صفحه 6 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

به نظر من بهتره بری سنترهای اصلی خوده پیرسون .. که نزدیکترینش استانبوله ...
    من دو هفته دیگه اونجا امتحان دارم .. اومدم تعریف میکنم چطور بود ..
    به نظر من که دلیلتون خیلی هم منطقی ه ... امتحان یه روز ، آدم این همه خرج سفر می کنه ، یه هفته می مونه که خستگیش از تنش در بره دیگه ...
    منم رفتن به استانبول و دیدن اونجا دلیل دومم بود ...

اما ابوظبی نرو ..
    1. هتل هاش گرونه خیلی !
    2. اکثر تورها و هواپیماها دوبی می رن ، هزینه رفت و آمد از دوبی به اونجا هم هست ...
    3. ابوظبی و دوبی بخاطر این بحران اقتصادی خیلی خلوتن .. اونم با این گرما ... زیاد دیگه جذابیتی نداره !
    4. اگه هتل دوبی بگیری و بعد امتحانت 9 صبح باشه باید ساعت 6 و 7 از هتل یه مسافرت بری ..

این سنترها تا اونجایی که من می دونم همشون تست سنتر هستند و امتحانای دیگه رو هم می گیرن .. اما اون که توی استانبوله اصلی .. موقع ثبت نام هم اسمش کامل با پیرسون اومده ...
    حالا اگه مشکلی داشت می گم که نری شما استانبول .. اما بچه ها همه راضی بودن ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz090
    یکی به من کمک کنه! من بین ابوظبی و آنکارا موندم. دلیلم واسه آنکارا اینه که دوست دارم برم تفریح هم بکنم! شاید مسخره باشه اما فکر می کنم کیفیت تست سنترها تفاوت معناداری با هم نداشته باشند! نظر شما چیه؟
    تا اونجایی که به کیفیت خود تست سنتر مربوطه تست سنتر ابوظبی یه کم از آنکارا بهتره. اما آنکارا هم خوبه. (با فرض اینکه اتفاقات غیرمترقبه در مراکز نیفته. البته هیچ کدوم از این دومرکز تا اونجایی که من و دوستام میدونیم سابقه مشکل فنی نداشتن)

در مجموع فکر نمی کنم تفاوت این دوتا تست سنتر خیلی زیاد باشه، اگه به دلایلی ترجیح میدی بری آنکارا، برو. اما این رو هم بگم آنکارا جایی و چیز خاصی هم برای تفریح نداره ها ... اگه میخوای تفریح هم بکنی برو استانبول، هم کیفیت مرکز خیلی خوبه و هم شهر دیدنیه ...

Junior Member

سلام
    اگر مشكلي كه پيش مياد باعث حذف امتحان بشه اون تست سنتر يا خود gmac خسارت وارده رو تقبل مي كنه از لحاظ مادي و هم از لحاظ زماني و نزديك شدن به deadline هاي دانشگاه ها و به طور مثال خارج از نوبت جا بده براي امتحان مجدد...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام ..
    من یه حدود 3 هفته پیش استانبول امتحان دادم و باید بگم که خیلی سنتر خوبی بود ... هم سکوتش ، هم مسئولینش و سر راست بودن مسیر و اینکه توی یکی از ساختمون های اداری معروف شهر بود .. کلآ با استانبول مشکلی نخواهید داشت .. اما حالا سوال من ...

من ممکنه بخوام توی زمستون اگه حسش بود برم یه بار دیگه امتحان بدم ...
    سنترهای دوبی و ابوظبی رو داشتم چک می کردم ...

اینا هستند ! ... کسی می دونه فرقشون چیه ؟! ... هزینه رفت و آمد از دوبی به ابوظبی چقدره ؟ ...

Amideast Abu Dhabi
    New Horizons CLC - Abu Dhabi

New Horizons CLC - Dubai
    Society of Engineers - Dubai

چرا همشون برای ژانویه بجز سنتر آخر جایی ندارند ؟ .. یعنی پر شده ؟ ... کسی تجربه داره که تلفنی جای خالی پیدا کرده باشه که توی سایت نزده بوده ؟ ...

البته یه احتمالی هم هست ... اینکه چون ماه های jan , feb آخرین ماه هایی هستند که توی لیستشون هست ... ممکنه اصلآ هنوز وقتشون رو باز نکرده باشن ...
    برای اینکه ماه های nov و dec که قبل از deadline ها هستند و باید شلوغ تر باشند هنوز جای خالی خیلی دارن ...

