صفحه 18 از 24 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 235

موضوع: هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

میشه در مورد زوریخ هم اطلاعاتی بذارین...

مثلا فاند دکترا زوریخ چقدر هست و هزینه زندگی و دانشگاه چقدر میشه؟

اگر ممکن است فروشگاه های ارزان قیمت در سوئیس برای خرید مواد غذایی و لباس را معرفی کنید.

بطور کلی برای کاهش هزینه های زندگی چکار میتوان کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_shb نمایش پست ها
    میشه در مورد زوریخ هم اطلاعاتی بذارین...

مثلا فاند دکترا زوریخ چقدر هست و هزینه زندگی و دانشگاه چقدر میشه؟
    Salary of PhD student at ETH Zurich as well as University of Zurich is something between 43800-73000 CHF depending on
    the workload. living cost is about 25000-28000 CHF
    depending on lifestyle.
    there is almost no tuition fee for PhD studies (there is just a nominal fee of 75 CHF per semester

سلام .

من میخواستم برای مستر در رشته الکترونیک دیجیتال ادامه بدم . با توجه به اینکه احتمال فاند خیلی کم هست چند تا سوال داشتم
    این طوری که فهمیدم هزینه های زندگی چیزی در حدود 2000 فرانک در ماه هست آیا این مقدار با کار پاره وقت دانشجویی قابل تامین هست ؟
    شهریه دانشگاه ها برای کارشناسی ارشد به چه صورت هست ؟ پایین ترین شهریه دانشگاهی و پایین ترین هزینه زندگی در شهر های فرانسوی کدوما هستند .
    و همچنین نحوه ی کار دانشجویی برای دانشجویان مستر . اگر کسی این هارو برای تا حدودی توضیح بده ممنون میشم .

سلام دوستان من با 10 هزار فرانک می تونم به زوریخ برم و از پس هزینه های نصف سال بر بیام تا کار پیدا کنم؟
    هزینه حدوداً برای یه دانشجوی مهندسی از ETH توی شهر زویخ به طوری که زیاد هم متحمل ریاضت اقتصادی تفریحی نشه حدوداً چقدره؟

خیلی ممنونم

سلام دوستان
    میخواستم یه اطلاعاتی راجع به شهر لوزان بگیرم...وضعیت زندگی در این شهر چطوره؟ آیا این شهر هم مثل زوریخ و ژنو جز شهرهای گرانه؟ هزینه های زندگی اونجا به چه صورته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Material Science-EPFL

سلام دوستان
    میحواستم از دوستانی که الان در سویس هستند بخوام یه اطلاعاتی در مورد اینکه از چه شرکتی برای خرید موبایل خدمات بگیریم یا اینکه برای بیمه کدوم شرکت خدمات بهتری داره در اختیار بقیه بذارن. من خودم اولین باره که میخوام برم سویس و میخواستم ببینم بنظر دوستان چه لوازمی هستند که بردنش خیلی مهمه؟ مثلا لوازم اولیه خونه رو اگه از ایران بیاریم بهتره یا همونجا میشه با قیمت قابل قبولی خرید؟
    با تشکر
    این نیز بگذرد ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

با سلام
    هزینه زندگی ماهانه به طورمتوسط درسوییس چقدره و اینکه آیا دانشگاه رایگان هم برای حسابداری و مدیریت به زبان انگلیسی داره ؟

Junior Member

سلام و خسته نباشی. من فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی با معدل87/75 از دانشگاه سراسری دارم. رزومم هم خوبه، مقاله ISI ، ترجمه کتاب و 1 مقاله خارجی دیگه و سابقه تدریس در دانشگاه دارم. ممنون میشم دانشگاهی مربوط به رشته های کشاورزیرو در کشور سوئیس بمن معرفی کنید

Junior Member

چرا کسی کمک نمیکنه؟!ممنون میشم جواب سوالمو بدین

من فوق لیسانس بیماری شناسی گیاهی با معدل87/75 از دانشگاه سراسری دارم. رزومم هم خوبه، مقاله ISI ، ترجمه کتاب و 1 مقاله خارجی دیگه و سابقه تدریس در دانشگاه دارم. ممنون میشم دانشگاهی مربوط به رشته های کشاورزیرو در کشور سوئیس بمن معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)