صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری، دانشگاه تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

اتفاقا منم همین مشکل رو داشتم!! من 10 اکتبر امتحان داشتم!! این مسئله باعث شد که نتوم درست زمانبندی کنم و 7 8 سوال آخر رو شانسی زدم!! یعنی همه جا اینجوریه؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1982 نمایش پست ها
    اتفاقا منم همین مشکل رو داشتم!! من 10 اکتبر امتحان داشتم!! این مسئله باعث شد که نتوم درست زمانبندی کنم و 7 8 سوال آخر رو شانسی زدم!! یعنی همه جا اینجوریه؟؟؟؟
    میشه یه مقدار بیشتر راجع به این مسئله توضیح بدین؟
    یکی از دوست های من هم مثل این که همچنین مشکلی براش پیش اومده بود، با توجه به این که دو مورد هم اینجا مطرح شده ظاهرا بیشتر از یه اشکال موردی هست
    شما اعتراض نکردین؟ هیچ توضیحی در باره این که چرا این اتفاق براتون افتاده بهتون ندادن؟ حالا به شما یه امتحان دیگه میدن یا کلا کاری نمی کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadi28 نمایش پست ها
    میشه یه مقدار بیشتر راجع به این مسئله توضیح بدین؟
    یکی از دوست های من هم مثل این که همچنین مشکلی براش پیش اومده بود، با توجه به این که دو مورد هم اینجا مطرح شده ظاهرا بیشتر از یه اشکال موردی هست
    شما اعتراض نکردین؟ هیچ توضیحی در باره این که چرا این اتفاق براتون افتاده بهتون ندادن؟ حالا به شما یه امتحان دیگه میدن یا کلا کاری نمی کنن؟
    من اتفاق رو ریپورت کردم. یعنی به مسئولین سایت گفتم و اونا ریپورت کردن و به من شماره ریپورت دادن
    باید پیگری می کردم خودم
    هنوز این کار و نکردم . حتی اگه فرض کنیم یه آزمون دیگه رایگان هم بدن، با این وضعیت دلار دیگه پول مشافرتش رو هم ندارم.....................
    بنابراین بیخیال شدم فعلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

مشکلش خیلی بیشتر از پول امتحانه، همه زمان بندی و برنامه ریزی آدم برای اپلای به هم میخوره، ضمن این که حتی اگه آزمون دیگه هم بدن ممکنه اون موقع آدم تو اوج آمادگیش نباشه اون هم وقتی که همچین تجربه ای براش پیش اومده، ممکنه از ددلاین هاش بگذره. یه نمره بد هم میره تو کارنامه آدم
    حالا خرج سفر هم بماند که با این اوضاع وحشتناک میشه!
    کلن به نظر من خیلی اتفاق وحشتناکیه و خیلی متاسف شدم امیدوارم دیگه برای هیچکس همچین اتفاقاتی نیفته

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

مشکلش خیلی بیشتر از پول امتحانه، همه زمان بندی و برنامه ریزی آدم برای اپلای به هم میخوره، ضمن این که حتی اگه آزمون دیگه هم بدن ممکنه اون موقع آدم تو اوج آمادگیش نباشه اون هم وقتی که همچین تجربه ای براش پیش اومده، ممکنه از ددلاین هاش بگذره. یه نمره بد هم میره تو کارنامه آدم
    حالا خرج سفر هم بماند که با این اوضاع وحشتناک میشه!
    کلن به نظر من خیلی اتفاق وحشتناکیه و خیلی متاسف شدم امیدوارم دیگه برای هیچکس همچین اتفاقاتی نیفته
    مطمئنم تو امتحان اگه همچین مشکلی پیش بیاد روی نتیجه آدم تاثیر میذاره به خصوص که زمان بندی رو از دست میده. اینکه جیمک چیکار میتونه بکنه یا جبرانش میکنه یا نه و .... رو نمیدونم. و متاسف هم هستم که این اتفاق براتون افتاد

یه پیشنهاد میخوام بدم. که اگه خدای نکرده برای کس دیگه ای این مشکل پیش اومد شاید کمکش کنه یا تاثیر منفیش رو کمتر کنه.

توی امتحان شماره سوالاتتون رو خودتون پیگیری کنید. منتها چون نوشتنش طول میکشه یا یادتون میره دنبالش کنید، از روش شمارش "چوب کبریتی" استفاده کنید.
    اگه میتونید از اول امتحان 2 تا دفترچه یادداشت بگیرید و روی صفحه اول یکیش این پیگیری سوالها رو انجام بدید و روی دیگری کارهای محاسبه و ... . اگه نشد که صفحه آخر دفترچتون بنویسید. 2 تا برگه رو پشت و رو کردن وقت زیادی نمیگیره.

