صفحه 17 از 24 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 235

موضوع: هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

راستش یه دوره POST-DOC هست در دانشگاه زوریخ. در مورد خونه شنیدم خیلی گرونه وفقط میشه خونه 50 متری اجاره کرد؟ خیلی کوچیکه که! بعدم میخواستم هر دو سه ماه برم یه سفر کوتاهم به جاهای دیگه EUROPE!

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD63 نمایش پست ها
    راستش یه دوره POST-DOC هست در دانشگاه زوریخ. در مورد خونه شنیدم خیلی گرونه وفقط میشه خونه 50 متری اجاره کرد؟ خیلی کوچیکه که! بعدم میخواستم هر دو سه ماه برم یه سفر کوتاهم به جاهای دیگه EUROPE!
    نگران نباشید.
    با این مقدار حقوق ، حتی بعد از کسر مالیات و خرج و مخارج و اجاره و . . . ، کلی براتون پس انداز میمونه که میتونید هر چند وقت یکبار اروپاگردی هم بکنید و حتی باز هم پس انداز داشته باشید !!
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

ممنونم خیلی. سوال اخر:ماشین چطوره قیمتش؟ میشه قسطی خرید؟ هزینه هاش چطوره؟

بازم ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD63 نمایش پست ها
    ممنونم خیلی. سوال اخر:ماشین چطوره قیمتش؟ میشه قسطی خرید؟ هزینه هاش چطوره؟

بازم ممنون.
    خواهش میکنم.
    در مورد ماشین اطلاعی ندارم.
    در مورد هزینه ها و مخارج شهرها و کشورهای مختلف از این سایت میتونید اطلاعات خوبی بدست بیارید.
    موفق باشید

در سایت دانشگاه EPFL هزینه زندگی در لوزان را ماهی 1950 فرانک تخمین زده. البته 106 فرانک بابت شهریه (برای دانشجویان کارشناسی و ارشد) در نظر گرفته.

http://sae.epfl.ch/cost-of-living

این تخمین از هزینه ای که بچه ها گفتن بیشتره بخصوص هزینه غذا.

Junior Member

سلام دوستان
    در دانشگاههای رده بالا برای دانشجویان دکتری به همراه شوهر و فرزند میشه خوابگاه متاهلی گرفت یا اصلا چنین چیزی وجود نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيسس

با سلام و عرض تشکر از همه دوستان بابت اطلاعات بسیار مفیدتون
    1.من می خوام واسه مقطع دکترا توس سوییس پذیرش بگیرم.متاهل هستم .معدل فوق لیسانسم 18.27 از دانشگاه علوم و تحقیقات، معدل لیسانسم 16.5 از جهاد دانشگاهی و برای رشته IT و یا مهندسی نرم افزار می خوام پذیرش بگیرم. و یه سری شرایط علمی رو هم دارم که حالا توضیحاتش بماند در سوالاتم در انجمن تحصیل. اما سوالی که دارم اینه که من نزدیک 50 میلیون تومان پول نقد دارم و همچنین 1.5 میلیون اجاره خانه در ماه از ایران می گیرم.خواهر من هم در دانمارک زندگی می کنه و ایشون هم یه پشتیبانی هایی می کنن.حالا مساله اینه که با توجه به اینکه متاهل هستم امکان هیچ ریسکی رو ندارم. می خوام ببینم با این شرایط برای زندگی در این کشور از لحاظ مالی به هیچ وجه در فشار نخواهم بود؟
    2. علاوه بر مدارک و معدلی که اعلام کردم یک مقاله چاپ شده در یک ژورنال خوب با IF بالا و یک مقاله Accept شده دارم که این IF متوسطه.تخصصم برنامه نویسی میکرو کنترلر، برنامه نویسی موبایل و شبیه سازی شبکه هستش. می خوام ببینم با شرایط فوق امکان گرفتن پذبرش رو دارم یا نه؟ ضمنا خانومم هم فوق دیپلم هستش.می خوام جوری بشه که بتونیم هر دو با هم از ایران خارج بشیم(زن ذلیلی و این حرفا)

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيسس

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    با سلام و عرض تشکر از همه دوستان بابت اطلاعات بسیار مفیدتون
    1.من می خوام واسه مقطع دکترا توس سوییس پذیرش بگیرم.متاهل هستم .معدل فوق لیسانسم 18.27 از دانشگاه علوم و تحقیقات، معدل لیسانسم 16.5 از جهاد دانشگاهی و برای رشته IT و یا مهندسی نرم افزار می خوام پذیرش بگیرم. و یه سری شرایط علمی رو هم دارم که حالا توضیحاتش بماند در سوالاتم در انجمن تحصیل. اما سوالی که دارم اینه که من نزدیک 50 میلیون تومان پول نقد دارم و همچنین 1.5 میلیون اجاره خانه در ماه از ایران می گیرم.خواهر من هم در دانمارک زندگی می کنه و ایشون هم یه پشتیبانی هایی می کنن.حالا مساله اینه که با توجه به اینکه متاهل هستم امکان هیچ ریسکی رو ندارم. می خوام ببینم با این شرایط برای زندگی در این کشور از لحاظ مالی به هیچ وجه در فشار نخواهم بود؟
    2. علاوه بر مدارک و معدلی که اعلام کردم یک مقاله چاپ شده در یک ژورنال خوب با IF بالا و یک مقاله Accept شده دارم که این IF متوسطه.تخصصم برنامه نویسی میکرو کنترلر، برنامه نویسی موبایل و شبیه سازی شبکه هستش. می خوام ببینم با شرایط فوق امکان گرفتن پذبرش رو دارم یا نه؟ ضمنا خانومم هم فوق دیپلم هستش.می خوام جوری بشه که بتونیم هر دو با هم از ایران خارج بشیم(زن ذلیلی و این حرفا)
    سلام دوست عزیز
    دانشجویان دکتری در سوئیس (و اکثر کشورهای اروپایی) به عنوان کارمند دانشگاه استخدام میشن و حقوق دریافت میکنن.
    مثلا دانشگاه EPFL حدود 50.000 فرانک در سال به دانشجویان دکترا میده که پس از کسر مالیات حدود 3200 فرانک در ماه میشه. این مقدار برای خرج و مخارج زندگی متاهلی کاملا کافیه و حتی میشه 20-30 درصد هم پس انداز کرد.
    در ضمن اگه شما پذیرش دکتری از سوئیس بگیرید (و طبیعتا فاند/حقوق داشته باشید) هیچ مشکلی برای ویزای شما و همسرتون وجود نداره و خیلی راحت میتونید با همسرتون تشریف ببرید.
    در ضمن معدلتون هم خوبه. میتونید شانس پذیرشتان را امتحان بکنید.
    موفق باشید

سلام

کسی اطلاع داره هزینه زندگی یک نفر توی شهر گالن سویس حداقل چقدره؟ (به فرانک یا دلار)
    ممنون

تویاین سایت زده :
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...ry=Switzerland

البته شهر با شهر فرق داره. اسم شهرو بزن هزینه های متوسط رو میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)