صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 235

موضوع: هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

دوستان گرامی
    من مبلغی در حدود 250 میلیون تومان دارم و میخوام در صورتیکه بتونم این مبلغ رو به سوییس منتقل کنم برای زندگی و اقامت. آیا میتونم با این مبلغ برم اونجا و به مرور اقدام به گرفتن اقامت دائم سوییس بکنم؟
    اینجا در ایران میگن که با این مبلغ دولت سوییس اقامت دائم نمیده و باید خیلی بیشتر داشته باشی
    از شرکتهای واسطه در ایران نمیشه اطلاعات درستی گرفت چون معمولا به فکر جیب خودشون هستند

ضمنا من مدرک تحصیلیم دیپلم هست و 32 سالمه. لطفا بفرمایید با مبلغ دویست و پنجاه میلیون تومان ( حدودا 220.000 دلار ) میشه در زوریخ یا ژنو یا شهر دیگه ای یه آپارتمان قابل سکونت خرید یا نه؟
    و میشه هزینه های زندگی رو برای حدود یک یا دو سال تامین کرد یه نه؟ ( با توجه به اینکه اگه آپارتمان بخرم دیگه کرایه منزل نمیدم )
    من مجرد هستم و طبعا هزینه ها برای یک نفر مدنظرم هست
    با تشکر از همه عزیزان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, EPFL

سلام
    شما بهتر هست تگاهی به سایتهای فروش خانه در لوزان و ژنو بکنید تا قیمت خانه ها دستان بیاید
    احتمالا با این پول فقط بتوانید یک آپارتمان بسیار کوچک بخرید (باز هم میگم، احتمالا) و مطمئنا اگر هم چیزی پیدا کنید دیگه چیزی تهش نمیمونه که بخواهید با آن زندگی کنید
    ولی در مورد اقامت، بعید میدونم با این پول اقامت بدن، با پنج برابرش هم حتی فکر نمیکنم بدن! در واقع فکر نمیکنم اینجا مثل کانادا باشه که بخاطر پول (آن هم در این مقدار) به کسی اقامت بدن
    خنک آن قماربازی که بباخت هرآنچه بودش،
    بنماند هیچش الا هوس قماری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Aminian نمایش پست ها
    سلام
    شما بهتر هست تگاهی به سایتهای فروش خانه در لوزان و ژنو بکنید تا قیمت خانه ها دستان بیاید
    احتمالا با این پول فقط بتوانید یک آپارتمان بسیار کوچک بخرید (باز هم میگم، احتمالا) و مطمئنا اگر هم چیزی پیدا کنید دیگه چیزی تهش نمیمونه که بخواهید با آن زندگی کنید
    ولی در مورد اقامت، بعید میدونم با این پول اقامت بدن، با پنج برابرش هم حتی فکر نمیکنم بدن! در واقع فکر نمیکنم اینجا مثل کانادا باشه که بخاطر پول (آن هم در این مقدار) به کسی اقامت بدن
    ممنون مهدی عزیز
    برای اقامت سوییس از چه راهی میشه اقدام کرد که بهترین گزینه باشه؟
    سرمایه گذاری کلان؟
    ازدواج با یک تبعه سوییس؟ منظورم ازدواج صوری نیست بلکه ازدواج واقعی
    یا روشهای دیگه؟
    من واقعا مصمم هستم که در سوییس زندگی کنم
    ممنون

Junior Member F A T I آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيسس

جناب امینیان
    سوالی دارم و ممنون میشم پاسخ بدین: من خیلی علاقمندم برای دکترای دینامیک سازه برم سوئیس (EPFL)، در واقع به دلایل شخصی، جزئ یکی از آرزوهای بزرگم هست. برای اپلای، می بایست با استاد هماهنگ کنیم، مثل خیلی از کشورهای دیگه که با یه سوپروایزر هماهنگ می کنی و اگه اون قبول کرد که توی تیم تحقیقاتیش باشی، میشه با ساپورت اون اپلای کرد یا روند دیگه ای داره؟
    Trust your emotions, Believe in your dreams

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

سلام به همه دوستان . من سوالی داشتم در مورد هزینه زندگی در سوئیس و از دوستانی که اونجا دانشجو هستند خواهش میکنم که راهنمایی کنند . برای 2 سال زندگی در این کشور چه مقدار پول کافیه ؟؟؟ و دانشگاه هایی را که شهریه بالایی نداشته باشه را ممنون میشم معرفی کنید
    Be a lamp unto your own feet and donnot seek outside yourself
    Buddha

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atos_pouya نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . من سوالی داشتم در مورد هزینه زندگی در سوئیس و از دوستانی که اونجا دانشجو هستند خواهش میکنم که راهنمایی کنند . برای 2 سال زندگی در این کشور چه مقدار پول کافیه ؟؟؟ و دانشگاه هایی را که شهریه بالایی نداشته باشه را ممنون میشم معرفی کنید
    سلام
    شما اگر يه دور اين تاپيك رو مي خوندين خود من پست هاي زيادي در باره ي هزينه گذاشته بودم.حداقل 30ميليون براي دو سال. حداقل رو گفتم
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Banned

در مورد اجازه کار برای دانشجوها سوییس اوضاعش چط.ره؟ البته بیرون دانشگاه منظورمه و نه به شکل کارآموزی و اینا...

من میخوام برای یکی از کشور های اروپایی اپلای کنم. جیبم و حساب بانکیم خالیه. فقط به امید کار کردن و تحصیل همزمان میخوام اقدام کنم آیا به نظر شما من با این شرایط سویس رو انتخاب کنم کار برای یه دانشجو اونجا وجود داره؟ حقوقش برای زندگی یه دانشجو کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام ..مگه اصلا میشه یه دانشجو با ویزای دانشجویی بتونه اونجا خونه بخره ( فرض کنیم پولشم دار) و تازه دنباله اقامت هم نباشه فقط برای اینکه اجاره نده دنباله خونه باشه!!؟؟

سلام. ميخواستم بپرسم كه كسي در مورد شرايط و هزينه هاي زندگي توي شهر فرايبورگ اطلاعات داره يا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)