روش چوب کبریت هم: هر سوالی رو به محض اینکه دیدید یه چوب کبریت یعنی یه خط اینجوری | بکشید. 4 تا سوال رو که اینطوری کشیدید، سوال 5 رو به صورت خط مورب روی 4 تا بکشید.(یعنی اون 4 تا رو خط بزنید) اینطوری هر دسته میشه 5 تا و ردیابی اینکه تو چه سوالی هستید سخت نخواهد بود.

یا اگه اینطوری نمیتونید. خب شماره سوالها رو خودتون از اول هی بنویسید.(روش اولیه به نظرم بهتره و آسونتر و از دستون هم در نمیره که اشتباه کنید)

البته خب اگه خود امتحان مشکلش برطرف بشه که خوبه. ولی خب این روش رو محض اطمینان یادتون باشه که اگه تو امتحان این قضیه دوباره پیش اومد شما زمانبندیتون رو از دست ندید.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

روش جالبی بود ممنون، البته وقتی ساعت رو هم آدم ندونه (بردن ساعت هم که مجاز نیست) باز نمیتونه با دونستن تعداد سوال ها زمان بندی کنه ولی خب حداقل تعداد سوال ها رو بدونه یکی از مجهول ها کم میشه!!
    شما که تو beatthegmat از test maker سوال می پرسین میشه این رو هم ازشون بپرسین که مسئله چی بوده و چرا اتفاق افتاده و این که آیا باز هم همچین اتفاقی ممکنه بیفته؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

روش جالبی بود ممنون، البته وقتی ساعت رو هم آدم ندونه (بردن ساعت هم که مجاز نیست) باز نمیتونه با دونستن تعداد سوال ها زمان بندی کنه ولی خب حداقل تعداد سوال ها رو بدونه یکی از مجهول ها کم میشه!!
    شما که تو beatthegmat از test maker سوال می پرسین میشه این رو هم ازشون بپرسین که مسئله چی بوده و چرا اتفاق افتاده و این که آیا باز هم همچین اتفاقی ممکنه بیفته؟
    میتونید خودتون برید اون قسمت و سوال کنید. فکر کنم بهتر باشه. مخصوصا که خودتون سر امتحان بودید و دقیق میدونید مشکل چی بوده، میتونید قشنگ براشون توضیح بدید و ازشون جواب بخواید من چون اون وضعیت رو به چشم ندیدم نمیتونم توضیح بدم که اونها هم جواب درستی بهم بدن.

(مثلا الان من متوجه نشدم که شما شماره سوالتون نمایش داده نمیشده یا تایمرتون نمایش داده نمیشده یا هردوش)

برید تو این لینک و یه تاپیک ایجاد کنید و این سوال رو مطرح کنید. ظرف 2-3 روز جوابتون رو میدن. (به جز شنبه و یکشنبه بقیه روزها سوالتون رو بپرسید 24 ساعته جواب میدن)
    قشنگ موقعیت رو براشون شرح بدید و بگید مشگل چی بوده . اونها بهتون میگن چی شده یا آیا تکرار میشه. یه وقت دیدید پذیرفتن و هزینه امتحانتون رو دادن
    (جواب گرفتید اینجا هم بنویسید بقیه هم استفاده کنن)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member
    رشته و دانشگاه

زمان مشخص بود فقط شماره سوال رو نشون نمیداد!! فرض کن 2 دقیقه وقت داری ولی نمیدونی چندتا سوال مونده!!! خیلی افتضاح بود!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان یک خبر خوب به همه بدم!! خوشبختانه تحریم نیستیم و میتونیم امتحان بدیم!! من دیروز به GMAC ایمیل زدم و همین الان جواب دادن که مشکلی نداری و میتونی امتحان بدی: اینم متن ایمیلی که برام فرستادن:
    Dear Kourosh,

Thank you for contacting GMAT Candidate Services EMEA.

You can still take your exam in Turkey, and present only your passport.

Should you have any questions, please do not hesitate to contact us
    again.

Kind Regards,

Bob Balogun.
    GMAT Candidate Services EMEA | Pearson VUE
    Europe, Middle East, Africa (EMEA) Region

The Lighthouse, 14 The Quays, Salford Quays, M50 3BF.

E: gmatcandidateservicesemea@pearson.com
    D: +44 (0) 161 855 7219
    F: +44 (0) 161 855 7301

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من همچین مشکلی نداشتم، چند نفر دیگه گفتن که این مشکل براشون پیش اومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)