صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

پیش فرض پاسخ : )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

اوه اوه!!!!!!!!!!! چه جوری؟؟؟؟
    بهتون تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــک میگم خیلی زیاد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

پیش فرض پاسخ : )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architectur

منظورتون از پر کاربرد بودن رشته مسکن(housing) چیه دقیقا؟ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : )Mcgill (post-professional MArch) or UBC (Master of Landscape architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana_m77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از UBC در Master of landscape architecture پذیرش گرفتم. چند روز پیش پذیرش از McGill هم در post-professional MArch(affordable homes) برام اومده.
    UBC در Vancouver هست و McGill در Montreal.
    در ضمن برادرم هم در Vancouver زندگی میکنه.
    من یک Master of Architecture از ایران دارم.

حالا با تمام این اوصاف به نظر شما کدوم رو هنتخاب کنم بهتره؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

ماندانا

ضمن تبریک به ماندانا جان

می خواستم بپرسم با شرایط من چقدر شانس پذیرش از این دو دانشگاه وجود داره
    من ارشد پیوسته معماری از دانشگاه آزاد دارم. عضو هیات علمی هستم و بیشتر سابقه تدریس دارم تا کار عملی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط Narges141 نمایش پست ها
    ضمن تبریک به ماندانا جان

می خواستم بپرسم با شرایط من چقدر شانس پذیرش از این دو دانشگاه وجود داره
    من ارشد پیوسته معماری از دانشگاه آزاد دارم. عضو هیات علمی هستم و بیشتر سابقه تدریس دارم تا کار عملی.
    با سلام و عرض پوزش به دلیل دخالت
    عضو هیئت علمی بودن شما نقطه قوتیه که خیلی کم پیش میاد کسی داشته باشه! اونم برای مستر
    یکی دیگه از موارد قابل تاکید مقاله هست نه تعداد زیاد بلکه 2-3 مقاله با کیفیت عالی و در ضمن 1 ISI اگر داشته باشید اونم در یک مجله متوسط یا خوب ISI.
    در مرحله بعدی که به حضرت عالی بستگی داره نمره زبان هست که حالا تافل یا ایلتس که معمولا فرقی نمی کنه کدوم رو امتحان بدید اینو بگم که این فرق نکردنه به دانشگاه بستگی داره که کدوم امتحان رو در سایتش درج کرده باشه و چه نمره ای بخواد. در این مورد حداقل باید 6.5 یا 7 داشته باشید برای آیلتس و برای تافل 92-95 با توجه به اینکه در این دو دانشگاه که من در موردشون زیاد خوندم همین حدود نمره می خوان البته بهتره برید به سایت دو دانشگاه و بررسی انجام بدید. در ضمن تافل PBT هم قبول دارن به غیر از IBT.
    و در آخر CV و پورتفولیو که خودش بحث جداگانه ای هست ولی مورد توجه و مورد خاص، در ضمینه گرفتن پذیرش و فاند هست.
    حداقل باید در همه ضمینه ها به طور متوسط حداقل ها رو داشت حالا بیشتر بود به نفع فرد مورد نظر هست و راحتی و سهل بودن گرفتن پذیرش و فاند.
    در مورد فاند هم بگم که به افرادی محدودی داده میشه اونهایی که در خواست می کنن و کارهاشون نسبت به بقیه بهتره ولی نباید با بقیه رشته ها مقایسه کرد. چون بعضی دوستان گفتن به دلیل مسائل اقتصادی به بقیه رشته ها فاند نمی دن به مماری هم فاند نمی دن نه این طور نیست و درست هم نیست!

Junior Member

سلام
    می خواستم راجع به تفاوت post professional و professional master دانشگاه مکگیل بدونم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)