صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

بچه ها اگه کسی اینترنت پر سرعت دمه دست داره لطفا یه نگاهی بندازه ببینه استانبول یا دبی هنوز خالیه (بازه 25 سپتامبر تا 15 اکتبر) یا نه بریم زودتر ثبت نام کنیم. من چند هفته پیش چک کردم خالی بود. اگه کسی چک کرد بیاد خبر بده. ممنون

من اینترنتم کم سرعته ولی تا جایی که چک کردم(آخر اکتبر) پر شده بودن...البته فقط دبی رو دیدم...
    Before the Dawn

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman
    بچه ها اگه کسی اینترنت پر سرعت دمه دست داره لطفا یه نگاهی بندازه ببینه استانبول یا دبی هنوز خالیه (بازه 25 سپتامبر تا 15 اکتبر) یا نه بریم زودتر ثبت نام کنیم. من چند هفته پیش چک کردم خالی بود. اگه کسی چک کرد بیاد خبر بده. ممنون
    من الان چك كردم استانبول يه جا براي 16اكتبر داره اگه ميخواين زود اقدام كنين!

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

تا اونجائيكه من مي دونم الان ديگه از طريق اينترنت هم ميشه ثبت نام كرد (هرچند توي سايتش نوشته ايران و چند تا كشور ديگه استثنا هستند).
    چيزايي كه براي اينكار لازم دارين:
    1- ويزا يا مستر كارت
    2- يك آدرس خارج از ايران
    3- يك ISP كه با سايت mba.com مشكلي نداشته باشه و يا يك قفل شكن
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ghazaloo
    Guest

سلام
    کسی برای امتحان GMAT ارمنستان رفته؟ از شرایطش راضی بوده؟
    راستی آژانسی می شناسید که تور ارمنستان کار کنه؟ من اوایل دسامبر می خوام امتحان بدم اما دبی و ترکیه جا نداره.
    ممنون

من یک ماه و نیم پیش برای اول دسامبر دبی ثبت نام کردم...دبی خیلی زود پر میشه...
    ارمنستان کسی رو ندیدم...اما امیدوارم موفق باشید...
    Before the Dawn

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaloo
    سلام
    کسی برای امتحان GMAT ارمنستان رفته؟ از شرایطش راضی بوده؟
    راستی آژانسی می شناسید که تور ارمنستان کار کنه؟ من اوایل دسامبر می خوام امتحان بدم اما دبی و ترکیه جا نداره.
    ممنون
    اگه دوبي پر شده ابوظبي رو چك كن. ميگن شرايط اونجا خيلي بهتر از ارمنستانه. براي ويزا و رفتن هم كه شرايط مثل دوبي هست.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

آقا سنتر دبی خیلی خوبه...هر یه دقیقه یکبارم از تو پنجره هاش یه هواپیما که رو دمبش آرم اماراته میره تو آسمون
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

Junior Member

پیش فرض چه تفاوتی بین TEST CENTER های GMAT هست ؟

سلام دوستان. میخواستم بدونم که چه تفاوتی بین TEST CENTER های GMAT هست ؟ چون مثلا توی ارمنستان هم میشه این امتحان رو داد ولی انگار همه با استانبول یا ابوظبی موا فقن ، در صورتی که به هر حال همۀ مراکزی که این امتحان رو برگزار میکنند ، باید از استانداردای لازم برخوردار باشن. اونوقت رفتن به جایی مثل ارمنستان میتونه کم هزینه تر باشه . و دیگه اینکه، از اونجایی که تصمیم دارم GMAT رو توی مرداد امتحان بدم ، به نظرتون حداکثر تا کی ثبت نام کنم خوبه؟ ممنون میشم نظرتونو بگین . :-\

ببینین اصلان شما برا چی میخاین برین gmat بدین؟ که پذیرش بگیرید( و حتی با کمک مالی) کلی دیگه پول( خرج اپلای و سفر و ویزا و هزینه های اولیه و وپیقه و...)خرج کنید و برید خارج.
    در انتخاب ارمنستان و دبی و ترکیه شاید حداکثر 200 هزار تومان هزینت این ور اونور بشه که اگه کلی ببینی تو همه هزینه هات گُمه....ولی اگه بری دبی بعدش میری بازی و شادی و خستگی امتحان از تنت در میاد..Believe me
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)