صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

ايش بانك خدمات خيلي خوبي داره اما مثل ساير بانكها براتون پول به خارج تركيه ارسال نخو اهد كرد. نرخ چند ارزتو ايش بانك خيلي بهتر از ساير بانكهاست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | صرافی ها و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من باید هرچه سریعتر مبلغ 5 دلار (بله درست میبینید! فقط 5 دلار) رو به حساب سفارت کانادا در ترکیه واریز کنم شماره حساب و سایر اطلاعات مورد نیاز هم موجود هست. در رسید پرداخت پول باید اسم خودم به عنوان پرداخت کننده درج شده باشده. حقیقتش خیلی پرسوجو کردم و امکان انجام مستقیم این کار از ایران وجود نداره. حالا می خوام بدونم از دوستان ساکن ترکیه که تو این انجمن هستن کسی میتونه محبت کنه و این کار رو برام انجام بده؟ هزینش برام مهم نیست

سلام
    میخوام به دوستم که اقامت ترکیه داره بگم کارت نقدی برای خرید از سایتهای ترکیه بگیره،اما نمی دونم چه مدلی برام بگیره؟
    عمده کارتهایی که در سایتها هست کارت اعتباری است اما من میخوام نقدی پول بدم تا برام کارت بگیره و بعدا هم بتونم کارت را شارژ کنم.
    شما چه پیشنهادی برای درخواست من دارید؟کامزدهای بانکهای ترکی در خرید فرق می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz University

پیش فرض انتقال وجه به بانک گارانتی یا پرداخت حضوری

سلام
    من می خوام 60 لیره ترکیه رو برا اپلیکیشن فی به حساب IBAN بانک گارانتی ترکیه واریز کنم. باید چیکار کنم؟ از دوستانی که ترکیه هستند و می تونن فیش رو واسم واریز کنن اطلاع بدین.
    سایت دانشگاه بند نهم لینک زیر :
    http://etu.edu.tr/c/index6167.html?q...titusu-basvuru

با تشکر

Junior Member

دوستان الان شرایط حساب باز کردن اش بانکی چطور هست؟
    بدون اقامت میشه حساب باز کرد؟
    میشه به دو ارز دلار و لیر حساب رو باز کرد و ۲ کارت دبیت گرفت؟
    سقف داره؟ ماهی ۴۰ تا ۸۰ هزار لیر برای واریز و پرداخت گیر نمیدن؟

Junior Member

دوستان کسی می دونه مالیات حساب بانکی در ترکیه چقدر هست ؟
    الان با کد مالیاتی و ترجمه فبض میشه حساب باز کرد ؟

زراعت بانک در استانبول با پاسپورت ایرانی هم حساب باز میکنه و میشه کردیت کارت روش گرفت , البته بعضی شعبه ها ناز میکنن و ممکنه قبول نکنن
    باید چند تا شعبه سر بزنین , من شعبه آکسارای تونستم باز کنم , البته اعلام کردم به کارمندش که مقیم استانبول هستم و نیاز دارم به حساب بانکی

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط reza10 نمایش پست ها
    زراعت بانک در استانبول با پاسپورت ایرانی هم حساب باز میکنه و میشه کردیت کارت روش گرفت , البته بعضی شعبه ها ناز میکنن و ممکنه قبول نکنن
    باید چند تا شعبه سر بزنین , من شعبه آکسارای تونستم باز کنم , البته اعلام کردم به کارمندش که مقیم استانبول هستم و نیاز دارم به حساب بانکی
    حتما باید علاوه بر پاسپورت، VERGI numarasi هم داشته باشید مگر اینکه مقیم باشید یا کارت اقامت داشته باشید.
    کردیت کارد که در واقع دبیت کارد هست و بعیده در کشورهای دیگه به درد بخوره. شاید خرید اینترنتی از کشورهای دیگه بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال پول | حواله | حساب بانکی | کارت های بانکی | ص

سلام دوستان عزیز
    برای پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه بغازیچی در استانبول که 50 دلاره، نیازمند شخصی هستم که ساکن استانبول باشه و بتونه به حساب بانکی این دانشگاه این مبلغ رو واریز کنه. مبلغ دلاری + کارمزد (توافقی) رو میتونم از طریق ویزا/مستر/ پی پال به حساب شخص واریز کنم. خیلی سریع نیاز دارم، اگر کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    دوستان من دنبال دانشجو یا کسی هستم که ترکیه زندگی کنه و بتونه بسته های ارسالی به آدرسش رو تحویل بگیره و مثلا هفتگی ارسال کنه به یا آدرس دیگه . کسی هست ؟ اگر هست لطفا پیغام بده در مورد هزینه هاش صحبت کنیم.
    ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)