صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100

موضوع: ورود به ایتالیا و تجربیات حین سفر

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ورود به ایتالیا و تجربیات حین سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    شما باید مراقب پوششتون باشین چون معمولا کنترل میشین توسط ایران میلان هم کلا شهر توریستی و جالبی هست البته زبان انگلیسی معمولا زیاد تو ایتالیا به کار نمیاد چون مردم اونجا خیلی کم مسلط هستن به انگلیسی، سفارت هم مشکلی نداره خیلی ها میگن که ایتالیا از لحاظ آسون گرفتن واسه ویزا بهترین سفارت خارجی در ایران هست یه خورده هم تو فروم بگردین بیشتر اطلاعات مفید پیدا میکنین
    من فقط یه نکته رو اضافه کنم که در ماه جون میلان بسیار گرم و بعضاشرجی هست به نظر من پوششتون کاملا به سطح راحتی با استادتون بستگی داره! چون اینجا ملت کاملا وابسته به هوا لباس میپوشن! در رابطه با زبان انگلیسی هم کاملا با tommy عزیز موافقم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط st_si_mhd93 نمایش پست ها
    سلام دوستای خوبم
    من ماه june به همراه استادم برای شرکت در یک کنفرانس به میلان میرم
    با توجه به اینکه دختر هستم و اولین سفر بدون خانواده هست میخواستم بیشتر راهنماییم کنید اگه اطلاعی دازین در مورد نحوه پوشش و کلا مسائلی که شاید لازم باشه رعایت کنم
    این رو هم بگم زبان انگلیسیم بد نیست ولی کلا تو چه فیلدهایی باید بیشتر کار کنم تو این فرصتی که دارم؟
    اگه ممکنه یه اطلاعات مختصری هم در مورد سفارت بفرمایید، دو هفته دیگه وقت سفارت دارم.

سلام
    قبلا به سفارت مدارک ارائه کردین؟ چه نوع ویزایی می گیرید؟
    اگر از شهر دیگری غیر از تهران تشریف می یارید توصیه می کنم همه چیز همراهتون بیارید. مثلا یورو ( حتی الامکان اسکناس درشت نباشه) دو قطعه عکس، پاسپورت و کپی و ...
    باوجود اینکه وقت سفارت داشته داریدباید صبح زود بیاین اسم بنویسید و صف بایستید.

Junior Member

سلام دوستان من بلیط برای رم دارم ولی از اونجا باید برم فلورانس ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بهترین راه رفتن از رم به فلورانس چیه .

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arman021 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بلیط برای رم دارم ولی از اونجا باید برم فلورانس ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بهترین راه رفتن از رم به فلورانس چیه .

با تشکر
    درود
    چرا رم؟ شما که میخوای بری فلورانس یا پیزا یا بولونیا میگرفتی از اونجا 80 کیلومتر هست.
    شما میتونید با ترین یا اتوبوس برید رسیدید فرودگاه از اینفورمیشن دسک بپرسید راهنماییتون میکنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Senior Member

سلام

من 7 یا 14 اکتبر میرسم فرودگاه رم. کسی میدونه از اونجا چطوری میتونم برم فراسکاتی؟

ممنونم
    ویرایش توسط momad7 : September 26th, 2015 در ساعت 04:04 PM

Senior Member

سلام

من ایتالیام کسی سوالی داره بپرسه جواب بدم.

من با پرواز ترکیش اومدم با 30 کیلو بار و یک کریر ده کیلویی که کریرم رو اصلا نکشیدن یعنی وزن نکردن. لپ تاپ هم همراهم بود در ضمن

موفق باشید

دوستان کسی اینجا هست به شهرهای مهم ایتالیا سفر کرده باشه؟ ما میخواستیم یه سفر 6 روزه بریم. نمیدونیم چه جوری برنامه ریزی کنیم. بعد یکم تحقیق به این نتیجه رسیدیم 2 شب روم، 1 روز پیزا و فلورانس، دو روز ونیز و یه روز میلان. ولی بعضی گفتن دو روز فلورانس. اگه کسی این شهر هارو رفته ممنون میشم راهنمایی کنه
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    دوستان کسی اینجا هست به شهرهای مهم ایتالیا سفر کرده باشه؟ ما میخواستیم یه سفر 6 روزه بریم. نمیدونیم چه جوری برنامه ریزی کنیم. بعد یکم تحقیق به این نتیجه رسیدیم 2 شب روم، 1 روز پیزا و فلورانس، دو روز ونیز و یه روز میلان. ولی بعضی گفتن دو روز فلورانس. اگه کسی این شهر هارو رفته ممنون میشم راهنمایی کنه
    درود
    پیزا نیم روز میتونه کافی باشه ولی فلورانس نه چون جای تاریخی و توریستی زیاد داره و دو روز وقت بگذارید بهتره بقیه برنامه خوب هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

با سلام.
    ممنون میشم در مورد خرید سیم کارت بیشتر راهنمایی کنید

1.( TIM, Wind , Vodafone) اینکه کدوم به صرفه تره بر اساس تجربیاتتون.
    وقتی از فرودگاه malpensa سیم کارت رو میگیرین فعال سازیش زمان میبره ( برای تماس و اینترنتش)؟

2. از فرودگاه malpensa دو مسیر Cadorna Railway Station و Centrale Railway Station برای رفتن معرفی شده تو guide polytechnic. کدوم رو پیشنهاد میدین ؟اصلا فرقی دارن؟؟

3.سوال اخر هم اینکه باتوجه به اینکه ساک همراهمون هست بعد از رسیدن به ایستگاه قطار برای راحت رفتن به پلی تکنیک تاکسی رو پیشنهاد میدن؟ هزینه هاش چقدره؟

با سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط p_power_10 نمایش پست ها
    با سلام.
    ممنون میشم در مورد خرید سیم کارت بیشتر راهنمایی کنید

1.( TIM, Wind , Vodafone) اینکه کدوم به صرفه تره بر اساس تجربیاتتون.
    وقتی از فرودگاه malpensa سیم کارت رو میگیرین فعال سازیش زمان میبره ( برای تماس و اینترنتش)؟

2. از فرودگاه malpensa دو مسیر Cadorna Railway Station و Centrale Railway Station برای رفتن معرفی شده تو guide polytechnic. کدوم رو پیشنهاد میدین ؟اصلا فرقی دارن؟؟

3.سوال اخر هم اینکه باتوجه به اینکه ساک همراهمون هست بعد از رسیدن به ایستگاه قطار برای راحت رفتن به پلی تکنیک تاکسی رو پیشنهاد میدن؟ هزینه هاش چقدره؟

با سپاس
    درود
    1-بستگی داره وقتی که شما میرسید چه تعرفه هایی باشه. ووداغون در کل گرونه تیم و ویند اوکیه.(ا فرودگاه نخرید برسید مرکز بعد میخرید)
    2-سنترال تشریف ببرید با اتوبوس 8 یورو هست.
    3-خیلی گرون میشه میتونید باهاشون حرف بزنید ببینید چند مییرن ولی معمولا همه با اتوبوس میرن.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)