صفحه 5 از 30 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

این متن رو قبلا نوشته بودم اما اینجا تکرار و بهینه سازی می کنمش ...
    من و دوستام تقریبا همه مراکزی که معمولا ایرانیها برای GMAT میرن رو رفتیم و دیدیم و امتحان دادیم! به نظرم میشه به ترتیب اونا رو اینجوری rank کرد:

1) استانبول (مرکز عالی متعلق به موسسه پیرسون، فوق العاده آروم، خوش برخورد، بدون سابقه مشکلات فنی، پاییز امسال در طول یک مدت مشکل سیستم گرمایش داشته و مرکز بیش از حد گرم بوده اما قاعدتا باید درست شده باشه، در شهری که اون چند روزی هم که احتمالا هستید کلی جای دیدنی داره)
    2) ابوظبی (مرکز عالی، آروم، خوش برخورد، بدون سابقه مشکلات فنی و هر نوع مشکل دیگه)
    3) آنکارا (مرکز معمولی، نسبتا آروم (تو یک اتاق از 8 نفر امتحان میگیرند و ممکنه در طول امتحان چندین بار یه نفر بیاد تو اتاق که سئوال یه نفر رو جواب بده)، خوش برخورد، بدون سابقه مشکلات فنی و هر نوع مشکل دیگه، جای مرکز تو حومه شهره و گاهی اوقات کسی تو مرکز نیست که انگلیسی بلد باشه)
    4) ارمنستان - ایروان (مرکز معمولی در یک ساختمان قدیمی، احتمال ناآرامی! (صداهای مزاحم از بیرون میاد تو اتاق) ، خوش برخورد، بدون سابقه مشکلات فنی، در شهری که اون چند روزی هم که احتمالا هستید جای دیدنی داره، با یک کم جستجو پایین ترین هزینه رفت و آمد و اقامت رو داره)
    5) دوبی (مرکز معمولی، آروم، خوش برخورد، با سابقه چندین بار مشکلات فنی که باعث لغو آزمون شده یا باعث شده اطلاعات آزمون از بین بره و آدم مجبور بشه دوباره آزمون بده! گرچه ریسک برخوردن به این مشکلات خیلی زیاد نیست اما بین دوستای من بودن کسایی که به این مشکلات برخوردند. اگه به این مشکلات نخورید اونوقت میشه گفت این مرکز گفت بعد از استانبول و ابوظبی رتبه سوم رو داره.)

مرکز آذربایجان (باکو) هم از پارسال افتتاح شده که چون متعلق به خود موسسه پیرسونه باید مرکز کاملا بدون مشکلی باشه و چندتا از دوستان هم که امتحان داده بودند راضی بودن از همه چیز ...

کلا استانداردهای مراکزی که متعلق به خود پیرسون هستند فرق داره با بقیه مرکزها. مثلا حتما بهترین عایق کاری صدا(برای آرامش کامل اتاق آزمون)، سیستم های پرسش و پاسخ (که نبودنش باعث میشه همش یه نفر در رو باز کنه بیاد وسط اتاق که سئوال یکی رو جواب بده و حواس شما پرت بشه)، بهترین کیفیت کیبورد و صفحه نمایش رو دارند ...

مهرشاد جان من new horizons در دبی رو highly recommend می کنم...بسیار مرتب و منظم و آروم و ساختمونی که توشه زیباست.

به علاوه پاساژ برجمان هم نزدیکشه که دیدنی و بزرگه.

خوبی دبی اینه که هر روز همه ارلاینا بهش پرواز دارن ولی جاهای دیگه اینطوری نیست.به علاوه برای گشت و گذار هم خوبه.البته من آذر ماه رفتم هواش عالی بود.اما شما که مرداد می خوای بری گرمت میشه که برای تردد باید همه اش تاکسی بگیری در حالیکه من خیلی جاها پیاده روی کردم.
    Before the Dawn

Junior Member

بچه ها مرسی ار نظراتون. با این حساب ارمنستان رو بی خیال میشم.به قول دوستمون ما که تو این همه خرج افتادیم بقیشم روش .به علاوه اینکه مرکزای دوبی و استانبول تا حالا امتحانشونو پس دادن و همه راضین .

Junior Member

منم مثل ADVISOR توی تست سنتر دوبی Horizon امتحان دادم و راضی بودم.27 نوامبر. برخوردشون خوب بود و همه چی مرتب. اشکالش این بود که بعد از امتحان هرچقدر جلوی ساختمون وایسادم تاکسی گیرم نیومد. چشمتون روز بد نبینه پیاده اومدم تا برسم هتل که یک ساعت و 45 دقیقه تو راه بودم و پیاده از توی بزرگراههای اونجا خودمو رسوندم به اونور Bur Dubai .با اون نمره افتضاحی که آوردم فکرشو بکنید چه حالی داشتم. :'( توصیه میکنم که اگه تاکسی گیرت نیومد سریع بپری بری اولین مرکز خرید که همیشه تاکسی گیرت میاد. نزدیکترین مرکز خرید Burjuman هستش. موفق باشید
    Whether u think u can or you cannot, either way u r right!!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : where is the best place to take Gmat for iranians?

