صفحه 8 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 291

موضوع: سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوري:Ankara Teset Centre

نقل قول نوشته اصلی توسط ElnazD نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها دوست من میخواد GMAT بده در دسامبر. الان هم امارات و هم استانبول جا نداشتن. هم میتونه صبر کنه تا شاید فرجی شه و جا بازکنن و یا ارمنستان (باکو) ثبت نام کنه. ممنونمی شم کمکم کنید. به نظرتون اینکه صبر کنه ریسکه? نظرتون راجع به ارمنستان چطوره?
    باتشکر
    دوستان کسی جواب این سوال رو نداده... تست سنتر باکو رو کسی پیشنهاد می کنه؟ گویا تنها جاییه که الان برای Dec. جای خالی داره.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-ba نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب این سوال رو نداده... تست سنتر باکو رو کسی پیشنهاد می کنه؟ گویا تنها جاییه که الان برای Dec. جای خالی داره.
    بدون شک تنها جایی نیست که برای Dec جای خالی داره!!! ولی اگر منظورتون از کشورهای همسایه ی ایرانه ارمنستان (البته اگر بعداً نمیخواین که ویزاتون رو از باکو بگیرید)، ترکیه (آنکارا) هم جا دارند کاملاً... در مورد تست سنتر باکو من تجربه ی شخصی ندارم ولی توی فرومهای دیگه خوندم که شرایطش اصلاً ایده آل نیست...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

من همین دو هفته پیش ارمنستان امتحان دادم که می تونم این اطلاعات رو بدم:
    1. هوایی اگه بخواید برید فقط هواپیمایی کاسپین داره و فقط هم دوشنبه و پنج شنبه. برای همین در تنظیم زمانش دقت کنید.
    2. مرکزش تو یک ساختمان قدیمی است که البته فقط از بیرون نمای خوبی داره و داخلش ربطی به بیرونش نداره. چون طبقه هفتم هست و مجبور هستید با آسانسور برید، از همین الان یک سری دعا حفظ کنید که سالم برسید. فکر کنم اولین نسل آسانسور باشند.
    3. مرکزش کلاً 2 نفر ظرفیت در هر نوبت داره.
    4. روزی که من بودم هم صبح و هم بعدازظهر ایرانی بودیم. دونفر صبح 15 دقیقه دیر رسیدند (مرکز رو گم کرده بودند) که باهاشون راه اومدن و اجازه دادند که امتحان بدند. البته خود من خیلی راحت مرکز رو پیدا کردم. آدرس کامل که تو مدارک email شده هست رو بدید به تاکسی بالاخره پیدا می کنه!
    5. دو نفر مسئول داشت که انگلیسی بلد بودند؛ مودب بودند و آرام.
    6. از نظر سر و صدا هم همون اول یک گوشی یک بار مصرف می دادند که کلاً خوب صدا رو قطع می کرد.
    همین دیگه سوالی باشه می تونم جواب بدم.

Junior Member

Wink پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با سنترهای GMAT در این تاپیک مطرح کنید !

دوستان تا حالا کسی تو دبی Society of Engineers امتحان داده؟ یا اطلاعی ازش دارین؟ چون من هرچی تو کامنت ها گشتم راجع به این یکی چیزی ندیدم، از طرفی برای من که میخوام تو ژانویه امتحان بدم خیلی خوبه چون برعکس new horizons کلی جا داره هنوز . ممنون میشم نظرتون رو بگین

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_sh7 نمایش پست ها
    من همین دو هفته پیش ارمنستان امتحان دادم که می تونم این اطلاعات رو بدم:
    1. هوایی اگه بخواید برید فقط هواپیمایی کاسپین داره و فقط هم دوشنبه و پنج شنبه. برای همین در تنظیم زمانش دقت کنید.
    2. مرکزش تو یک ساختمان قدیمی است که البته فقط از بیرون نمای خوبی داره و داخلش ربطی به بیرونش نداره. چون طبقه هفتم هست و مجبور هستید با آسانسور برید، از همین الان یک سری دعا حفظ کنید که سالم برسید. فکر کنم اولین نسل آسانسور باشند.
    3. مرکزش کلاً 2 نفر ظرفیت در هر نوبت داره.
    4. روزی که من بودم هم صبح و هم بعدازظهر ایرانی بودیم. دونفر صبح 15 دقیقه دیر رسیدند (مرکز رو گم کرده بودند) که باهاشون راه اومدن و اجازه دادند که امتحان بدند. البته خود من خیلی راحت مرکز رو پیدا کردم. آدرس کامل که تو مدارک email شده هست رو بدید به تاکسی بالاخره پیدا می کنه!
    5. دو نفر مسئول داشت که انگلیسی بلد بودند؛ مودب بودند و آرام.
    6. از نظر سر و صدا هم همون اول یک گوشی یک بار مصرف می دادند که کلاً خوب صدا رو قطع می کرد.

