صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 169 , از مجموع 169

موضوع: استرداد وثیقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استرداد وثیقه

سلام دوستان،

من 5 ماه دیگه دکترام تموم میشه و موندم که چکار کنم. من اینجا اقامت دایم دارم ولی اگه بیشتر از 6 ماه خارج از این کشور باشم باطل میشه. از اون طرفم اگه بیام پروژه نخبگی بگیرم به احتمال زیاد وسطش اجازه خروج نمیدن بهم. دارم فکر میکنم که بیخیال برگشت بشم راهی واسه این هستش؟ تازه وثیقم هم میره! هیچ راهی هست اونو پس بگیرم؟

ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    من پاسپورتم رو گرفتم ولی نمیخوام سفر رو برم، الان برای پس گرفتن وثیقه باید چیکار کنم؟ اصلا میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ERPHAN72 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من پاسپورتم رو گرفتم ولی نمیخوام سفر رو برم، الان برای پس گرفتن وثیقه باید چیکار کنم؟ اصلا میشه؟
    منم همین مشکل رو دارم چطوری میتونم وثیقه رو پس بگیرم
    مبلغ وثیقه 3 میلیون تومان هست
    فقط میخواستن گذر نامه رو بگیرم

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    وقت بخیر
    دوستان کسی اطلاع داره که توی بازه یکساله باید حتما داخل ایران باشم؟
    من برای ارشد خارج از کشور هستم اگر بین ارشد و دکتری یکسال فاصله بندازم مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

سلام،

من برای استرداد وثیقه، توی سامانه‌ی اینترنتی، یه شماره حساب قوامینی که به نام خودم نیست رو وارد کردم. الان یه هفته از زمانی که خودم رو به نظام وظیفه (میدون سپاه) معرفی کردم، میگذره و پولی واریز نشده (به حسابی که به نام خودم نیست). با 096480 که تماس گرفتم گفتن وثیقه به حساب واریز شده.

به نظرتون قضیه چقد جدیه و چه میشه کرد؟

ممنون

Junior Member mz3360 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی فوق لیسانس مهندسی صنایع-دانشگاه ازاد تهران جنو

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_g نمایش پست ها
    سلام،

من برای استرداد وثیقه، توی سامانه‌ی اینترنتی، یه شماره حساب قوامینی که به نام خودم نیست رو وارد کردم. الان یه هفته از زمانی که خودم رو به نظام وظیفه (میدون سپاه) معرفی کردم، میگذره و پولی واریز نشده (به حسابی که به نام خودم نیست). با 096480 که تماس گرفتم گفتن وثیقه به حساب واریز شده.

به نظرتون قضیه چقد جدیه و چه میشه کرد؟

ممنون
    سلام.تا اونجایی که یادمه نوشته بود حتما شماره حساب مشمول باید وارد بشه..وگرنه واریز نمیشه.حالا نمی دونم شماره حساب دیگه بدی واریز میکنن یا نه جدیدا.

درود به همه دوستان
    من ارشد میخونم و هنوز دفاع پایان نامم مونده ، صرفا برای دریافت پاسپورت یه نامه خروج از کشور از طریق دانشگاه اوکی کردم که گفتن باید تو سایت نظام وظیفه وثیقه هم پرداخت کنی منتهای مراتب مشکل اینجاست که تا پول من جور بشه برای وثیقه امکان داره تاریخی که توی نامه دانشگاه برای خروج از کشور به بهونه گرفتن پاسپورت قید کردم تموم بشه یا در بهترین حالت 4 الی 5 روز فرصت مونده باشه.با توجه به این وضعیت اگه همه چی سریع پیش بره و یکی دو روز هم مونده باشه به تاریخ اتمام مسافرت هزینه وثیقه من اوکی باشه و پرداخت کنم بهم پاسپورت میدن یا نه؟و اینکه اگر پاسپورت صادر بشه چون طبعا ازون مهلت میگذره، وثیقه ام رو پس میدن یا نه؟به نظرتون چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgolzar نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    من ارشد میخونم و هنوز دفاع پایان نامم مونده ، صرفا برای دریافت پاسپورت یه نامه خروج از کشور از طریق دانشگاه اوکی کردم که گفتن باید تو سایت نظام وظیفه وثیقه هم پرداخت کنی منتهای مراتب مشکل اینجاست که تا پول من جور بشه برای وثیقه امکان داره تاریخی که توی نامه دانشگاه برای خروج از کشور به بهونه گرفتن پاسپورت قید کردم تموم بشه یا در بهترین حالت 4 الی 5 روز فرصت مونده باشه.با توجه به این وضعیت اگه همه چی سریع پیش بره و یکی دو روز هم مونده باشه به تاریخ اتمام مسافرت هزینه وثیقه من اوکی باشه و پرداخت کنم بهم پاسپورت میدن یا نه؟و اینکه اگر پاسپورت صادر بشه چون طبعا ازون مهلت میگذره، وثیقه ام رو پس میدن یا نه؟به نظرتون چیکار کنم؟

سلام دوست گرامی

مبلغ وثیقه برای سفرهای زیارتی 3 میلیون و برای سفرهای توریستی 15 میلیون می باشد. به نظر من کاملا بهتر می بود اول پول وثیقه را جور میکردید و بعد اقدام می کردید و تاریخ های ورود و خروج را می زدید با توجه به شرایطی که میگید. اما بهر حال نباید در مورد فعل گذشته بحث کرد. شما سعی کنید هر چه سریعتر مبلغ وثیقه را جور کنید. چند حالت پیش میاید: اینکه تا تاریخ اتمام خروجتون نتونید پول وثیقه را جور کنید که در این حالت درخواستی هم برای خروج از کشور صادر نخواهید کرد و همه چی آروم خواهد بود.
    حالت بعد اینه قبل از اینکه بازه ی خروجتون تموم بشه و پول وثیقه را جور کنید میتونید فوراا در سایت نظام وظیفه درخواست بدید. دقت کنید که در این جالت نظام وظیفه معولا حداکثر تا 48 ساعت به درخواست شما رسیدگی می کند. اگر یک دو سه روز مونده باشه که فکر نکنم با درخواست شما موافقت کند. اگر بیشتر از چهار روز اینا باشه موافقت میکنه که در این صورت پس از تایید مجوز از خروج از کشور سریعاا برید پلیس +10 درخواست پاسپورت کنید که در این حالتم پاسپورت حداقل 2 3 روز طول خواهد کشید (پس احتمالا مجوز از خروج از کشورتون تموم میشه) و شما امید اینکه تا الان پاسپورت دسستون باشه برید نظام وظیفه بگید من نرفتم سفر، پاسپورت دیر رسید دستم که یه نگا میکنن پاسپورتت و یه هفته طول میکشه که مبلغ وثیقه به حسابتون واریز بشه.

سلام. من همین پریروز رفتم به نظام وظیفه و استرداد ودیعه‌م رو ثبت کردم. البته منم مثل خیلی از شما ازین بابت که پاسپورتم ضبط بشه نگران بودم به همین خاطر قبلش از اولین نفر پشت باجه خروج از کشور پرسیدم و مطمئن شدم. حتی شرایط من خاص هم بود چون نه از کشور خارج شده بودم و نه در اداره گذرنامه مربوطه خروج پاسپورتم از اداره ثبت شده بود. در نهایت در سالن ۳ بدون اینکه پاسپورتم ضبط بشه افسر اسرداد ودیعه رو ثبت کرد و گفت ۱ هفته تا ۱۰ روز دیگه پول با حسابت برمیگرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)