صفحه 3 از 30 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : where is the best place to take Gmat for iranians?

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    هم فاله هم تماشا !
    آقا آنتالیا GMAT نمی گیرن؟... ;D
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

از دوستاي من ارمنستان هم رفتن. حداقل فكر كنم هزينه‌اش كم بشه....

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بله ... هزینه ارمنستان رفتن از همه کمتره ... بعدش ترکیه ست ...
    اگه بخواین هزینه هاتون رو مینیمم کنین می تونین برین میدون بیهقی ... با یه اتوبوس برین اردبیل ... از اونجا هم راحت برین ایروان ... مخصوصآ اینکه اونجا پول ریال ایران رو فکر کنم راحت قبول کنن ... حداقل یکی می گفت اگه لای پاسپورتت چندتا هزاری بذاری دیگه افسر پاسپورتت رو هم نگاه نمی کنه ;D ... اما همونطور که گفتم مشکل عجیب بودن سفر هست دیگه ... مثلآ من نمی دونم پرواز هوایی داره یا نه !؟ ... یا اینکه چطوری می تونی هتل بگیری ...

البته فکر کن آژانس ها ایروان می برن ... خبر ندارم راستش !

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    یک روز در میان ساعت 2 بعدظهر از 2تا ترمینال آزادی اتوبوس حرکت به سمت یروان(ایروان) داره واحد پولش درام هست نزدیک 50000 تومان ویزا میخواد که لب مرز به راحتی میگیری پول ایران نمیشناسند با خودت دلار یا یورو ببر و دم مرز میتونی چنج کنی با خودتم پولشو نیار که اینجا بهیچ دردی نمیخوره .24 ساعت زمینی راه پول اتوبوس رفت و برگشت نزدیک 100000 تومان میشه.هواپیما هم پرواز داره.هتل اونجا هست ولی یکی از کاراشون هم خونه کرایه دادنه.زبان انگلیسی هم تعطیل هستن واسه صحبت کردن.
    What Goes Around...Comes Around

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

اگه با فکس ثبت نام کنیم باز هم نباید بفهمن از ایران ثبت نام کردیم؟
    از طریق اینترنت ثبت نام کنم چی؟اگه مثلاً آدرس رو همون آدرس توی کردیت کاردم بذارم روز امتحان از روی Identity card می فهمن که الکی بوده خوب!
    عجب بساطی داریم ها!
    Before the Dawn

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    از طریق اینترنت ثبت نام کنم چی؟اگه مثلاً آدرس رو همون آدرس توی کردیت کاردم بذارم روز امتحان از روی Identity card می فهمن که الکی بوده خوب!
    عجب بساطی داریم ها!
    ثبت نام با تلفن که از فکس راحت تره !

از طریق اینترنت هم میتونی ثبت نام کنی. باید آدرس محل سکونت و آدرس کارت اعتباریت هر دوشون خارج از ایران باشه. آدرس کارت اعتباری که طبعا خارج ایرانه و مسئله اش حله، برای محل سکونت هم آدرس یه دوستی، آشنایی، فامیلی رو که یه جای کره زمین به جز ایرانه بده! (البته ترجیحا سعی کن آدرس فرانسه نباشه که بعدا برای ریپورت نمره هات مالیات اضافی میخوری)

روز امتحان هم هیچکس آدرس و اینجور چیزهارو چک نمی کنه، فقط چک از روی اسم و تاریخ تولد و تابعیت چک می کنن که شما همونی هستی که ثبت نام کردی ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    عجب بساطی داریم ها!
    ثبت نام با تلفن که از فکس راحت تره !

از طریق اینترنت هم میتونی ثبت نام کنی. باید آدرس محل سکونت و آدرس کارت اعتباریت هر دوشون خارج از ایران باشه. آدرس کارت اعتباری که طبعا خارج ایرانه و مسئله اش حله، برای محل سکونت هم آدرس یه دوستی، آشنایی، فامیلی رو که یه جای کره زمین به جز ایرانه بده! (البته ترجیحا سعی کن آدرس فرانسه نباشه که بعدا برای ریپورت نمره هات مالیات اضافی میخوری)

روز امتحان هم هیچکس آدرس و اینجور چیزهارو چک نمی کنه، فقط چک از روی اسم و تاریخ تولد و تابعیت چک می کنن که شما همونی هستی که ثبت نام کردی ...
    من ديدم يه لينك براي ايرانيها گذاشتن كه در واقع همون Customer service مربوطه است و بهشون ايميل زدم اونام يه نمونه فرم از افراد ايراني برام فرستادن كه آدرسشم ايران بود! فقط گفته بود ذكر كنيد كه در ايران test centre ندارين. حالا سوالم اينه كه چرا ميگين بايد آدرس خارج از ايران بديم؟

شما از طریق اینترنت ثبت نام کردین یا فکس؟
    آدرس رو هم داخل ایران دادین؟
    کجا می خوایید امتحان بدید؟
    Before the Dawn

Junior Member

من همونطور كه گفتم فقط ايميل زدم تا بپرسم بايد چطوري ثبت نام كنم اونها يك فرم برام فرستادن كه مشخصات يه فرد ايراني كه قبلا ثبت نام كرده بود رو داشت شايدم اشتباهي فرستادن!! چون دوباره ايميل زدن و گفتن فرم درست اينه و قبلي و پاك كنيد!!
    بهم گفتن ميتونم تو يكي از كشورهاي اطراف امتحان بدم و فقط توي فرم بنويسم كه در ايران مركزي نداريم! من شايد استانبول برم.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Kyla
    من همونطور كه گفتم فقط ايميل زدم تا بپرسم بايد چطوري ثبت نام كنم اونها يك فرم برام فرستادن كه مشخصات يه فرد ايراني كه قبلا ثبت نام كرده بود رو داشت شايدم اشتباهي فرستادن!! چون دوباره ايميل زدن و گفتن فرم درست اينه و قبلي و پاك كنيد!!
    بهم گفتن ميتونم تو يكي از كشورهاي اطراف امتحان بدم و فقط توي فرم بنويسم كه در ايران مركزي نداريم! من شايد استانبول برم.
    بله این استامبول می شه گفت بهترین مرکزه ... رفتین برای امتحان دادن یه سری اطلاعات از سنتر و هتل و وسایل رفت و آمد اینجا بذارین تا بقیه دوستان هم استفاده کنند ...
    برای اینکه GMAT دهندگان خیلی کم هستند هنوز یه کم عجیب غریبه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)