کسی آماری یا نظری نداره ؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ایول .. سنتر آخر هم الان نگاه کردم روی همه روزهای تقویمش یه خط قرمز خوشگل کشیده ... یه روزه یه ماه پر شد ! : ))) !

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    ایول .. سنتر آخر هم الان نگاه کردم روی همه روزهای تقویمش یه خط قرمز خوشگل کشیده ... یه روزه یه ماه پر شد ! : ))) !
    اگه اهداف تفریحی نداری و برات مهم نیست که مسافرتت به یه جای دیگه باشه شاید بد نباشه بازهم بری استانبول. اینکه مرکزش رو قبلا دیدی و با همه چیش آشنایی داری باعث میشه با آرامش بیشتری بری و امتحان بدی. به ویژه که مرکز خوبی هم هست.
    دوبی و ابوظبی مراکزش از نظر کیفیت تا اونجا که من می دونم فرقی ندارن. اما دوبی یکی دو بار سابقه مشکل فنی داشته که اون هم مربوط به پارسال بوده و شاید الان دیگه نباید در نظر گرفتش.
    البته از نظر هزینه هم استانبول گرون تر از دوبی و ابوظبی در میاد. این فاکتور رو هم شاید بخوای در نظر بگیری.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اره سهیل جان ..
    اینکه استانبول رو قبلآ یه بار تجربه کردم خیلی فاکتور مهمی ه و واقعآ نمی خوام این مزیت رو از دست بدم .. اما هزینه های کمتر توی دوبی از یه طرف ، از یه طرف دیگه هم زمستون هوای استانبول خیلی سرده که برای خودش مصیبتی می شه ...
    حقیقتش نمی دونم کدوم مهمتره ... 1. آشنایی با سنتر استانبول + هوای سرد و برف و سوز اونجا ! ... یا ... 2. عدم آشنایی با سنتر دوبی + هوای خوب و گرم ! ...

پ.ن: البته آدمی نیستم که از هوای سرد بدم بیاد .. اما بالاخره سرما اثر خوبی روی امتحان دادن تو یه شهر غریب نداره ... ! .. اونم توی استانبول که زمستونایی در حد زمستونای تبریز داره ... !

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    اره سهیل جان ..
    اینکه استانبول رو قبلآ یه بار تجربه کردم خیلی فاکتور مهمی ه و واقعآ نمی خوام این مزیت رو از دست بدم .. اما هزینه های کمتر توی دوبی از یه طرف ، از یه طرف دیگه هم زمستون هوای استانبول خیلی سرده که برای خودش مصیبتی می شه ...
    حقیقتش نمی دونم کدوم مهمتره ... 1. آشنایی با سنتر استانبول + هوای سرد و برف و سوز اونجا ! ... یا ... 2. عدم آشنایی با سنتر دوبی + هوای خوب و گرم ! ...

پ.ن: البته آدمی نیستم که از هوای سرد بدم بیاد .. اما بالاخره سرما اثر خوبی روی امتحان دادن تو یه شهر غریب نداره ... ! .. اونم توی استانبول که زمستونایی در حد زمستونای تبریز داره ... !
    استانبول زمستونهای نسبتا معتدلی داره و با تبریز مقایسه اش نکن. البته سرد هست اما به خاطر اینکه از همه طرف در محاصره دریاست، سرماش گزنده نیست.
    برای اینکه جرات پیدا کنی بدون من دسامبر رفتم آنکارا امتحان دادم! یعنی وسط آناتولی و سرماش! در نوع خودش جالب بود
    به هرحال اگر سرما خودش واقعا باعث ایجاد بار فکری میشه، ممکنه مزیت کاهش بارفکری به خاطر آشنایی با مرکز رو خنثی کنه. اگر نهایتا نخواستی بری استانبول، دوبی یا ابوظبی هم مراکز بدی نیستن. فقط سعی کن تصمیم گیری چند ماه طول نکشه و خیلی دیر ثبت نام نکنی. چون از سپتامبر تا دسامبر مراکز GMAT ظرفیتشون سریع پر میشه و اگه دیر بجنبی گاهی مثل من فقط جاهای بد آب و هوایی مثل آتکارا برات باقی میمونه.

Exclamation فوري:Ankara Teset Centre

كسي از كيفيت مركز ankara اطلاعي داره؟ اگر كسي مي دونه لطفا سريع جواب بده، فوري....

Exclamation فوري:Ankara Teset Centre

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    كسي از كيفيت مركز ankara اطلاعي داره؟ اگر كسي مي دونه لطفا سريع جواب بده، فوري....
    همين طور در مورد مركز پيرسون آتن در يونان هم كسي تجربه يا اطلاعي داره؟
    بد نيست جوابي بديد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)