صفحه 15 از 30 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط sadi28 نمایش پست ها
    روزهای پر و خالی سنتر استانبول مرتب تغییر میکنه، یعنی پیش میاد که بعضی ها امتحانشون رو کنسل میکنن یا عقب میندازن و یه روزهایی خالی میشه. مثلا دو هفته پیش اکتبر و نوامبر کاملن پر بود، هفته قبل چند روز خالی داشت، الان دوباره پره
    به نظرم شما اگه سنتر استانبول براتون مهمه، یکی دو تا سنتر دیگه که براتون مناسب هست و جای خالی داره (مثلن آنکارا همیشه خالیه) رو در نظر بگیرین، هر روز سایت رو چک کنین ببینید استانبول زمانی که میخواین خالی میشه یا نه، اگه خالی شد که ثبت نام کنین، اگه نشد و دیدین سنتر های دیگه که رزرو در نظر دارین داره پر میشه، اونجاها ثبت نام کنین
    البته از اونجایی که آخر شهریور میخواین امتحان بدین شاید انقدر بلاتکلیفی خوب نباشه براتون، شاید راحت تر باشین که زودتر ثبت نام کنین که دم امتحان الکی استرس و نگرانی نداشته باشین
    من پارسال دوبی امتحان دادم، new horizon. سنترش تقریبا خوب بود. مسئولش خوش برخورد بود، زیاد سخت نمیگرفت، اجازه میداد آب سر جلسه ببریم، فقط اولش اسکن کف دست داشت، ولی یه مقداری سر و صدا داشت و شلوغ بود
    برای سنتر اینقدر اهمیت نباید قائل بشید.
    همه سنترها باید یه استانداری رو داشته باشن تا به عنوان مرکز برگزاری امتحان شناخته بشن. اگه از این استاندارد خارح بشن محوزشون رو میگیرن.

تفاوت سنترها زیاد نیست که بهش اهمیت بدید.
    فرقشون اینه که یکی تو یه ساختمون تازه سازه یکی 10 سال عمر داره. حالا در و دیوار ساختمون کهنه یا نو باشه چه اثری رو امتحان ما داره؟

اینکه سر و صدا داره، همشون یه جورن. یعنی اتاق امتحان کاملا جداست و ایزوله شده و صدا از بیرون نمیاد.
    صدایی که تو خود اتاق هست رو هم هر سنتری که برید؛ فرقی نمیکنه. چون دست شما نیست. سر و صدای اتاق به اون چندنفری که تو اون لحظه تو اتاق آزمون هستن ربط داره. یکی کلیدها رو محکم میکوبه و سرو صدا میکنه و یکی آروم میشینه. یکی هی زنگ میزنه و سوال میکنه یکی نه.
    که خب این خارج از کنترل شماست و نمیدونید شما که میرید 4 نفر دیگه ساکتن یا شلوغ

این که کجا امتحان بدید رو بر اساس اینها انتخاب کنید:
    1- کجاها اون تاریخ و زمانی که میخواید جای خالی دارند
    2- کدوم کشور رفتن براتون راحتتره. از نظر ویزا
    3- کدوم کشور هزینه کمتری براتون داره
    4- کدومش بیشتر بهتون خوش میگذره. خدائیش این رو در نظر بگیریدو چون حالا که دارید هزینه هواپیما و هتل و ... رو میدید و 4 ساعتش فقط مال امتحانه، لااقل جایی برید که بتونید 1-2 روز استراحت هم بکنید یا گردش و تفریحی بکنید. چون اگه امتحان رو خوب بدید، واقعا بعد از این همه استرس حقتونه استراحت کنید. اگرم بد بدید، باید استراحت چند روزه ای بکنید و تا انرژی پیدا کنید و دوباره بخونید و تلاش کنید.

بقیش هیچ فرقی نمیکنه.

این هم که "تو فلان سنتر مشکل فنی پیش اومده بوده"
    این رو شما نمیتونید پیش بینی کنید. یعنی ممکنه یه جا یهو برق شهر بره یا یه سنتری یهو فیوزش بپره. "مشکل فنی" یه چیز از قبل پیش بینی شده نیست واسه همین فکرش رو هم نکنید. تو هر سنتری برید احتمال خرابی یا مشکل فنی وجود داره.
    (تو دنیا هیچ چیزی جز مرگ 100% و قطعی نیست.)
    ویرایش توسط mehrabounr : August 25th, 2012 در ساعت 11:12 AM
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Senior Member Gclub آواتار ها

من شنیدم سنتر ابوظبی برای هر کس کابین جدا داره درسته؟

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    من شنیدم سنتر ابوظبی برای هر کس کابین جدا داره درسته؟
    کابین منظورتون چیه؟ یعنی اتاقک که درش بسته بشه؟

تا جایی که من دیدم هیچکس نو محیط بسته تکی قرار نداره.
    یه اتاقه. توش 3-6 نفر رو جا میدن.
    2 طرف اتاق میز کشیده شده که خیلیها میز سراسریه (یعمی یه میز طولانیه)
    بعد این میز رو با یه پارتیشن تیکه تیکه کردن برای افراد مختلف
    یعنی شما که نشستی، به فاصله 1.5 مترت یه نفر دیگه نشسته. از جایی که نشستید اگه سرتون رو بچرخونید و بغلتون رو نگاه کنید صندلی بغلی و نفر بغلی رو میبینید ، یعنی بغل صندلیها دیواره ای نیست.
    ولی روی میز تا لبه اش (یعنی اونجایی که مونیتور هست)، یه دیواره هست به ارتفاع حدود .5 متر که به هیچ وجه نتونید مونیتور بغلی رو ببینید.

