صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 169

موضوع: استرداد وثیقه

Junior Member

پیش فرض استرداد وثیقه

من از طریق سفر زیارتی می خوام پاسپورت رو زودتر بگیرم و برم برای سفارت سوئد که کارای ویزام جلو بیفته.بعدا که فارغ التحصیل شدم با گذاشتن وثیقه پاسپورت رو معتبر کنم. برای این کار برای سوریه اقدام کردم. نظام وظیفه هم بهم گفته 15 تومن نقد می خوام(چک نمی گیریم برای سوریه).حالا از یه طرف می ترسم که پول رو بدم و بعدا در پس گرفتنش به مشکل بر بخورم! از طرف دیگه اینو نمی دونم که من که نمی خوام برم سوریه! بنابراین مهر خروج (که تو فرودگاه می زنن) تو پاسپورتم نیست یعد برام مشکل ساز می شه یا نه؟ مثلا بگن که پاسپورتو باید پس یدی!(چون من به اون دفترچه احتیاج دارم!)یا 15 تومنو بالا بکشن!

تورو خدا جواب بدید! اعصابم بهم می ریزه وقتی می بینم پستم 70 تا View داره ولی 0 تا پاسخ! مرامتون کجا رفته بابا.هرچی می دونین بگین!هرچیییییییی

پیش فرض پاسخ : پس گرفتن وثیقه

من چند جا دیدم که ملت می گفتن بعد از اتمام اون تاریخی که بهت اجازه خروج میدن، می تونی بری و پولتو بگیری، راستش من حتی شنیدم که ملت با اجازه خروج سوریه میرن جاهای دیگه، حالا اگه کلا خارج نشی که کار خلافی نکردی که بخوان پولتو بخورن مرد، نتونستی بری، خیلی سخت نگیر هر چند همیشه مورد استثنا هم هست.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

منم فکر نمیکنم مشکلی باشه. اگه شما به اسم سوریه پاسپورت بگیری و بعد مثلا بری قبرس آره ممکن هست مشکل پیش بیاد ولی وقتی نمیخوای بری چه مشکلی هست؟ خوب نتونستی بری. منم به اسم GMAT واسه دبی پاسپورت گرفتم ولی نرفتم و هر کی میپرسید کجا رفتی و میگفتم هیچ جا در جا کارم رو راه مینداخت.
    بنابراین نظر شخصی من این هست که مشکلی نخواهی داشت.
    میدونی مشکل چیه؟ مشکل این هست که اگه یه نفر بیاد نظر شخصیش رو بده و پس فردا اشتباه از آب دربیاد اونوقت هست که همه میان میگن تو که مطمئن نبودی چرا اومدی و نظر دادی؟ برای همین هست که کسی جرات نداره چیزی بگه.
    در ضمن شما نباید برای یک موضوع چند تا پست بزنی. اگه میخوای متنت رو هم تغییری بدی باید به یکی از مدریتورها بگی این کار رو بکنه. من پست مشابه قبلی شما رو پاک کردم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

چیزی که دوستام باهاش مواجه شدن اینه اما شما بازم پرس و جو بکن حتمآ !

حتی اگه بری کشور زیارتی و بعد از اوجا بری یه جای دیگه واست دردسر درست می شه ...
    یعنی مثلآ می ری سوریه و برمی گردی ! ... اگه مهر سوریه بخوره و بعد مهر مثلآ قبرس بخوره بهت گیر می دن ... چه برسه به وقتی که از همین جا یه راست بری یه کشوری جز سوریه ... امیرعلی جان که شنیده جاهای دیگه می ره دقیقآ بگه کی شنیده ... دوستای ما که دو ماه پیش با همچین چیزی برخورد کردن ... بازم بپرس دقیقآ ! ... گفتم واست مشکل درست نشه و 15 میلیونت پر نشه ...

وقتی که می خوای پولت رو پس بگیری پاسپورتت رو می گیرن و نگاه می کنن ...

