صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 235

موضوع: هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيس

سلام دوستان اینجا من تلپیکی ندیدم در مورد هزینه تحصیلی صحبت کنه هرچند در مورد هزنه زندگی در شهرهای کوچیک هم چیزی گفته نشده

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بعید میدونم چنین چیزی باشه؟چون تو یکی دو صفحه ی اول این تاپیک خود من پست های کاملی رو گذاشتم.در ضمن شهرهای سوئیس معمولا کوچیک هستند و زیاد تفاوتی با هم ندارند به جز یکی دو شهر. هزینه ی دانشگاه ها هم متغیر هست.به راحتی میشه تو سایت دانشگاه ها گیر اورد.اما معمولا ترمی 600تا 1000فرانک هست
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام به همه دوستان. می خواستم بدونم کسی در مورد هزینه زندگی در شهر lugano چیزی می دونه؟ من می خوام برای دانشگاه University of Lugano در این شهر اپلای کنم. ممنون می شم راهنماییم کنید.

با تشکر.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوست عزیز من این شهری که شما فرمودین رو نمی دونم ولی اکثر شهر هایی که من نگاه کردم 1400فرانک یا 1100 دلار امریکا بوده به جز دو شهر تاپش که خیلی بیشتر بود.

Junior Member

دوستان سلام
    تا اونجای که من تحقیق کردم برای زندگی دانشجویی تو اروپا مقدار هزینه ای که لازمه برای هر ماه بین 500 تا 1200 یورو متغییره اما اکثر دانشجوا ها مجردن الان سوال من اینه
    برای یه خانواده سه نفری(یک بچه) چه مقدار در یک ماه هزینه برای زندگی در سوئیس لازمه؟

سلام
    دوستان ممکنه لطفاً به من بگید آیا upper year همون کارشناسی ارشد میشه؟
    من یه جایی خوندم برای تحصیت توی epfl برای زبان فرانسه delf c1 میخواد، این درسته؟
    برای ادمیشن باید استاد پیدا کنیم؟
    با توجه به اینکه چند روزی بیشتر وقت نمونده ممنون میشم اگر لطف کنید و زود راهنمایی کنید.
    تلاش، قهرمان سازه

سلام به همه،
    من میخوام اگر بشه برای EPFL مکانیک اقدام کنم.این تاپیک رو خوندم ولی جوابی برای سوالهام پیدا نکردم.
    دوستان ممکنه لطفاً به من بگید آیا upper year همون کارشناسی ارشد میشه؟
    من یه جایی خوندم برای تحصیت توی epfl برای زبان فرانسه delf c1 میخواد، این درسته؟
    برای ادمیشن باید استاد پیدا کنیم؟
    منظور از این مدارک چیه؟

• Copies of grades and credits obtained during university studies (for each year)
    • Class average and your rank in the class (first, second, third or fourth quartile) for each university year

همون ریز نمرات کافیه؟
    یا این مدارک

• Copies of grades obtained in the Baccalaureate year and the year preceding the Baccalaureate year,
    • A copy of grades obtained in the Baccalaureate

همون مدرک رو میخواد یا چیز بیشتری؟

با توجه به اینکه چند روزی بیشتر وقت نمونده ممنون میشم اگر لطف کنید و زود راهنمایی کنید.
    تلاش، قهرمان سازه

ظاهرا که متاسفانه ددلاین برای مستر 15 آوریل تمام شده!!!!
    شما اطلاع بیشتری دارید؟
    تلاش، قهرمان سازه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيسس

سلام ممنون ميشم اگه اطلاعاتي راجع به هزينه ها تو دانشگاه فرايبورگ(سوئيس) و زندگي تو اين شهر به من بدين...من يه افر از اين دانشگاه براي دكترا دارم اما ميگن بورس نميكنيم...من فقط ماهانه 800 دلار مي تونم رو خونواده حساب كنم...اصلا با اين پول ميشه زندگي كرد ؟؟ اوضاع كار دانشجويي تو اين شهر چطوره؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : هزينه ي تحصيل و زندگي در سوئيسس

نقل قول نوشته اصلی توسط amin198 نمایش پست ها
    سلام ممنون ميشم اگه اطلاعاتي راجع به هزينه ها تو دانشگاه فرايبورگ(سوئيس) و زندگي تو اين شهر به من بدين...من يه افر از اين دانشگاه براي دكترا دارم اما ميگن بورس نميكنيم...من فقط ماهانه 800 دلار مي تونم رو خونواده حساب كنم...اصلا با اين پول ميشه زندگي كرد ؟؟ اوضاع كار دانشجويي تو اين شهر چطوره؟؟؟
    سلام دوست عزیز ضمن عرض تبریک
    باید بگم فرایبورگ یکی از ارزونترین شهرهای سوئیس هست اما خوب 1600 فرانک رو دیگه می خواد البته این چیزی هست که خود دانشگاه گفته و شما می تونید از هزینه های مختلف بزنید مثلا 200 فرانک برای سرگرمی در نظر گرفته یا 200 فرانک برای کتاب و از این حرفها و 80 فرانک هم برای حمل و نقل که شما می تونید از دوچرخه استفاده کنید و اینکه خونه رو اگه بتونید شانس بیارید و یه خونه ارزون بگیرید هزنتون تا 200 فرانک کاهش پیدا می کنه که همه این ها اگر و اما هست.
    موفق و پیروز باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)