صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : حساب بانکی | کارت های بانکی دانشجویی | صرافی ها و انتقال پول در ترکیه

دوستان دانشجویان در ترکیه تا قبل از گرفتن دفترچه اقامت نمی تونن حساب باز کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

پیش فرض پاسخ : حساب بانکی | کارت های بانکی دانشجویی | صرافی ها و انتقال پول در ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mish نمایش پست ها
    خیر هم اقامت هم برگه اشتغال به تحصیل لازمه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad نمایش پست ها
    خیر هم اقامت هم برگه اشتغال به تحصیل لازمه.
    همينطور بايد كد مالياتي رو هم با مراجعه به يكي از اداره هاي مالياتي گرفته باشيد

دوستان میشه یه اطلاعات کلی درباره سود سپرده یک ساله تو بانک های ترکیه بدین؟ من میخوام یه مقدار پول به دلار یا لیر تو بانک های ترکیه بزارم و از سودش خبر ندارم. تو سایت بانکها هم که رفتم اونقدر پیچونده بود که چیزی دست گیرم نشد

Junior Member fun_9990 آواتار ها

پیش فرض درخواست کمک در مورد بانک های ترکیه | نرخ سود سالانه بانک های ترکیه چند هست ؟

با توجه به اینکه بنده نمی تونم موضوع جدیدی بسازم اینجا سوالم رو می پرسم !!!
    درخواست کمک در مورد بانک های ترکیه | نرخ سود سالانه بانک های ترکیه چند هست ؟

درخواست کمک در مورد بانک های ترکیه

نرخ سود سالانه بانک های ترکیه چند هست ؟ هم بانک های خصوصی و هم دولتی

بعضی از دولتی ها هستن که 7 درصد می دن اما فکر کنم بانک های خصوصی بالای 20 درصد سالیانه بدن

در زبان ترکی استانبولی به "نرخ سود سالانه " چی می گن ؟ می خوام اگه خودم بانکی رو توی اینترنت پیدا کردم بدونم چه واژه ای رو باید جستجو کنم تا بتونم بهتر به نتیجه برسم
    اینو پیدا کردم اما فکر می کنم این نیست Yıllık faiz oranı

لطفا هر کی می دونه اسم بانک و ادرس سایتشو هم بگه

ممنون

Junior Member paakaani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق-علوم تحقیقات تبریز

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت تركيه از طريق ثبت شركت و مسائل مرتبط

با سلام خدمت DNK
    امیدوارم روز های خوبی داشته باشی
    یه سوالی دارم که البته تو بخش های دیگه پرسیدم اما کسی جواب نداد .اگه کمی هم بی ربط باشه به بزرگواری خودتون ببخشین:

درمورد بانک های ترکیه اگه میشه کمی راهنمایی کنین! وضعیت سود بانکی چطوره؟ چند درصده؟ منظورم اینه که با پول خوابوندن تو بانک میشه با سودش زندگی کرد (یه زندگی دانشجویی ساده!)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

امیدوارم که اروپا همان بازیی را که بر سر بانکهای قبرس در آورد، به صورت دیگری بر سر بانک های ترکیه درنیاورد.
    درست است ترکیه عضو اروپای متحد نیست ولی اقتصاد آن به صورت بسیار حساسی به اروپای غربی گره خورده و به آن وابسته است.
    پنجشنبه آینده تصمیم نهایی در مورد قبرس گرفته می شود ولی از همین حالا پیداست که هدف اصلی اروپا در این کشور دست گذاشتن بر روی بخشی از پولهایی است که بدلیل بهره بالا از روسیه، و چند کشور دیگر به سمت بانکهای قبرس روانه شده بود. اعتراض های دیروز پوتین و مدودیف نیز به جایی نخواهد رسید.
    بانک های ترکیه نیز کمابیش همین حالت را دارند. پولهای بسیاری از روسیه، لیبی، ایران و حتی سوریه به بانک های ترکیه سرازیر شده است. بانک های ترکیه حتی آسانتر از قبرس پول از اروپا روانه ترکیه می کند. بانک هایی مانند آنادولو در آلمان و هلند، ... شعبه دارند و بیشترین بهره را می دهند.
    هر جا که بهره بالایی دیدید بدانید که ریسک آن نیز بالاست. نمونه اش در هلند آیس بانک (مربوط به ایسلند) بود که پس از ورشکسته شدن بسیاری را متضرر کرد. در میان مالباختگان حتی یکی دو شهرداری (کوچک) هلند نیز دیده می شد!
    به هنگام باز کردن حساب در بانک های ترکیه، خوب روی این موضوع توجه کنید که اگر اتفاقی افتاد تا چه اندازه (هم از نظر زمان و هم از نظر مبلغ) می توانید پولهایتان را از بانک بیرون بکشید.

Junior Member rezazero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering / IAU

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت تركيه از طريق ثبت شركت و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط paakaani نمایش پست ها
    درمورد بانک های ترکیه اگه میشه کمی راهنمایی کنین! وضعیت سود بانکی چطوره؟ چند درصده؟ منظورم اینه که با پول خوابوندن تو بانک میشه با سودش زندگی کرد (یه زندگی دانشجویی ساده!)
    در حال حاضر بانک هایی که برای شمای ایرانی حساب باز می کنند در ترکیه و عمدتا بانک های دولتی به حساب میان، سود سپرده ی یکساله در اونها چیزی در حدود 5.5 درصد در سال هست .. بانک های خصوصی کمی بیشتر است.
    به عنوان مثال 10000 لیر در بانک بخوابونید، در یک سال 550 لیر به شما سود می دهد! دیگه قضاوت با خودتون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام
    یه در خواست شاید غیر عادی ولی خیلی فوری دارم ازتون:
    من 22 جولی آیلتسم رو تو استانبول امتحان دادم. الان که می خواهم نتیجه آزمون رو برای دانشگاهی در امریکا ریپورت کنم آیلتس سنتر ازم می خواد که 85 لیر ترکیه رو به یه حسابی در بانک اج اس بی سی بدم یا اینکه یک نفر بره و پول رو بهشون بده.
    http://www.idpieltsturkey.com/contact-us/
    من پول رو به حساب بانکی ایران شما میریزم یا اینکه به خانوادتون تحویل میدم.
    اگر ممکن هست به من زود پاسخ بدید چون واقعا گیرکردم...
    با تشکر
    محمد
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

دوست عزیز از travelaez کارت استفاده کنید با خیال راحت

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)