صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    ایول .. سنتر آخر هم الان نگاه کردم روی همه روزهای تقویمش یه خط قرمز خوشگل کشیده ... یه روزه یه ماه پر شد ! : ))) !
    سلام من ابوظبي براي نوامبر يا اول دسامبر هستم، چون دوبي جا نداره، اگه خواستيد همسفر باشيم.

Question پاسخ : فوري:Ankara Teset Centre

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    لطفا اگر كسي اطلاعي داره بگه، ممنون
    اطلاع جزئي و در حد شنيده هم قبوله، با توجه به پر بودن استانبول و دوبي آلترناتيو مناسب ديگه اي ندارم
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

Senior Member

پیش فرض پاسخ : فوري:Ankara Teset Centre

اطلاع جزئي و در حد شنيده هم قبوله، با توجه به پر بودن استانبول و دوبي آلترناتيو مناسب ديگه اي ندارم
    مرکز آنکارا مشکل خاصی نداره. به آرومی مرکز استانبول نیست، اما خوبه کماکان. اگر جات پشت در افتاد بخواه جات رو عوض کنن، به همین یه نکته اگه توجه کنی، بعیده مشکلی داشته باشی.
    جای مرکز رو حتما باید روز قبل بری و پیدا کنی، چون جاش یه کم پرته و اگر روز امتخان تازه بخوای بری پیدا کنی، علاوه بر اینکه ممکنه استرس بگیری ممکنه هم دیر برسی. اگر هم صبح اول وقت امتحان داشته باشی باید برای ترافیک مسیر هم 15 دقیقه اضافه در نظر بگیری.

Unhappy پاسخ : فوري:Ankara Teset Centre

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    مرکز آنکارا مشکل خاصی نداره. به آرومی مرکز استانبول نیست، اما خوبه کماکان. اگر جات پشت در افتاد بخواه جات رو عوض کنن، به همین یه نکته اگه توجه کنی، بعیده مشکلی داشته باشی.
    جای مرکز رو حتما باید روز قبل بری و پیدا کنی، چون جاش یه کم پرته و اگر روز امتخان تازه بخوای بری پیدا کنی، .
    پس اينجوري كه ميگيد خيلي وضع مناسبي نداره كه پشت دربودن رو مثلا بايد چك كني، چون نشون ميده زياد به مشتري احترام و توجهي ندارند.
    ممنون به هر حال
    بر قله‌هاي دور ....، جايي نوشته‌اند: "اينجا سراي توست....."

Senior Member

پس اينجوري كه ميگيد خيلي وضع مناسبي نداره كه پشت دربودن رو مثلا بايد چك كني، چون نشون ميده زياد به مشتري احترام و توجهي ندارند.
    ممنون به هر حال
    1) شنیدم که اون مشکل صندلی آزمون که درست پشت درب ورودی بود رو حل کردند، اما چون خودم ندیدم که دقیقا چی کار کردند نمی تونم چیزی بگم.
    2) من و چندتا از دوستانم تا به حال اونجا امتحان دادیم. رنج نمراتمون هم از 690 تا 740 بوده. پس مشکلی برای نمره مناسب آوردن وجود نداره.
    3) به هر حال مرکز استانبول و مرکز ابوظبی بهتر از مرکز آنکارا هستند.

Junior Member itmanager آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

سلام
    من براي امسال مي خوام اپلاي كنم و از اونجا كه نمره GMAT خيلي براي گرفتن پذيرش مهمه خيلي وقت ندارم
    مي خوام بدونم چقدر طول مي كشه كارنامه رو بهم بدن هم رسمي هم غير رسمي و اينكه هر تست سنتري زمان فرستادن كارنامه اش فرق مي كنه يا مثل هم هستند لطفا كسايي كه تا حالا امتحان دادن زمان دريافتش رو در سنترهاي مختلف بگذارن تا بشه فهميد كدوم مركز سريع تر عمل مي كنه.
    با توجه به اينكه فقط 3 ماه وقت دارم پيشنهاد مي كنيد كجا امتحان بدم و كي؟ كسي نمي دونه دانشگاههاي كانادا قبول مي كنند بعد از ددلاين نمره جيمت را براشون ارسال كنيم؟

مرسي
    ویرایش توسط itmanager : October 24th, 2009 در ساعت 01:49 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط itmanager نمایش پست ها
    سلام
    من براي امسال مي خوام اپلاي كنم و از اونجا كه نمره GMAT خيلي براي گرفتن پذيرش مهمه خيلي وقت ندارم
    مي خوام بدونم چقدر طول مي كشه كارنامه رو بهم بدن هم رسمي هم غير رسمي و اينكه هر تست سنتري زمان فرستادن كارنامه اش فرق مي كنه يا مثل هم هستند لطفا كسايي كه تا حالا امتحان دادن زمان دريافتش رو در سنترهاي مختلف بگذارن تا بشه فهميد كدوم مركز سريع تر عمل مي كنه.
    با توجه به اينكه فقط 3 ماه وقت دارم پيشنهاد مي كنيد كجا امتحان بدم و كي؟ كسي نمي دونه دانشگاههاي كانادا قبول مي كنند بعد از ددلاين نمره جيمت را براشون ارسال كنيم؟

مرسي
    نمره اصلی رو بلافاصله بعد از امتحان رو صفحه کامپیوتر می بینی. فقط میمونه نمره Writing، که با کارنامه میاد. کارنامه معمولا کمتر از یک هفته تا یک هفته ای میاد. به محض اومدن کارنامه شما میتونی تقاضا کنی نمرات رو برای هر جا میخوای بفرستن. بعد از تقاضا معمولا حداکثر در عرض یک هفته نمره میرسه دست دانشگاه.
    زمان دریافت کارنامه و فرستادن نمره ارتباطی به تست سنتر نداره و برای همه یکسانه.
    میشه گفت برای اغلب دانشگاهها (کانادا و آمریکا) اگر نمرات تا دو هفته بعد از ددلاین هم دستشون برسه معمولا اشکالی نداره. بیشتر از اون خیلی بستگی به هر دانشگاه داره.

Junior Member

سلام
    بچه ها دوست من میخواد GMAT بده در دسامبر. الان هم امارات و هم استانبول جا نداشتن. هم میتونه صبر کنه تا شاید فرجی شه و جا بازکنن و یا ارمنستان (باکو) ثبت نام کنه. ممنونمی شم کمکم کنید. به نظرتون اینکه صبر کنه ریسکه? نظرتون راجع به ارمنستان چطوره?
    باتشکر

Junior Member

من میخوام برم ابوظبی تو december می خواستم راجع به هتل های دبی و ابوظبی بپرسم:
    دبی ارزونتره یا ابوظبی؟ لطفا دوستانی که این دو جا امتحان دادن راجع به هتل هاش و رزرو کردنش راهنمایی کنن
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط hpx نمایش پست ها
    من میخوام برم ابوظبی تو december می خواستم راجع به هتل های دبی و ابوظبی بپرسم:
    دبی ارزونتره یا ابوظبی؟ لطفا دوستانی که این دو جا امتحان دادن راجع به هتل هاش و رزرو کردنش راهنمایی کنن
    ممنون
    شما تاپیک رو یک بار دیگه نگاه کن !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)