صفحه 14 از 30 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    سلام
    بچه‌هایی که اخیراً استانبول امتحان دادن میشه بگن که آیا هزینه‌ای علاوه بر 250 دلار (به عنوان مالیات و...) پرداخت کردن یا نه؟
    موقع ثبن نام که نگرفتن روز امتحان ... نمی دونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Budhiprem نمایش پست ها
    موقع ثبن نام که نگرفتن روز امتحان ... نمی دونم
    ظاهراً این هزینه روز امتحان دریافت می‌شه. کس دیگه‌ای اطلاعی نداره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

حالا مگه چقدر هست؟؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

یه ایمیل به GMAC بزنید و بگید که ازتون هزینه نقدی درخواست کردن به مبلغ فلان. بهتون زود جوابش رو میدن

معمولا امتحانهای اینطوری، محل برگزاری هیچ کاری با پول نداره. شما موقع ثبت نام بهتون میگن دقیق چقدر باید بدید و چقدر مالیاتشه و تا پول رو نپردازید ثبت نامتون تکمیل نمیشه. برای همین هم هرکس دیگه ای که ازتون درخواست پول بکنه متخلفه و عیرقانونی و کلاه بردار. درواقع یکی از روشهای کنترلیشون این هست که اجازه نمیدن مراکز با قضیه ثبت نام وپول کاری داشته باشن

اگه موقع ثبت نام ازتون مالیات خواستن، اون یه چیز دیگست. چون هزینه امتحان تو کشورهای مختلف یکم متفاوته. این جدول مالیات برای کشورهای مختلف (کشورهای اروپایی و ژاپن مالیات دارن)

تو سایت mba.com تو صفحه اصلی بالای صفحه گوشه سمت راست نوشته Contact Us همونجا برید بنویسید.یا

GMATCandidateServicesEMEA@pearson.com
    این ایمیل Costumer service اروپا و خاورمیانه، به این پیغام بدید.
    ویرایش توسط mehrabounr : May 17th, 2012 در ساعت 05:29 PM
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