همین دیگه سوالی باشه می تونم جواب بدم.
    سلام
    اگر براتون ممکنه توی بخش GMAT یه موضوع جدید باز کنید با عنوان «تجربه آزمون GMAT در ارمنستان» و اونجا مواردی رو که عرض میکنم برای استفاده دوستان دیگه مطرح کنید
    1. نحوه و هزینه سفر
    2. محل اقامت و هزینه اون
    3. کلیه اطلاعاتی که فکر میکنید راجع به ارمنستان و ایروان ممکنه مفید باشه، مثل خورد و خوراک، و حتی امکانات شهری و توریستی، وسایل حمل و نقل، تاکسی، اتوبوس، مترو
    4. محل تست سنتر و مشکلاتی که احیاناً ممکنه در پیدا کردن اون باشه
    5. فضای کلی تست سنتر، رفتار آدمها، نکاتی که باید رعایت بشه، زمان استراحت ها و کلاً هر اتفاقی که در راستای قوانین و یا خارج از اون اونجا رخ داد...
    6. درصدها توی هر بخش و نمره ی نهایی
    7. مدت زمانی که مطالعه کرده بودید و منابعی که خونده بودید و احیاناً نتیجه تستهایی که قبل از امتحان زده بودید

برای آشنایی بیشتر با این ماجرا میتونید پستهایی رو که Some14mMyself(مدیر عزیز تاپیک GMAT) اینجا نوشته بخونید.
    باز هم ممنونم که تجربیاتتون رو با باقی دوستان به اشتراک میزارید.

Junior Member

Smile

دوستانی که تو مرکز New Horizons امتحان دادن میشه بگن آدرسش کجاست؟ چون من الان میخوام هتل رو هماهنگ کنم ، فکر کردم یه جایی باشه که به تست سنتر نزدیک باشه بهتره . فکر کنم توی اجمان باشه نه؟ شما هم هتلتون توی همون منطقه بوده؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad نمایش پست ها
    دوستانی که تو مرکز New Horizons امتحان دادن میشه بگن آدرسش کجاست؟ چون من الان میخوام هتل رو هماهنگ کنم ، فکر کردم یه جایی باشه که به تست سنتر نزدیک باشه بهتره . فکر کنم توی اجمان باشه نه؟ شما هم هتلتون توی همون منطقه بوده؟ مرسی
    آدرسش توی پروفایلتون دقیق هست... حتی یه جوری که بتونید به راحتی پیدا کنید هم توضیح داده... هم میتونید با booking.com فاصله همه ی هتل های دور و اطرافش رو پیدا کنید و هم اینکه به آژانستون بگین که نزدیک ترین هتل رو براتون پیدا کنه... که معمولاً من ترجیح میدم در این موارد به آژانسها اعتماد نکنم... google earth هم وسیله ی خوبیه در این موارد خصوصاً اگر roadها رو توش فعال کنید دقیقاً میتونید مسیر و زمان و این حرفها رو توش برنامه ریزی کنید قبل از گرفتن هتل

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

دقیقآ روبرو burjuman ه ... اینم که می دونی یه شاپینگ سنتر معروفه .. فکر کنم اسم اون محله bur dubai باشه ...

Junior Member

Unhappy new horizons

مرسی از جواباتون ، چون پیرسون استانبول ثبت نام کرده بودم آدرس new horizons رو نداشتم، میخواستم Reschedule کنم تو دبی که امروز یه روزه 2 تا Seat پر شد همه برناممو بهم ریخت اینکه این چیزاشون حساب کتاب نداره خیلی بده، تازه امروز هرچی زنگ زدم با کلی الافی آخرم تماسم transfer نشد

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : new horizons

ایمیل بزن ... فرمی که پر کردی رو اسکن کن و با ایمیل بفرست و توی ایمیلت بگو از ایرانی و بخاطر مسائل بعد از ا.ن.ت.خ.ا.ب.ا.ت دولت برداشته خط های تلفن و فاکس رو محدود کرده و از این حرفا .. با ایمیل یه روز ثبت نامت می کنند ... البته اسکن پاسپورت هم دمه دستت باشه که شاید لازم بشه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)