صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

کسی تا حالا تجربه امتحان تو سنتر society of engineering دبی رو داشته لطفا راجع به این سنتر و تفاوتش با new horizone دبی بگین
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hpx نمایش پست ها
    کسی تا حالا تجربه امتحان تو سنتر society of engineering دبی رو داشته لطفا راجع به این سنتر و تفاوتش با new horizone دبی بگین
    ممنون
    When will you have an exam ? I haven't found any information

کسی می دونه کدام یک از دو مرکز ابوظبی بهتره و اینکه تو پستهای قبلی می گفتند ابوظبی خوبه کدام یکی منظورشون بوده؟
    راستی من می خوام دبی بمونم و خودم رو برای ساعت 10 برسونم که امتحان بدم. کسی می دونم با shared taxi کی باید حرکت کنم؟

راستی یک کامنتی هم در مورد مرکز استانبول بدم
    1) آدمهای استانبول آدرس رو که نشون می دید beshiktash رو می شناسند ولی بقیه آدرس رو باید خیلی سخت پیدا کنيد، خیابون SÜLEYMAN SEBA یک خیابان شمالی-جنوبیه که شیبش خیلی زياده و تقریباً سرش یک مغازه که بالاش نوشته champion، اول خيابون دو راهی میشه که سمت چپ را باید بریدو بعدش مجتمع BJK PLAZA و یا همون پلاک 48 و بعدش دیگه پیدا می کنید. منم توصیه می کنم که قبلش برید پیداش کنید. (این ترتیب آدرس مرکز خیلی عجیبه)
    2) این استانبولیها خیلی تنبلند همه مسافتها رو خیلی زیاد تخمين می زنند. هر چند استانبول شیب خیابوناش زیاده ولی مثلاً من 15 دقیقه طول کشید از مرکز GMAT به میدون taksim رسیدم تازه سربالایی شدیدی بود، دیگه رفتنش یعنی راحت میشد 10 دقیقه ای راحت رفت. ترافیک اون شهر هم عجيبه بعضی وقتها خیلی بد میشه.
    3) آدمهای تو خیابونها خیلی کم انگلیسی بلدند با وجود اینکه مثلاً شهر توریستیه
    4) تو مرکز استانبول امتحانهای دیگری بجز جی مت هم گرفته میشود، مثلاً یکی از پاکستان برای یه جور امتحان پزشکی اومده بود.
    5) ساعتهای مختلف آدمها می یان امتحان میدهند و حالت بد اينه که تو داری وربال امتحان می دی و یکی شروع می کنیم AWA و از اونایی که یک دکمه بخواد بزنه کیبورد رو با صدام اشتباه می گیره
    5) خانمی که مسئول بود اونجا خیلی خوب انگلیسی صحبت می کنه و خیلی هم مودبه. هر چند مودبانه ازت می خواد هر چی داری حتی کمربند، حلقه و چول خورد و ... همه رو در بیاری و اصلاً هم در این مورد رحم نداره. من که شلوارم داشت می افتاد
    5) حتی ژاکت هم اجازه نمی داد و یک دختر ترک هم اومده بود و گفت باید ژاکت رو در بیاری. بنده خدا کلی داشت خجالت می کشید ولی خانومه کوتاه نیومد. خلاصه در مورد لباس پوشیدنتون هم مواظب باشید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط rezaghaffari : October 21st, 2010 در ساعت 06:22 PM

