صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

پیش فرض )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

سلام دوستان
    من از UBC در Master of landscape architecture پذیرش گرفتم. چند روز پیش پذیرش از McGill هم در post-professional MArch(affordable homes) برام اومده.
    UBC در Vancouver هست و McGill در Montreal.
    در ضمن برادرم هم در Vancouver زندگی میکنه.
    من یک Master of Architecture از ایران دارم.

حالا با تمام این اوصاف به نظر شما کدوم رو هنتخاب کنم بهتره؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

ماندانا

پیش فرض پاسخ : )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana_m77
    سلام دوستان
    من از UBC در Master of landscape architecture پذیرش گرفتم. چند روز پیش پذیرش از McGill هم در post-professional MArch(affordable homes) برام اومده.
    UBC در Vancouver هست و McGill در Montreal.
    در ضمن برادرم هم در Vancouver زندگی میکنه.
    من یک Master of Architecture از ایران دارم.

حالا با تمام این اوصاف به نظر شما کدوم رو هنتخاب کنم بهتره؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

ماندانا

درود
    من رنكينگ دانشگاههاي آمريكا را در رشته هاي مختلف در قسمت رنكينگ دانشگاههاي جهان قرار داده ام
    اگر از نظر رنكينگ دانشگاه مي خواهيد برويد كه مي توانيد آنجا رنكينگ را پيدا كنيد
    ولي اگر مي خواهيد پيش برادرتان باشيد كه هيچ
    بدرود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

سلام دوستان.
    من لیسانس مهندسی عمران دارم و به طور اتفاقی با رشته Landscaping Architecture در دبی آشنا شدم و خیلی علاقه مند هستم این رشته را برای فوق لیسانس بخوانم. ولی در سایت اکثر دانشگاههای استرالیا و کانادا دیدم باید لیسانس این رشته را به عنوان پیش شرط داشت. شما کسی یا جایی را سراغ دارید که با لیسانس عمران برای فوق این رشته اقدام کرده باشه.
    قبلا از راهنمایی و اظهار نظراتتون سپاسگذارم.

هانیه
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

به hon-mr :
    بعضی دانشگاه ها دانشجو از رشته هایه دیگه قبول میکنن اما خوب مدارک و program شون متفاوت از بچه هایه معماریه مثلا معماریا فوقو باید 2 سال بخونن اونا 3.5 البته من برایه امریکا یه همچین چیزیو تو سایتشون دیدم باید چک کنین تویه قسمت پذیرش دانشگاه program هایی که دانشجو میگیرن رو نوشته و برایه هر program توضیح داده که چه دانشجوهایی با چه شرایطی میتونن اقدام کنن

به ماندانا:
    خوب این دو انتخاب خیلی هم به هم نزدیک نیستن که شمارو گیج کنه باید اول ببینین علاقتون به کدومه منظر یا معماری بعدم از لحاظه دانشگاه McGill تو معماری بهتره اما آب و هوایه بدی داره (خیلی سرده) و اینکه زبانشونم بیشتر فرانسس و ونکور هم خصوصیاته خوبی داره هم از لحاظه آب و هوا هم اینکه پره ایرانیه و مهمتر از همه اینکه برادرتون اونجاس که مزیته کمی نیست

راستی یکی از استادایه من McGill درس میخونه اگر سوالی داشتین میتونم ازش بپرسم

Junior Member

به هانیه
    شما می تونین برای معماری منظر apply کنین من تو خیلی از دانشگاههای آمریکا و کانادا دیدم که از رشته های دیگم برای یک دوره طولانی تر قبول می کنن، ولی به هر حال برای apply کردن حتما باید portfolio درست کنیند.

به ماندانا: همونطور که Joojoo گفت این انتخاب در درجه اول به علاقه شما بستگی داره جون این دو تا رشته که گفتین خیلی با هم فرق دارن.

پیش فرض پاسخ : )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architectur

سلام
    این ÷ذیرش McGill چطور اعلام شد؟
    من هنوز تو Minerva تو لیست انتظارم. برای رشته Postprofessional Theory & history.
    به نظر من Mc Gill خیلی بهتره و housing هم رشته ÷ر کاربردی هست. برای PhD هم همینطور.

من در هر دو رشته کار کردم و به نظرم هردو خوبن.
    چیزی که خیلی برام مهمه آینده کاریه.

به هانیه:
    تو سایت هر دانشگاهی معمولا بعد از معرفی رشته یک قسمت هست به نام eligibility یا یه چیزی شبیه این. اونجا میتونی اطلاعات خوبی در مورد سوالت بدست بیاری.

به آرش:
    خوب اول یکسری accept میشن و براشون offer of admission میفرستن.یه سری دیگه رو هم میارن تو waiting list.اگه اون سری اول هر کدومشون accept نکنن سری دوم میرن جای اونا

Junior Member

به یاسمن
    ممنون از کمکت . میشه بیشتر در مورد portfolio توضیح بدی. در ضمن من در یک شرکت Irrigation & Landscaping کار می کنم که فکر می کنم سابقه کاری مرتبط در رشته مورد نظر مهم باشه. ممکنه بگین توی این 1-2 سالی که تا قبل از Apply می خوام کار کنم چه جور تجربه و یا کارهایی براشون مهم تره تا در اون زمینه ها بیشتر کار کنم؟

باتشکر از بچه های معماری

Junior Member

سلام
    ببخشید اینقدر دیر جواب می دم.
    portfolio دفتره ای که در اون کارهای خلاقانتونو بیشتر در زمینه علاقتون که رشته آینده تون هم بهتره در همون زمینه باشه، با نوآوری ارائه می کنید. یعنی خودش یک کار هنریه که کارهای هنری و برخی از کارهای علمی شمارو نمایش می ده. اگه سایت هر دانشگاه بخونید نکته هایی رو که باید برای این دفترچه رعایت کنید رو نوشتن. تو همین فروم هم اگه بگردید اطلاعاتی راجع بهش پیدا می کنید. ( در قسمت معماری و هنر) بهتر توی زمینه ای که بعدا می خواین وارد بشید بیشتر کار کنید تا علاقتتونو بهشون ثابت کنید. البته کاراتون باید تنوع هم داشته باشن.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام

ممنون از راهنمایی تون. برای portfolio انجمنو گشتم و اطلاعات خوبی پیدا کردم. ولی دوست دارم نظر بچه های معماری رو بدونم که با شرایطی که دارم احتمال پذیرش گرفتنم چقدره. شرایط من:

لیسانس عمران با معدل 14.36 ، ولی نمره درس های مرتبط با معماری بالای 18 - نقاشی و عکاسی خوب و احساس می کنم در رابطه با معماری منظر اطرافم ایده هایی دارم. در ضمن به همراه استادم روی یک پروژه محیط زیست کار میکنم ولی هنوز مقاله بین المللی ندادم. به مباحث مرتبط به هم در محیط زیست و معماری منظر علاقه مندم.
    اگر از معماری منظر و احتمال پذیرش در این رشته مطمئن بشم ، وقتمو به جای محیط زیست روی این رشته میگزارم. در ضمن نگفتین توی این 1-2 سالی که تا قبل از Apply می خوام کار کنم چه جور تجربه و یا کارهایی براشون مهم تره تا در اون زمینه ها بیشتر کار کنم(به عنوان کسی که لیسانس معماری نداره ولی باید توانایی هاشو نشون بده)؟

سوالها زیادن ولی ممنونم از همه دوستانی که در این تصمیم مهم به من کمک بدن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)