بازم دقیقآ بپرس از هر کسی که دمه دستت هست ... !
    منم مثل امیرعلی فقط شنیده هام رو گفتم ... با وحید هم موافقم ! ... البته وحید جان فکر کنم ایشون می خواد از ایران بره بیرون ها ! ... ???
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_asadi
    من از طریق سفر زیارتی می خوام پاسپورت رو زودتر بگیرم و برم برای سفارت که کارام جلو بیفته.
    برم برای سفارت که کارام جلو بیافته دقیقآ چه معنی رو داره ؟؟! ;D

Junior Member

ممنونم بچه ها.
    حسین اصلا من نمی خوام جایی برم که! من از سوئد پذیرش دارم و اونا برای کار ویزای من فقط پاسپورت می خوان!(مهم نیست که مهر داشته باشه نداشته باشه و ....) من می خوام به اسم سوریه پاسپورتو بگیرم و بدم دسته سفارت سوئد(پرسیدم! ازم قبول می کنن). من جایی نمی رم فعلا . می خوام بدونم با این اوصاف پاسپورتمو پس می گیرن ازم یا نه میزارن نگهش دارم؟؟؟؟؟؟ پولم چی پر نمی شه؟؟؟

منتظر جواب های بیشتر هستم

ممنونم بچه ها.
    حسین اصلا من نمی خوام جایی برم که! من از سوئد پذیرش دارم و اونا برای کار ویزای من فقط پاسپورت می خوان!(مهم نیست که مهر داشته باشه نداشته باشه و ....) من می خوام به اسم سوریه پاسپورتو بگیرم و بدم دسته سفارت سوئد(پرسیدم! ازم قبول می کنن). من جایی نمی رم فعلا . می خوام بدونم با این اوصاف پاسپورتمو پس می گیرن ازم یا نه میزارن نگهش دارم؟؟؟؟؟؟ پولم چی پر نمی شه؟؟؟

سلام،

نه امین جان پاسپورتی از شما پس گرفته نمیشود. خیالت راحت! تا اونجاییکه منم میدونم، بعد از اتمام دوره مجوز خروجت بلافاصله برو نظام وظیفه و بگو که برام مشکل پیش اومد و نرفتم، تصور نمیکنم در پس گرفتن پولت هم مشکلی داشته باشی. فقط یه چیزی هست که یادمه پارسال یه محدودیت برای تعداد دفعات خروج در سال گذاشته بودن. مواظب باش برای خروج دفعه دومت گیری بهت ندن از این بابت. همین!

موفق باشی.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Junior Member

ممنونم vigiliantboy که آب پاکی رو رو دستم ریختی! 15 ملیون رو می برم میریزم به حسابشون! ایتجوری که حساب کتاب کردم 70 روز پولم می خوابه! ایشالله که مشکلی پیش نیاد.مرسی

بازهم منتظر شنیدن تجربیات شما درین رابطه هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان من هم ، مشکل مشابه امین رو دارم . راهخ حل مشخص شد ولی مشکل دیگه ای که من دارم اینه که تو رشتم و تا اول تابستون سهمیه سوریه تو این جا خبری نیست کسی اگه بتونه آزانش با سهمیه اردیبشت ، خرداد ، تیر معرفی کنه که نامه بده و مجبور نشیم از بلیط بخریم در اینجا خیلی ممنون می شم.
    ترجیحا در : تهران ، مازندران ، اردبیل و قزوین
    مرسی
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ممنونم بچه ها.

آهاااا...OK پس حله ...
    نه نگهش می داری ... پسرخاله ام که رفته بود عربستان پاسپورت دستش مونده بود !

Junior Member

خیلی ممنونم بچه ها! خیلی عالی بود مرسی ی ی ی

saberi جون من از سهمیه چیزی تا به حال نشنیدم و اولین آژانسی که رفتم گواهی رو بهم داد.هیچ کدوم ازین شهرهایی که گفتی هم نیستم.

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)