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    کسی می دونه کدام یک از دو مرکز ابوظبی بهتره و اینکه تو پستهای قبلی می گفتند ابوظبی خوبه کدام یکی منظورشون بوده؟
    راستی من می خوام دبی بمونم و خودم رو برای ساعت 10 برسونم که امتحان بدم. کسی می دونم با shared taxi کی باید حرکت کنم؟
    من یکی دو سال پیش تو New Horizons CLC امتحان دادم و با توجه به اشتهار New Horizons به نظر میاد که بهتر از اون یکی باشه... در مورد رفتن به ابوظبی، شدیداً توصیه میکنم که با اتحاد برید و مستقیم وارد ابوظبی بشید و همونجا هم اقامت کنید.... رفت و آمد بین دوبی و ابوظبی خودش یه مسافرته... در صورتی که برای business یا تفریح میرید این مسافت مشکلی رو ایجاد نمیکنه ولی وقتی که برای امتحان بخواهید برید بهتره که حتماً توی خود ابوظبی مستقر بشید....
    در صورتی که تصمیم گرفتید توی دبی باشید، حتماً روز قبل باید برید ابوظبی و محل امتحان رو چک کنید... چون متاسفانه با آدرس و حتی گوگل مپ هم به راحتی نمیشه به راننده تاکسی های ابوظبی فهموند که کجا باید برند. من با اینکه حتی عربی هم تسلط نسبی دارم توی ابوظبی مشکل داشتم با راننده تاکسی ها...
    روشهای متفاوتی برای رفتن از دوبی به ابوظبی هست که shared taxi یکیشونه... یکی دیگه تاکسیه (که البته کمی گرون در میاد)... یکی دیگه اتوبوسه (که خیلی خیلی ارزون در میاد)... البته یه روش دیگه هم هست اونم اینه که خودتون ماشین اجاره کنید (حدود 30 تومن یه ماشین خوب میتونید اجاره کنید برای یک روز)....
    مسافت بسته به نوع روشی که انتخاب میکنید متفاوته... با تاکسی و اتومبیل شخصی چیزی حدود 100 تا 120 دقیقه... با shared taxiها چیزی حدود دو ساعت و نیم و با اتوبوس چیزی حدود سه ساعت و نیم... البته فراموش نکنید که ساعت های اولیه صبح و ساعت های تعطیلی ادارات ایستگاههای تاکسی و اتوبوس بین دوبی و ابوظبی به طرز وحشتناکی شلوغه... این نکته رو هم در نظر داشته باشید که معمولاً توی اتوبان بین دوبی و ابوظبی تصادف های شدید اتفاق میفته و همین قضیه هم ممکنه به طور ناخواسته زمان سفر رو افزایش بده...
    با در نظر گرفتن تمام مواردی که مطرح شد باز هم عرض میکنم که اگر امتحانتون ساعت 10 هستش حتماً هتلتون رو توی ابوظبی بگیرید یا حداقل یک شب (از شب قبل) رو به طور کامل در ابوظبی مستقر بشید...
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

خوشبختانه سوال rezaghaffari موجب فرصتی شد تا یه سری مطالب که نتونسته بودم قبلاً در مورد تست سنتر ابوظبی بنویسم رو مطرح کنم... توی این پست هم یه موارد دیگه ای رو که یادم اومد عرض خواهم کرد.

مرکز تست New Horizons CLC ابوظبی
    محل مرکز در شهر ابوظبی، در خیابان همدان بن محمد (تقاطع New Airport Road یا E Road یا الشارع الشرقی) هستش (اگر راننده متوجه نشد هر سه اسم رو ببرید... بالاخره یکیش میگیره!)... اگر سر همون تقاطع پیاده بشید به وضوح برج الغیث مشخصه (عکس و نقشه پیوست)... این برج مرکز بورس و اوراق بهادار ابوظبی هم هست و اگر نتونستید پیداش کنید میتونید روی برجها رو بخونید (Abu Dhabi Securities Exchange - سوق الابوظبی للاوراق المالیه)... محل test center طبقه ی نهم هستش... افرادی که اونجا هستند آدمهای بسیار خوش مشرب و گرمی هستند... در همه ی موارد راه میان... حتی من توی breakهام از مرکز خارج میشدم و 9 طبقه میرفتم پایین تا دم در برج سیگار بکشم و دوباره برگردم که هیچی نمی گفتن حتی یکیشون یه بار از سیگار خودش بهم تعارف کرد!... دستشویی در داخل خود مرکز هست، تمیزه و کاملاً قابل استفاده، مرکز هم چون مرکز خلوتیه نگرانی برای استفاده از اون وجود نداره توی breakها... در مورد زمان امتحان سخت گیر نیستند... مثلاً اگه یه ساعت زودتر هم برسید اگه خودتون آمادگی داشته باشید میتونید امتحان رو شروع کنید.... کلاً موجودات coolی هستند! محل برگزاری تست هم یکی از اتاقهای همون مرکزه که در حدود 12 تا 16 متر مربع مساحت داره و 4 تا seat هم داخلش هست... سر و صدا در مرکز به طور مطلق وجود نداره و تنها صدای آزار دهنده (مثل همه ی مراکز دیگه) صدای تایپ یا ورود کسانی هستش که زمان امتحانشون با شما یه خورده تفاوت داره و وسط امتحان شما وارد میشن یا تایپ میکنن.
    در مورد خود مرکز مورد دیگه ای به نظرم مهم نیست، مگر اینکه سوالی باشه... ولی یه نکته رو حتماً در نظر داشته باشید... اگر کسی برای امتحان ابوظبی رو انتخاب کرده و برای اولین باره که به ابوظبی سفر میکنه حتماً در نظر داشته باشه که ترافیک ابوظبی وحشتناکه!... وقتی میگم وحشتناک یعنی بسیار بسیار وحشتناک تر از تهران!... در نتیجه حتماً روز قبل از امتحان محل تست رو پیدا کنید و زمان رسیدن به اون رو تخمین بزنید... مجدداً توصیه ی قطعی دارم که توی ابوظبی مستقر باشید از قبل و نه توی دبی.
    هر سوال دیگه ای در مورد این مرکز بود میتونید توی همین تاپیک بپرسید... اگر حافظه ام یاری کنه حتماً پاسخ خواهم داد.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    Winners are simply willing to do what losers won't

