صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

سلام، من 20 دسامبر همونجا امتحان دارم، بعد ازظهر اطلاعات لازم رو بهتون می دم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    دوستان بین سنترهای دوبی کدوم بهتره؟
    new horizon

Society of Engineers
    Dubai Men's College
    البته بین اون 2 تای اول
    فردا میخوام ثبت نام کنم.نمیدونم کدوم بهتره. این سومی که تقریبا همه جاهاش پره و هیچی.بین 2تای اولی.
    اولی رو دیدم که بیشتر بچه ها اونجا امتحان دادن.
    دومی تاریخ هایی که هنوز پر نشده به برنامه من بیشتر میخوره.
    میشه بگید 2تا سنتر چه فرقی میکنن ؟
    ممنون

یه سوال دیگه هم بپرسم.چه ساعتی به نظرتون بهترین ساعت برای امتحانه؟
    تا جایی که من دیدم ساعت 10:30 آخرین سری شروع امتحان صبح هست.اگه اون موقع بنویسم دیگه بعد از من کسی نمیاد که رایتینگ داشته باشه و تا ساعت 1 دیگه هیچ کسی مزاحمت یا سروصدا ایجاد نمیکنه.درسته با این تفکر ساعت 10:30 اسم بنویسم یا فکر میکنید اشتباهه.کسایی که امتحان دادن اگه میتونن بهم بگم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing from bangalore university

درود بر دوستان خوبم
    من دانشجوی کارشناسی ام میجوام برای اوایل ژانویه آنکارا GMATبدم.چندتا سوال دارم
    1.من برای اینکه از دانشگاه نامه بگیرم برای نظام وظیفه یه نامه ی ثبت نام لازم دارم که نشون بده واقعا ثبت نام کردم.آیا هین نامه رو اون مرکز بهم میده؟ مثلا یه EMAILکه مشخصاتم با تاریخ امتحان توش باشه؟
    2.دوست من که الان آنکاراس میتونه برام همه کارای ثبت نامو انجام بده؟با کارت اعتباریه خویش؟
    3.اگه از دوستان کسی هست که میتونه با تلفن منو راهنمایی کنه لطف کنه شمارشو برام با پیغامه خصوصی بزاره تا چندتا سواله دیگه ام ازش بپرسم. ممنون میشم چون من کلا از این شیوه ی ثبت نام سر در نمیارم

Junior Member

سلام ، امتحان جی‌ مت تو ارمنستان روزهای چهار شنبه و دوشنبه و جمعه برگزار می‌شه ، می‌خواستم کسی‌ هست که تا حالا اونجا رفته باشه و ۱نفرو معرفی‌ کنه که ازش اطلاعات بگیرم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : December 27th, 2011 در ساعت 12:46 PM دلیل: email

Junior Member

دوستان ،society of engineer آدرسش عوض شده. آدرس جدیدش اینه که واستون می نویسم:

Society of Engineers

Al Wuheida St.-Street 46

Behind the Mamzar Bowling

Society of Engineers-UAE Bldg.

Dubai

Junior Member

سلام
    من قصد دارم نیمه دوم فروردین 91 به صورت زمینی برای امتحان جی مت برم باکو. اگه همسفری هست که اون هم مایله زمینی بره خبرم کنه.
    ممنون

Junior Member

hi , last year at this time, i sat the GMAT in this center, it was quite confy, and there was nothing to cause any knid of stress, .The stsffs were friendly, the center was quite and the room's atmosphere was totally normal. when i wanted to take the exam there were 2 other persons who had another kind of exams. In genreal I should say, all stress that someone may experience as the result of the exam atmosphere , all of a sudden vanishes by seeing the place .dont worry so dont worry at all , every thing will go all right there. about the traffic in the city , i should say, u will make it on time to the exam just one hour or 45 min before it, if u are in the center of the city.
    good luck
    file no: 31 Aug 2006
    update: 7 Dec 2010
    medical: Dec 2012

سلام.برای ثبت نام در باکو چی کار کردین؟هزینه اش چقدر شد؟اگه ممکن است به من هم بگین.ممنون میشم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط leyla.f نمایش پست ها
    hi , last year at this time, i sat the GMAT in this center, it was quite confy, and there was nothing to cause any knid of stress, .The stsffs were friendly, the center was quite and the room's atmosphere was totally normal. when i wanted to take the exam there were 2 other persons who had another kind of exams. In genreal I should say, all stress that someone may experience as the result of the exam atmosphere , all of a sudden vanishes by seeing the place .dont worry so dont worry at all , every thing will go all right there. about the traffic in the city , i should say, u will make it on time to the exam just one hour or 45 min before it, if u are in the center of the city.
    good luck
    ویچ سنتر یو مین؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام دوستان
    بنده 24 may ساعت 9 صبح توی سنتر استانبول امتحان دارم لطفا اگر کسی همون روزها امتحان داره بهم پیغام بده برای هماهنگی تور و ...
    در ضمن اگر کسی تجربه جدیدی در مورد این سنتر داره لطفا بنده رو راهنمایی کنه.
    باتشکر

Junior Member

سلام
    بچه‌هایی که اخیراً استانبول امتحان دادن میشه بگن که آیا هزینه‌ای علاوه بر 250 دلار (به عنوان مالیات و...) پرداخت کردن یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)