صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 169

موضوع: استرداد وثیقه

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

پیش فرض پاسخ : استرداد وثیقه

سلام. دوستان من چند ماه پیش وثیقه گذاشتم که برم ولی کارم درست نشد. حالا میخوام برم وثیقه‌ام رو پس بگیرم. مشکلی پیش نمیاد که؟!

در ضمن چقدر وقت دارم خودم رو به نظام وظیفه معرفی بکنم؟ یک سال؟ میخوام قبل از اتمام یک سال دوباره اقدام کنم. مشکلی که نباید داشته باشم؟! نه؟! قبلا هم از یک بار حق انصرافم استفاده نکردم.
    Wish you were here

سلام
    من تازه تحصیلم تموم شده و حدود یک ماه میشه برگشته ام. هنوز مدرک فوقم به دستم نرسیده (فوق رو 7 ترمه توی امریکا خوندم!)
    الان وثیقه رو بهم پس میدند به صرف این که برگشته ام؟ هر موقع اقدام کنم اوکی هست یا این که مهلت خاصی هست برای پس گرفتن وثیقه (بعد از بازگشت نهایی)؟ اگه مهلت گذشته باشه وثیقه ضبط میشه؟

خیلی ممنون
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Hero

سلام
    اگه برای سفر نیمه علمی 8 میلیون وثیقه گذاشته باشیم و اصلا سفر رو نریم، تا چند روز بعد از مهلتی که برای خروج از کشور برامون تعیین کردن وقت داریم وثیقه رو ازاد کنیم که بلوکه نشه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام
    اگه برای سفر نیمه علمی 8 میلیون وثیقه گذاشته باشیم و اصلا سفر رو نریم، تا چند روز بعد از مهلتی که برای خروج از کشور برامون تعیین کردن وقت داریم وثیقه رو ازاد کنیم که بلوکه نشه؟
    مرسی
    یک هفته بعد از زمانی که برای برگشت تعیین کردین.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgoal88 نمایش پست ها
    یک هفته بعد از زمانی که برای برگشت تعیین کردین.
    مرسی سجاد جان
    مهلت من شنبه بود، الان این شنبه برم مشکلی نداره؟ همون روز پول رو برمیگردونن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    مرسی سجاد جان
    مهلت من شنبه بود، الان این شنبه برم مشکلی نداره؟ همون روز پول رو برمیگردونن؟
    با منطق من که نباید مشکلی داشته باشه امیدوارم اونا هم همین نظرو داشته باشن
    همون موقع درجه دار پشت باجه یه نامه میده بهت، میدی به قوامین، قوامین هم یه چک بانک کشاورزی بهت میده که طبیعتا تو هر بانک کشاورزی میتونی نقدش کنی. من خودم میخواستم به یه حساب تو یه بانک دیگه واریز کنم، واسه همین اون چک رو دادم به بانک کشاورزی نظام وظیفه و یه چک رمزدار ازشون گرفتم.
    فقط سعی کن زودتر بری، من نمیدونم علاوه بر اون هفت روز مهلت دیگه ای هم میدن یا نه اما از اون جایی که پرونده هایی که تاریخ برگشتشون سر رسیده رو میارن کنار خودشون (مثلا اون بنده خدایی که قراره 1 شهریور برگرده، پروندشو آوردن گذاشتن کنار دستشون که بعدا که میاد پولشو پس بگیره زودتر پرونده رو پیدا کنن) به این دلیل به نظر میاد حواسشون به اونایی که زمانشون رد شده باشه. البته این فقط یه نظره.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    اگه وثیقه بذاریم و بریم پاسپورت بگیریم ، بعدش اصلا از کشور خارج نشیم ، آیا وثیقه را برمی گردونن یا میگن برو بعد از سربازی بیا پس بگیر !!!!؟
    پاسپورت را چطور !؟ اونو ازمون میگیرن !؟
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

سلام دوستان . میخواستم بدونم میشه اون تاریخی که موقع گذاشتن وثیقه برای برگشتن از سفر(سفر فرضی چون فقط میخواستم گذر نامه بگیرم) زدیم رو عوض کنیم که زودتر بشه وثیقه رو پسگرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام دوستان . میخواستم بدونم میشه اون تاریخی که موقع گذاشتن وثیقه برای برگشتن از سفر(سفر فرضی چون فقط میخواستم گذر نامه بگیرم) زدیم رو عوض کنیم که زودتر بشه وثیقه رو پسگرفت؟
    من جواب خودم رو میدم :بله میشه .....

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه وثیقه بذاریم و بریم پاسپورت بگیریم ، بعدش اصلا از کشور خارج نشیم ، آیا وثیقه را برمی گردونن یا میگن برو بعد از سربازی بیا پس بگیر !!!!؟
    پاسپورت را چطور !؟ اونو ازمون میگیرن !؟
    بله برمیگردونند
    فقط به موقع باید برید و اعلام کنید که نرفتید ( از مهلت خروج دیرتر نشه) وگرنه ممنوع الخروج یکساله میشید
    منظورم اینه که اینطور نشه که اجازه خروج بگیرید و نروید، بعدش 3 ماه بعد برید بگین من نرفتم اصلا!

پاسپورت مثل شناسنامه است و متعلق به شما و نظام وظیفه حق ضبط اون رو نداره.

سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول میگیرد.(احمد شاملو)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)