سلام بیسکوییت جان راسش من الآن دبی هستم اما به خاطر اینکه تایم اویلبل نبود ، مجبور شدم Amadeus توی ابوظبی رو انتخاب کنم ... ساعت 10 شما از اون مرکز اطلاعی نداری ؟

Junior Member

سام دوستان. ممنون از مطالب خیلی مفیدی که اینجا هست.
    من یه مشکل جدی داریم:من استانبول ثبت نان کردم ولی اون موقع اصلا یاد ممنوع بودن حجاب نبودم. واقعا نمیشه با حجاب امتحان داد؟ کسی پیشنهادی برای من داره؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SOPHIE نمایش پست ها
    سام دوستان. ممنون از مطالب خیلی مفیدی که اینجا هست.
    من یه مشکل جدی داریم:من استانبول ثبت نان کردم ولی اون موقع اصلا یاد ممنوع بودن حجاب نبودم. واقعا نمیشه با حجاب امتحان داد؟ کسی پیشنهادی برای من داره؟
    سلام.
    برای پوشش سر، چیزی که چند وقت پیش در اینترنت خوانده بودم و در واقع ترفندی است که خود خانمهای محجبه ترک برای ورود به دانشگاه و مراکز آموزشی استفاده می کنند و گویا موفق هم بوده، این است که از پوششی مشابه پوشش سر خانمهای ورزشکار محجبه (که چسبان است و سر و گردن را می پوشاند.) استفاده می کنند و بعد روی آن یک کلاه گیس می گذارند. این طوری هم موی سرشان پیدا نیست و ضمناً از آن جایی که استفاده از کلاه گیس در دانشگاهها و مراکز آموزشی ترکیه ممنوع نیست، مشکل ورودشان حل می شود. (متاسفانه عکسش را نداشتم وگرنه حتماً لینکش را می گذاشتم.)
    در مورد لباس هم می توان از مدهای پوشیده و متعارف که برای آنها هم حساسیت برانگیز نباشد، استفاده کرد. (متاسفانه در این مورد چیزی به ذهنم نمی رسد.)
    البته باز هم تصمیم نهایی در مورد نوع پوشش و میزان مقبولیت آن به نظر خودتان بستگی دارد.
    به هر حال امیدوارم خیلی از این بابت به مشکل برنخورید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام.
    برای پوشش سر، چیزی که چند وقت پیش در اینترنت خوانده بودم و در واقع ترفندی است که خود خانمهای محجبه ترک برای ورود به دانشگاه و مراکز آموزشی استفاده می کنند و گویا موفق هم بوده، این است که از پوششی مشابه پوشش سر خانمهای ورزشکار محجبه (که چسبان است و سر و گردن را می پوشاند.) استفاده می کنند و بعد روی آن یک کلاه گیس می گذارند. این طوری هم موی سرشان پیدا نیست و ضمناً از آن جایی که استفاده از کلاه گیس در دانشگاهها و مراکز آموزشی ترکیه ممنوع نیست، مشکل ورودشان حل می شود. (متاسفانه عکسش را نداشتم وگرنه حتماً لینکش را می گذاشتم.)
    در مورد لباس هم می توان از مدهای پوشیده و متعارف که برای آنها هم حساسیت برانگیز نباشد، استفاده کرد. (متاسفانه در این مورد چیزی به ذهنم نمی رسد.)
    البته باز هم تصمیم نهایی در مورد نوع پوشش و میزان مقبولیت آن به نظر خودتان بستگی دارد.
    به هر حال امیدوارم خیلی از این بابت به مشکل برنخورید.
    موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتون. این خانمهای ترکیه هم چه کارهایی مجبورن انجام بدن!! البته با یکی از دوستانم که سال 2008 امتحان داده صحبت کردم و گفت ازبابت روسری مشکلی نبوده فقط موقع امتحان مانتو پوشیدن ممنوعه، اون هم طبق قوانین جی مک که پوشیدن کت و اینجور چیزا مجاز نیست. به هر حال من هفته آینده امتحان دارم اگه راهم ندادن یا هر اتفاق دیگه ای افتاد اطلاع میدم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)