سنتر استانبول:25 April

من نمرم خیلی‌ بالا نشد540، چند دلیل تاثیر گذاشت
    :
    ۱- امتحان من سات ۱.۳۰ بود ولی‌ چون با پسر دائیم رفته بودیم اون امتحانش ۹.۳۰ بود و چون باهم ثبت نام کرده بودیم منم فکر می‌کردم ۹.۳۰ باشم، در صورتی‌ که وقتی‌ خانوم آفیسر چک کرد بهم گفت تو امتحانت ۱.۳۰ِ، یه خورده استرس گرفتم ولی‌ خود خانوم گفت حالا بشین اگه دیدم کسی‌ کنسل کرده باشه میزارم بری امتحانتو بدی. ولی‌ وقتی‌ ساعت ۹.۳۰ شد همه حاضر بودن و به من گفت نمیتونی‌ اینجا باشی‌. گفت میتونی‌ بری پائین کافه هم هست اونجا باشی‌ تا سات ۱۲، بعد بیا ببینم اگه کسی‌ زودتر رفت میزارم امتحان بدی. من هم رفتم پائین توی لابی اون ساختمون نشستم چون خوراکیم نبرده بودم زیاد (فقط یه شکلات و 1 ابمیوه) توی اون ۳ ساعت اذیت شدم یکم. بالاخره سات ۱۲ یکی‌ زودتر رفت نمیدونم چرا. من رفتم جاش. کلا ۶ نفر هم توی اون اتاق امتحان بیشتر نبود.یعنی‌ جا همینقد بود، واسه همین خیلی‌ ساکته.خستگی‌ و یه خورده گشنگی تاثیر گذاشت روم و بازدهیم اومد پایین. که حقم بود چون به زمان امتحانم دقت نکرده بودم.
    ۲-اشکال دومم این بود که سر سوالای ریاضی‌ خیلی گیر دادم که همرو حل کنم، و سر یکی‌ ۲ تا سوال زیاد وقت گذشتم، ۶ دقیقه از وقت عقب بودم و چون توی زمان استراحت اول هم دیر اومدم ۳ دقیقه هم اونجا ازم کم شده بود.
    ریاضی‌ همیشه تو کت هام۴۹ میزدم ولی‌ خوب سماجتم کار دستم داد. توصیه می‌کنم گیر ندین به بعضی‌ سوالا. وربال هم بیشتر از این نمیتونستم بزنم چون مطالعه‌ام در همین حد بود.ولی‌ مطمئنم اگه ریاضی‌ ۴۹ زده بودم نمرم میرفت بالای ۶۰۰. که ریاضیه ۴۹ زدن اتفاق بزرگی‌ نیس، اکثرا می‌تونن بزنن.
    توصیه:
    ۱-کسایی‌ که میخوان امتحان بدن استانبول واقعا خوبه. من هتل fronia بودم. توی خییابون تکسییم و صبح امتحان از دم در هتل تا امتحان ۱۰ تا ۱۵ دقیقه راه بود.(۱۵ لیر= تقریبا۱۰.۰۰۰ تومن). هتل خوبی‌ اگه خواستین برین.
    ۲- حتما ۱ روز قابل امتحان اونجا باشین. البته سیستم خوابتون بهم نمی‌خوره چون اونجا ۱.۵ از تهران عقبتره از لحاظه زمان. و این یعنی‌ زمان استراحت بیشتره
    ۳-واسه روز اول غذا ببرید. من ۲ تا تن ماهی‌ بردم که از غذای اونا نخورم روز اول.احتیاط دیگه.
    ۴- اگه taksim هتل میگیرد، محل آزمون رو همه میشناسن. یعنی‌ اگه نتونستید روز قبل برید پیدا کنید زیاد مهم نیس(من نرفتم). اگه خیلی‌ می‌ترسید با google earth ببینید. همونجوریه.
    ۵- توی امتحان به زمان زیاد دقت کنید،مخصوصا زمانهای استراحت. خانوم میگه شما ۷.۳۰ بیشتر وقت ندارین واسه برگشت از break
    در کل امتحان زود تموم می‌شه، و شما دیگه بهش فک نکنین.اصلن وحشتناک نیس ، اگه خواستید بهش فک کنید مس من از محل آزمون تا هتل پیاده بیاید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

برای رفتن به سنتر استانبول از مترو و تراموا نمیتونید استفاده کنید

سنتر استانبول نزدیک کاخ دولمه باغچه است تاکسبها خیابون سلیمان صبا رو نمی شناسن ولی میدون بارابوس و محله AKARETLER توی بشیکتاش رو خوب می شناسند. و از میدون تقسیم می تونید با خط اتوبوس D2 برید اونجا 2-3 ایستگاه فاصله اشونه... اگر از این سمت میرید بعد از کاخ دلمه باغچه که رد کردین سمت چپ یه سربالایی تنده که اسمش سلیمان صباست وارد سربالایی که شدین 10 قدم بالاتر خیابونش دوتا میشه که شما خیابون سمت چپ رو میرید بالا 20 قدم بعدش سمت راست BJK PLAZA است...

توی میدون بارابوس یه Information Center مال شهرداری هست که هم نقشه شهر رو رایگان می تونید بگیرید و هم نقشه مترو و...

سمت جنوبش هم یه ترمینال اتوبوس های شهری هست که توش یه باجه بلیط اتوبوس داره که از اون هم می تونید بلیط های اتوبوس قابل شارژ بخرید که ارزونتر از بلیط های غیر قابل شارژ باجه های روزنامه فروشی هستش...

در مورد تایم استراحت درسته 8 دقیقه وقت داریم ولی 2 دقیفه بگذارید واسه کنترل مشخصات مثل Verify کردن اثر کف دست و ... پس همیشه 5 دقیقه وقت در نظر بگیرید...

نیاز به کد دانشگاه ندارید چون یک فرم دارن که توش همه دانشگاه ها هست و از توش سرچ می کنید...