عکس تست سنتر امیربهادر که توش تافل برگزار میکنن رو برید ببینید یه چیزی شبیه اونه منتها فاصله های هر قسمت یکم بیشتره و تو هر اتاق نمیان مثل تافل 40 نفر رو جا کنن.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

شما ابوظبی امتحان دادین؟

رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    شما ابوظبی امتحان دادین؟
    نه
    شما انوجا امتحان دادید؟!

من بابت همین گفتم که "تاجایی که دیدم". سنتر خودم و عکس و فیلمهای سنترها که تو اینترنت هست رو که دیدم ، توشون کابین مجزای در بسته ندیدم. از نظر منطقی هم به نظرم نمیشه کامل باشه چون جز چیزای امنیتی حساب میشه. کسی که جداست میتونه تقلب کنه

حالا شما اگه خودتون اونجا دادید، یا دوست نزدیکی رفته و بهتون گفته، یعنی خبر موثق دارید بگید ما هم بدونیم شاید استفاده کنیم و سکوت اتاقکه به نفعمون تموم بشه.

ولی اگه "شنیدید" ولی منبعش رو نمیدونید چیه و مطمئن نیستید، بهش استناد نکنید چون از این چیزا زیاد در میاد.
    این یه چیز ناخوداگاهه. مشکل ارتباطیه. یکی یه چیزی میگه نفر دوم عین همون جمله رو یادنش نمیاد میاد کلیتش رو منتقل کنه و ناآگاهانه یه چیز کوچولو رو تغییر میده. این کوچولو تغییرها یهو باعث میشه کلی قضیه عوض بشه. یک کلاغ چهل کلاغ که میگن اینطوریه.

همیشه یاد "تلفن بازی" زمان بچیتون بیافتید. (اگه به سن شما نمیخوره، بازیش اینطوریه که همه به ردیف میشینن. نفر اول یه کلمه ای رو در گوش نفر دومی میگه. نفر دومی باید سریع همون کلمه رو در گوش نفر سوم بگه. نفر سوم .... همینطور تا اخرین نفر. آخرین نفر باید اون چیزی که شنیده رو بگه و اگه مثل همون کلمه اصلی باشه برنده است و اون میشینه سر صف. ما که بازی میگردیم همیشه از دل درد خنده که اون کلمه اصلی چی بوده و چی شده غش میکردیم. هیچوقت کلمه درست رو نمیفهمیدن. از نفر 3 به بعد کلمه تغییر کرده بود)

این دست به دست شدن اطلاعات هم همینطوریه.
    یا خودتون حضور داشتید و تجربه خودتونه که درستش رو میدونید.
    یا اینکه از کسی که تجربه خودش بوده مستقیم شنیدید.
    یا اینکه یک مجموعه بزرگ دارن اون اطلاعات رو میگن یعنی بر اثر تکرار و تعدد از صحتش میتونید اطمینان پیدا کنید.
    غیر از اینها تا خودتون چک نکردید، نپذیرید.

یکی به من گفت که سنتر اونجا امتحان داده و کابین هاش جداست برای هر نفر می خوام مطمئن بشم که کس دیگه ای هم اونجا امتحان داده همین رو تایید می کنه...
    ویرایش توسط siaavosh : August 26th, 2012 در ساعت 10:01 AM دلیل: حذف کلام نامناسب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سنتر دبی دقیقا صدای حرف زدن و کلاس های بیرون میومد تو، earplug هم نداشت، اجازه هم نمیداد خودمون ببریم
    فاصله بین افراد هم خیلی کم بود من اگه یه ذره سرم رو میچرخوندم راحت میتونستم مانیتور بغل دستیم رو ببینم. به نظرم از نظر استانداردهای مکان امتحان، تافلی که ایران دادم (مجتمع فنی سعادت آباد) خیلی بهتر بود

نقل قول نوشته اصلی توسط sadi28 نمایش پست ها
    سنتر دبی دقیقا صدای حرف زدن و کلاس های بیرون میومد تو، earplug هم نداشت، اجازه هم نمیداد خودمون ببریم
    فاصله بین افراد هم خیلی کم بود من اگه یه ذره سرم رو میچرخوندم راحت میتونستم مانیتور بغل دستیم رو ببینم. به نظرم از نظر استانداردهای مکان امتحان، تافلی که ایران دادم (مجتمع فنی سعادت آباد) خیلی بهتر بود
    دبی دوتا سنتر داره فکر کنم لطفا بفرمایید کدوم سنتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من new horizon امتحان دادم. به نظرم یه سنتر معمولی بود، به جز سر و صداش که برای من آزاردهنده بود مشکل دیگه ای نداشت البته خب من هم خیلی به صدا حساسم

Junior Member

سلام دوستان
    از جمع دوستان کسی تا حالا بیروت امتحان داده یا نه؟
    آخه استانبول طرفای 10-15 مهر جا نمید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)