صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

كسي هست كه جدا دنبال امتحان GMAT باشند؟ كجا از ما ثبت نام ميكنن ؟ من پرس و جو كردم ميگن توي دبي و تركيه از ايرانيها امتحان نميگيرن. درسته؟ چه بايد كنيم؟
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

1. چرا نباشند ! ;D
    2. خیلی از دوستام که اینجا هم چند نفری هستند تجربه شخصی و update دارن تمام کشورهای اطراف و دور رفتن و مشکلی نداشتن ... دوبی ، استامبول ، ارمنستان ، ابوظبی ، آلمان ، سوئد ! بستگی داره شما کجا بخوای بری ...
    3. اتفاقآ من از بیشتر کسایی که امتحان دادن پرسیدم یا دوبی بوده یا استامبول ...

ثبت نامش هم از طریق فاکس و تلفنه ... زیاد سخت نیست ... کاره یه روزه ! ... پروسه ثبت نام فکر کنم توی فروم باشه ... اگه پیدا نکردین بگین .. !

موفق باشین

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یه چیزی یادم رفت ... دست اندرکاران این تاپیک رو بذارن توی قسمت GMAT که نظرات بقیه هم راحتتر اضافه بشه .. !

I passed it in Dubai

سلام،

من آذر 86 تو استانبول امتحان دادم. بنظرم استانبول خیلی از دوبی یا ابوذبی بهتره. دیدن استانبول واقعا بیشتر از جایه دیگه ام می ارزه.

من تلفنی ثبت نام کردم. هیج مشکلی وجود ندارد. قبلا وجود داشت، ولی الان حل شده فقط باید یا با تلفن یا با فاکس ثبت نام کنی. البته بگم یکی از دوستام از همون اینترنت ثبت نام کرده بود و آدرس ایران نداده بود. ظاهرا هیج مشکلی هم نداشته.

موفق باشید
    If you wish it, It is no dream

نقل قول نوشته اصلی توسط happy75
    كسي هست كه جدا دنبال امتحان GMAT باشند؟ كجا از ما ثبت نام ميكنن ؟ من پرس و جو كردم ميگن توي دبي و تركيه از ايرانيها امتحان نميگيرن. درسته؟ چه بايد كنيم؟
    سلام،

کی گفته که دوبی یا استانبول نمیشه؟؟ من شهریور 86 استانبول امتحان دادم، کلی هم مکانش و هم متصدیانش عالی بودن. من با ایمیل ثبت نام کردم! در ضمن شما هرجای دنیا که بخوای میتونی امتحان GMAT و TOEFL و از اینجور چیزا بدی! محدودیتی هم نداره! به شرطی که بتونی به اونجا سفر کنی. همین!
    امان از دست شایعاتی که کم کم بزرگ میشه!!

موفق باشید.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Junior Member

ازدوستاني كه موفق شدند GMAT امتحان دهند،خواهش مي كنم درمورد نحوه ثبت نام آن توضيح دهند.آيا بايد كارت اعتباري داشته باشيم؟نظير VISA يا MASTER?
    وآيا از طريق سايت ETS همانند toefl ibt ثبت نام مي شود؟اگر مي فرماييد از طريق تلفن يا فكس امكان پذير است؟چگونه؟
    ممنون مي شوم راهنمايي فرماييد.

سلام،

بله مطمئنا باید کارت اعتباری داشته باشید. من به تلفن CUSTOMER SERVICE تو آمریکا زنگ زدم. گفتم ایرانیم و می خوام برای جمت ثبت نام کنم. یکم طول کشید تا اون همه سوالو ازم بپرسه و در نهایت ثبت نام کردم. البته قبلش به یکی از دوستام تو آمریگا گفتم تاریخهای available رو بهم گفت.

همونطور که قبلا گفتم. یکی دیگه از دوستام به راحتی از همون سایت ثبت نام کرد، فقط آدرس ایران و نداد. یه چند نفر دیگه ام با فاکس ثبت نام کردند. البته یادتون باشه که سنتر استانبول ظرفیتش 4 نفره (دو بار در روز). اگر تصمیم گرفتین زود ثبت نام کنید (به نظر من).

برای ثبت نام در واقع باید یک profile داشته باشی، اگر مشکل آن را تلفنی برات حل کنه. خودت می تونی براحتی از اینترنت ثبت نام کنی.

موفق باشید
    If you wish it, It is no dream

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یه راه دیگه هم اینه :

1. برو توی www.mba.com وقت های خالی و test center ای رو که می خوای پیدا کن ..
    2. بعدش Bulletin رو که اینجا هم گذاشتم دانلود کن ...
    3. فرم رو پر کن و توی قسمت Credit Card Information هم اطلاعات کارت اعتباریت رو بنویس ..
    4. بعدش به customer service اروپا و خاورمیانه () فکس کن و همون موقع هم زنگ بزن بهشون تا برن فکست رو بیارن ...
    5. یکی از اونور اطلاعاتت رو می خونه و سریع چک می کنه و وارد سیستم می کنه و تموم می شه ...
    6. چند روز بعد هم یه ایمیل می آد که ثبت نام OK شده ..

EUROPE/MIDLE EAST/AFRICA
    E-mail: GMATCandidateServicesEMEA@pearson.com
    Telephone: +44 (0) 161 855 7219, 9:00 a.m. to 6:00 p.m. BST
    Fax: +44 (0) 161 855 7301
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Champion

من اوظبي امتحان دادم . (زمستون بود و يه بار پرواز دبي ام كنسل شده بود .. اصلا نمي خواستم ريسك استانبول رو بكنم ) خيلي خيلي راضي بودم (توي يه تاپيك ديگه مفصل در باره اش توضيح دادم )

صفحه 1 از 30 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)