گرچه الان دیگه همه شما GMAT دادید اما بذارید برای آیندگانی که بعدها میان این صفحه رو می خونن بمونه ...
    1) ایروان از تهران هفته ای چندتا پرواز مستقیم داره و رفتنش درست به راحتی ترکیه است.
    2) رفتن با اتوبوس به ایروان هم هیچ جور ماجراجویی نداره! سوار اتوبوس میشی میری ایروان! گرچه تا جایی که میشه بهتره زمینی نرید، نه به خاطر ماجراجویی بودن، بلکه به خاطر خستگی سفر طولانی و استرس بیشتر که بهتره قبل از امتحان در چنین شرایطی خودتون رو قرار ندید.
    3) ارمنستان از معدود کشورهایی که علاوه بر هزینه ویزا برای ورود، موقع خروج هوایی (زمینی رو نمیدونم) یه چیزی هم به اسم هزینه خروج از کشور میگیره (فکر کنم حدود 50 هزار تومان)! اگه برای ارزونی میرید ارمنستان این رو هم در مجموع هزینه هاتون حساب کنید.

اینطور فکر نکنید که ترکیه و دوبی مثل میدون ولیعصر و میدون تجریش هستن و رفنتشون خیلی راه دسته! اما کشورهای دیگه اینجوری نیستن و ماجراجویی هستن ... حداقل ارمنستان و آذربایجان رو هم به همون سادگی و بی دردسری میشه رفت (مثل میدون ونک و میدون انقلاب!) ...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل

3) ارمنستان از معدود کشورهایی که علاوه بر هزینه ویزا برای ورود، موقع خروج هوایی (زمینی رو نمیدونم) یه چیزی هم به اسم هزینه خروج از کشور میگیره (فکر کنم حدود 50 هزار تومان)! اگه برای ارزونی میرید ارمنستان این رو هم در مجموع هزینه هاتون حساب کنید.
    این هزینه خروج فقط هوایی هست و به عنوان کمک به بازسازی فرودگاه یروان(ایروان) می گیرند و زمینی هزینه خروج ندارید.
    What Goes Around...Comes Around

خوب یعنی‌ باید ارمنی بلد باشیم، یا مثلا می‌تونن آذری بفهمن، بلخار چه جوری بیاد ارتباط باهاشون برقرار کنیم تو شهر یا .... موقع رفتن یا برگشتن از امتحان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    یک روز در میان ساعت 2 بعدظهر از 2تا ترمینال آزادی اتوبوس حرکت به سمت یروان(ایروان) داره واحد پولش درام هست نزدیک 50000 تومان ویزا میخواد که لب مرز به راحتی میگیری پول ایران نمیشناسند با خودت دلار یا یورو ببر و دم مرز میتونی چنج کنی با خودتم پولشو نیار که اینجا بهیچ دردی نمیخوره .24 ساعت زمینی راه پول اتوبوس رفت و برگشت نزدیک 100000 تومان میشه.هواپیما هم پرواز داره.هتل اونجا هست ولی یکی از کاراشون هم خونه کرایه دادنه.زبان انگلیسی هم تعطیل هستن واسه صحبت کردن.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad e.
    خوب یعنی‌ باید ارمنی بلد باشیم، یا مثلا می‌تونن آذری بفهمن، بلخار چه جوری بیاد ارتباط باهاشون برقرار کنیم تو شهر یا .... موقع رفتن یا برگشتن از امتحان؟
    زبان اولشون ارمنی و دومی روسی هست بعضیهاشونم یکم فرانسه بلدن.
    والا باید یه جوری تفهیمشون کنی وقتی سوار تاکسی یا خریدو... می ری.
    مترجم ارمنی که لازم هست. ;D
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام
    من باکو امتحان دادم و وسط امتحانم برق رفت :|
    این مساله ممکنه که ۱ در هزار پیش بیاد،،، اما بهرحال!!! از بقیه نظر‌ها OK بود!!!

Junior Member

یکی به من کمک کنه! من بین ابوظبی و آنکارا موندم. دلیلم واسه آنکارا اینه که دوست دارم برم تفریح هم بکنم! شاید مسخره باشه اما فکر می کنم کیفیت تست سنترها تفاوت معناداری با هم نداشته باشند! نظر شما چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)