روبروی محل امتحان یک پارک هست که کسانی که خیلی زود رسیدن می تونن اونجا برای استراحت یه سری بزنن.

با خط هوایی تابان نرید چون احتمال سقوط بیش از 80 درصده!!!

اگر یه هتل زیبا میخواهید اینجا رو از دست ندید
    www.hotelvillazurich.com/photo.html

عالیه و عکس های سایتش هم واقعیه در 200 متری میدون تقسیمه و با اینکه سه ستاره است از هتل هایی که تورهای ایرانی پیشنهاد می دن صد برابر بهتره... در ضمن هم به اسکله ها نزدیکه و هم به ...نزدیکه!
    در ضمن نرخ تاکسی از دم هتل تا محل امتحان 10 لیر میشه... فقط به راننده نشون بدین که می دونید خیابون سلیمان صبا کجاست و نزدیک محل هایی است که گفتم...

فقط موقع رفتن حتما آدرس و محل هتل رو پرینت بگیرید ببرید چون راننده های ترانسفر نمی شناسن! از میدون تقسیم 200 متر پایینتره توی محله جهانگیر...

توی فرودگاه سیم کارت نخرید بیخودی گرونه و نرخ تبدیل دلار به لیره رو هم نامردی حساب می کنند... آب میوه جات هم توی شهر ارزونتره...

برای چنج پول داخل شهر پر از صرافیه که مطابق نرخ رسمی اروپا براتون پول چنج می کنند و خوش انصافند و از بانک ها هم بهترند...
    ویرایش توسط Budhiprem : May 24th, 2012 در ساعت 04:42 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    IE

هیچ هزینه اضافه ای نمی گیرن... جو ندین لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام، اینجا کسی آدرس ایمیل از سنتر استانبول داره؟

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

سلام
    من ميخوام براي آخر شهريور برم امتحان بدم، اما متاسفانه الان كه نگاه ميكنم ميبينم تمام تاريخ هاي سنتر استانبول پر شده و تا 7 دسامبر هيچ جاي خالي اي نداره
    ميخواستم بپرسم الان بايد چيكار كنم؟
    به نظرتون صبر كنم تا شايد واسه اين سنتر جا باز شه يا اينكه جاي ديگه ثبت كنم ؟ كيفيت سنتر آنكارا و يا دبي چه طور هستش ؟ (مخصوصا دبي كه چند تا سنتر داره)
    ممنون ميشم اگه دوستان اطلاعي دارن راهنماييم كنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

روزهای پر و خالی سنتر استانبول مرتب تغییر میکنه، یعنی پیش میاد که بعضی ها امتحانشون رو کنسل میکنن یا عقب میندازن و یه روزهایی خالی میشه. مثلا دو هفته پیش اکتبر و نوامبر کاملن پر بود، هفته قبل چند روز خالی داشت، الان دوباره پره
    به نظرم شما اگه سنتر استانبول براتون مهمه، یکی دو تا سنتر دیگه که براتون مناسب هست و جای خالی داره (مثلن آنکارا همیشه خالیه) رو در نظر بگیرین، هر روز سایت رو چک کنین ببینید استانبول زمانی که میخواین خالی میشه یا نه، اگه خالی شد که ثبت نام کنین، اگه نشد و دیدین سنتر های دیگه که رزرو در نظر دارین داره پر میشه، اونجاها ثبت نام کنین
    البته از اونجایی که آخر شهریور میخواین امتحان بدین شاید انقدر بلاتکلیفی خوب نباشه براتون، شاید راحت تر باشین که زودتر ثبت نام کنین که دم امتحان الکی استرس و نگرانی نداشته باشین
    من پارسال دوبی امتحان دادم، new horizon. سنترش تقریبا خوب بود. مسئولش خوش برخورد بود، زیاد سخت نمیگرفت، اجازه میداد آب سر جلسه ببریم، فقط اولش اسکن کف دست داشت، ولی یه مقداری سر و صدا داشت و شلوغ بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)