امکان استفاده از paypal نیز با افتتاح این حساب ها امکان پذیر است؟
    ویرایش توسط bespar : May 16th, 2012 در ساعت 05:44 PM
    فرمودند: 1. دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد، پس تلاش کردم. | 2. دانستم که خدا مرا می بیند، پس حیا کردم. 3. دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد، پس آرام شدم. | 4. دانستم پایان کارم مرگ است، پس مهیا شدم.

پیش فرض پاسخ : حساب بانکی در ترکیه,کارتهای بانکی دانشجویی , معرفی بانکها و صرافی ها, انتقال پ

نقل قول نوشته اصلی توسط bespar نمایش پست ها
    سلام

براحتی خودتون می تونید برید و حساب بانکی باز کنید

البته کمی طول میکشه در حد

1- ترجمه قبض تلفن - آب - برق - گاز در ایران و تایید اون در کنسولگری یا سفارت ترکیه در حد 48-72 ساعت
    2- گرفتن برگه مالیاتی در حد 2-5 ساعت
    3- پرکردن فرمهای بانکی 1-3 ساعت
    شما خودت اینکارو انجام دادی ؟ یا صرفن شنیدین ؟

هر بانکی اینکارو میکنه یا فقط بعضی ها ؟

کارت اعتباری هم شاملش میشه یا فقط صرفن حساب ؟ (دبیت قابل شارژ)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astm1834 نمایش پست ها
    شما خودت اینکارو انجام دادی ؟ یا صرفن شنیدین ؟

هر بانکی اینکارو میکنه یا فقط بعضی ها ؟

کارت اعتباری هم شاملش میشه یا فقط صرفن حساب ؟ (دبیت قابل شارژ)
    سلام

من این حساب رو باز کردم و شامل کارت دبیت هم میشه که از هرجای ترکیه هم قابل برداشت هست

حتی می تونی مستر یا ویزا هم بگیری

توصیه می کنم ایش بانک باز کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط bespar نمایش پست ها
    سلام

من این حساب رو باز کردم و شامل کارت دبیت هم میشه که از هرجای ترکیه هم قابل برداشت هست

حتی می تونی مستر یا ویزا هم بگیری

توصیه می کنم ایش بانک باز کنید
    من فکر کنم یچیزی رو نگرفتم ، پیش فرض صحبت شما داشتن اقامت هست ، چون اینجام نوشته دفترچه اقامت لازم هست .

او نقبضها همش باید ترجمه بشن و همه باید بنام شخص باشن ؟
    برگه مالیاتی ایران یا ترکیه ؟

ایش بانک دلیل خاصی داره ؟

چون یه بانک هست که روس سیم کارتهای plus ترکسل خدمات موبایل بانک میده ،
    ویرایش توسط Astm1834 : June 6th, 2012 در ساعت 03:27 PM

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)