صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: سفر به سوئیس ( مسائل مربوط به تهیه بلیط, وسایل لازم, یافتن همسفر و ...)

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض سفر به سوئیس ( مسائل مربوط به تهیه بلیط, وسایل لازم, یافتن همسفر و ...)

با سلام

مسائل مرتبط با سفر در این تاپیک مطرح می شود. این مسائل شامل تهیه بلیط, وسایل لازم و ... می باشند.

در این تاپیک مسائل مربوط به یافتن همسفر برای سفر به سوئیس نیز با در نظر گرفتن چارچوب زیر مطرح می شود:

در خواست خود را با ذکر استان(canton) و یا شهر مورد نظر (در صورت تمایل دانشگاه مقصد) و همچنین بازه زمانی یا تاریخ دقیق سفر ارائه کنید.

توجه کنید درخواست های مربوط به یافتن همسفر پس از سپری شدن تاریخ یا بازه زمانی مربوط به سفر به مرور حذف خواهند شد. به عنوان مثال اگر درخواستی مربوط به ماه سپتامبر باشد با شروع ماه بعدی این درخواست حذف می شود.

باتشکر
    ویرایش توسط m.arash : September 8th, 2011 در ساعت 04:33 PM
    We are always getting ready to live but never living

پیش فرض سفر به سوئیس ( مسائل مربوط به تهیه بلیط, وسایل لازم, یافتن همسفر و ...)

Iranair دیگه به سوئیس پرواز نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

پیش فرض پاسخ : Switzerland-Application and Visa process

نقل قول نوشته اصلی توسط sourwenir نمایش پست ها
    Iranair دیگه به سوئیس پرواز نداره؟
    من سایت سوئیس ایرلاین رو نگاه کردم اصلا به تهران نمیاد پروازاش!! آمستردام خوبه ماله پرواز هلنده حدود 1000 دلار، لوفتانزا هم هست که میره فرانکفورت اما گرونه حدود 2000 دلار، ترکیش هم که میره استانبول حدود 1300 دلار . از همه ارزونتر قطر و امارته

پیش فرض پاسخ : سفر به سوئیس ( مسائل مربوط به تهیه بلیط, وسایل لازم, یافتن همسفر و ...)

کسی می دونه با TurkishAir میشه مایعات برد با نه؟ چون از من خواستن آبلیمو ببرم ولی شنیدم برخلاف IranAir نمیشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EPFL

پیش فرض پاسخ : سفر به سوئیس ( مسائل مربوط به تهیه بلیط, وسایل لازم, یافتن همسفر و ...)

آقا کسی بالاخره امسال نمیره ETH؟؟؟؟ اصلا زوریخی داریم امسال؟؟

Junior Member

سلام. بهترین و در عین حال به صرفه ترین پرواز برای زوریخ کدومه؟ کسی میدونه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

یه پرواز Low Cost رو من چک کرده بودم که زوریخ میره... که البته میدونید این ارزون قیمت ها هیچی ندارن و غذا و اینا رو باید بخرید و صندلی ناراحت و اینا... ولی ارزونن، حدود 450$... البته ازین پروازها چند تا هست که من Pegasus رو چک کرده بودم....
    http://www.flypgs.com/en/

Junior Member

دوستان عزیز من 5-10 ژانویه 2015 می خوام برم لوزان، دانشگاه EPFl، لطفا راهنماییم کنید که پرواز مناب از کجا می تونم پیدا کنم. و وسایل ضروری و مورد نیاز در این کشور چی هست که با خودم ببرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lausanne نمایش پست ها
    دوستان عزیز من 5-10 ژانویه 2015 می خوام برم لوزان، دانشگاه EPFl، لطفا راهنماییم کنید که پرواز مناب از کجا می تونم پیدا کنم. و وسایل ضروری و مورد نیاز در این کشور چی هست که با خودم ببرم.
    پرواز قطر عمارات و ترکیش هست. می تونین هر سه تا رو از اژانس بپرسین با ساعت و قیمت بهتون می گه.
    خب هر وسیله ای که در ایران تو خونه استفاده می کنین اینجا هم استفاده می کنین فرقی نداره

Junior Member

سلام دوستان
    من اوایل آوریل 2015 میرم زوریخ. کسی هست که با هم همسفر بشیم؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)