صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با تاریخ ها و ثبت نام GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام دوستان
    من تصمیم دارم برای آبان ماه آزمون بدم، و از چند نفر شنیده بودم که از سنترهای ترکیه راضی بودن. الان با توجه به شلوغیهای ترکیه دارم به دبی فکر میکنم، ولی بازم مطمئن نیستم. ممنون میشم اگر تجربه یا اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین که برای آزمون کجا رو پیشنهاد میکنید.

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام دوستان. کسی از سنتر گرجستان اطلاعی داره؟ کسی رفته اونجا برای امتحان؟ ممنون میشم اگر تجربش رو دارین در اختیار بزارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelz نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی از سنتر گرجستان اطلاعی داره؟ کسی رفته اونجا برای امتحان؟ ممنون میشم اگر تجربش رو دارین در اختیار بزارین.
    دوستان عزیز سلام
    من پنج شنبه هفته پیش سنتر گرجستان امتحان دادم و نکات مهمش رو در ادامه میگم:
    1 . موقعیت جغرافیایی بسیار عالی و در دسترس (نزدیک مترو روستاولی)
    2. آرامش کامل: با اینکه نزدیک سنتر ساخت و ساز بود ذزه ای صدا نمیومد.
    3. پرسنل عالی: من دو روز قبل از آزمون رفتم کل سنترو بهم نشون دادن وحتی تست روم رو هم دیدم همه چیش عالی بود.
    4. محیط آزمون راحت و با کیفیت (صندلی میز و کامپیوتر همه قابل قبول و خوب بودن)
    5. امتحان من به درخواست خودم یه ربع نیم ساعت زودتر شروع شد و همه جا پرسنلش همکار ی عالی داشتن.
    6. آخرای امتحان بود که منشی سنتر سیم برق کامپیوترها رو کشید و سیستم ها قطع شد- مدیر سنتر اومد با آرامش تمام ما رو آروم کرد و استرسمونو گرفت در حد 5 دقیقه استراحت کردیو و مدیر میگفت این اتفاق خیلی نادره- بعدش امتحان رو ادامه دادیم و تموم شد.
    7. نمره رو در لحظه رو مونیتور نمایش داده میشه و یه پرینت هم بهتون میدن.
    8. من خوشبختانه 730 شدم و کلی هم تبریک شنیدم ازشون
    9. من از یه هفته قبل از امتحان اونجا بودم و استراحت می کردم، هزینه سفر و هتل و تاکسی و غذا عالی بود و حتی ارزانتر از تهران.
    10. ساختمونش نه نو ساز بود و نه قدیمی ولی خوب بود- تست روم فقط واسه سه نفر جا داشت که روز اتحان من بودم و یه دختر گرجستانی
    11. در کل این سنتر رو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی .... توصیه میکنم.
    12. ایشالا همه موفق باشن.

Junior Member

ممنون دوست عزیز. ولی متاسفانه من برای تاریخی که میخواستم نتونستم گرجستان ثبت نام کنم. برای باکو(آذربایجان) ثبت نام کردم. اگر از دوستان کسی قبلا اونجا امتحان داده هم تجربش رو بزاره. لطف بزرگیه.

Junior Member

سلام دوستان. من هفته پیش سنتر باکو آذربایجان امتحان دادم. به صورت کلی سنتر خوبی بود. خیلی خلوت, در واقع من کل امتحان تنها بودم. برخورد مسئول امتحان هم خیلی خوب بود. یه خانوم جوون و خوش برخورد.
    خود باکو هم شهر بسیار زیابییه و واقعا سفر خوبی خواهید داشت. هزینه سفر هم پایینه. ما بلیط و هتل رو خودمون به صورت آنلاین رزرو کردیم البته که از تور خیلی مناسبتر دراومد. امتحانشم تو دانشگاه زبان برگزار میشه و تنها نکتش اینه که این دانشگاه دوتا کمپس داره و امتحان تو کمپس اصلیه. موفق باشید همگی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپی

سلام، من تا حالا هیچ پستی نذاشتم اینجا اما دیدم واقعا بیان این تجربم ضروریه!
    من یکبار جیمت رو دوبی داده بودم و خب به دلایلی از نتیجم راضی نبودم بار دوم که خیلی هم برام حیاتی بود و نزدیک ددلاین ها بود به توصیه دوستمون سنتر باکو رو انتخاب کردم (با توجه به اینکه سنتر دوبی هم کامل پر شده بود)
    وقتی رو گوگل مپ دانشکده زبان رو سرچ میکنی مکان اشتباه رو نشون میده و همین عامل باعث شد که من صبح آدرس اشتباهی رفتم و با کلی پرس و جو تونستم خودمو به محل اصلی برسونم
    امتحان داخل یکی از کلاس های دانشکده زبان برگزار میشه. دانشکده پر از دانشجو های دختری بود که با صدای بلند سر و صدا میکردند و صداشون کاملاً داخل اتاق آزمون شنیده میشد. هر 1 ساعت زنگ تفریحشون با صدای بلند میخورد و مجدداً سر و صداها شروع میشد.
    علاوه بر اینها اتاق تقریبا 15 تا کامپیوتر داره که امتحانای دیگه هم اونجا برگزار میشه و خب حضور این آدم ها و صدای تایپشون اذیت کننده بود. (در صورتی که سنتر دوبی فقط 4 نفر ظرفیت داشت) از شانس بد من کامپیوترم هم 3 بار وسط آزمون ریست شد که خیلی استرس زا بود برام.
    خلاصه اینکه من مجبور به کنسل کردن امتحانم شدم (در صورتی که خیلی آماده بودم و کوانتم رو که به تمرکز کمتری نیاز بود 51 شده بودم، sc رو هم کامل شده بودم اما RC و CR ک کمتر مشکل داشتم اا خب نیاز به تمرکز داره به مراتب از امتحان قبلیم و آزمایشیام بدتر شدم)
    فکر میکنم دوستمون در موقعی امتحان داده بودن که دانشگاه تعطیل وده یا کلاسی برگزار نمیشده در اون روز!

Junior Member

دوستان گرجستان و آذربایجان ویزا میخوان یا تو فرودگاه میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iran2000 نمایش پست ها
    دوستان گرجستان و آذربایجان ویزا میخوان یا تو فرودگاه میدن؟
    آژانس مسافرتی یک زنگ بزنید حتما میدونند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing,ATU

سلام دوستان,

بنده حدود شهریور یا مهر ماه باید امتحان GMAT رو بدم و جهت حداقل کردن هزینه هام نظرم رو سنتر ایروان ارمنستان هست ولی هیچ اطلاعاتی در مورد این سنتر پیدا نکردم. آیا از دوستان کسی هست در ارمنستان امتحان داده باشه و بتونه من رو راهنمایی کنه؟!!
    اگر دوستان راهنمایی کنن بینهایت ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    من تقریبا یک ماه دیگه تو ارمنستان میخام جی مت بدم
    کسی از دوستان هست که ارمنستان جی مت داده باشه که راهنمایی کنه راجع به تست سنترش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)