صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 169

موضوع: استرداد وثیقه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : پس گرفتن وثیقه

سلام
    پاسپورتتو كه پس ميدن
    شماره اش هم تا پايان اعتبار پاسپورتت كه 5 سال هست همونه

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    دوست عزيز
    همينطوريه كه شما گفتيد كاملا درسته
    ولي من از كشور خارج نشدم و مهلت خروجم هم هنوز تموم نشده بود
    يعني هنوز مهلت خروجم معتبر بود بهمين دليل بايگاني ميشه

Junior Member

دوستان من یک مشکلی دارم که می خوام من رو راهنمایی کنید.
    من برای گرفتن پاسپورت از دانشگاه گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم که تا 29 شهریور اعتبار داره ومی تونم تا این تاریخ برم خارج از کشور.
    طبق گفته ی نظام وظیفه برای وثیقه ی 15 میلیونی الان در مرحله وثیقه گذاستن هستم . و کارهای اداری بانکی رو دارم انجام می دم که فکر میکنم تا 20 شهریور طول بکشه
    بعدشم باید نامه رو ببرم گذرنامه تا پاسپورت رو صادر کنند حالا نمی دونم تو این مدت پاسپورت بدستم میرسه یا نه .
    حتی اگه بعد این مدت هم بهم بدن اشکالی نداره ولی نمی دونم ممکن بگن تا 29 شهریور پاسپورتت آماده نمی شه وچون از این تاریخ به بعد هم نمی تونی از کشور خارج بشی پاس صادر نمیکنیم و تمام وثیقه گذاری و این همه کارها بی نتیجه بمونه.
    می ترسم بگن تا اون موقع پاست آماده نمی شه و تو هم که از 29 شهریور به بعد اجازه خروج نداری پس پاسپورت بی پاسپورت.
    در ضمن هدف من فعلا فقط گرفتن پاسپورت هستش نه خروج از کشور.

Junior Member

سلام بچه ها! من یه تجربه خوب در این مورد داشتم بهتون می گم امتحانش مجانیه. من یه کنفرانس بیخود که جواب accept یه روزه می داد و تو فرانسه بود پیدا کردم و یه مقاله فرستادم و یه invitation گرفتم و با همون پاسمو گرفتم. لازم به ذکر است که نیاز هم نیست که مقاله را رجیستر کنید. حتی با همون نامه acceptance نظام وظیفه اجازه خروج به شما میده. بعدم رفتم نظام وظیفه گفتم ویزا ندادند. پولمو گرفتم. امیدوارم مفید باشه.

Junior Member

سلام دوستان،

من میخواستم از اجازه خروج از کشور که گرفتم انصراف بدم. در ضمن از طریق بنیاد نخبگان معرفی شده بودم. کسی میدونه اول باید کجا برم خوذم رو معرفی کنم؟
    پیچ جاده انتهای راه نیست مگر اینکه تو نپیچی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط emrooz62
    سلام دوستان،

من میخواستم از اجازه خروج از کشور که گرفتم انصراف بدم. در ضمن از طریق بنیاد نخبگان معرفی شده بودم. کسی میدونه اول باید کجا برم خوذم رو معرفی کنم؟
    سلام
    كاري نداره كه برو نظام وظيفه وثيقه تونو پس بگيريد البته يه كم اذيت مي شيد
    بايد بريد اداره گذرنامه
    اونجا گذرنامتو بايگاني مي كنن
    بعد دوباره ميايي نظام وظيفه چنتا امضا و تموم

نقل قول نوشته اصلی توسط emrooz62
    سلام دوستان،

من یه بار این کار رو کردم ، گفت باید بعد از تاریخی خروجی که توی گذرنامه زده بیای وگرنه گذرنامه رو میگیرن و باطل میکنن ،
    بذار تاریخش که گذشت برو

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    من یه بار این کار رو کردم ، گفت باید بعد از تاریخی خروجی که توی گذرنامه زده بیای وگرنه گذرنامه رو میگیرن و باطل میکنن ،
    بذار تاریخش که گذشت برو
    سلام
    بمن هم مي گفتن
    حتي اون سربازه تو نظام وظيفه هم گفت اينجوريه
    اينجا هم بچه ها اينو مي گفتن
    ولي من چون عجله داشتم گفتم باطل كنن
    ولي وقتي رفتم تو اداره گذرنامه با يه سرهنگ خيلي گرم گرفتم (مسئول همين كار بود)
    گفت شما اگه تا قبل از تاريخ ابطال گذرنامتون معافيت تحصيل كفالت پزشكي يا كارت پايان خدمت بياريد ما اينو از تو بازرگاني در مياريم و ميديم بهتون
    يعني گفت باطل شدن در كار نيست
    فقط بايگاني ميشه
    من اين مطلبو يه جا ديگه هم نوشتم جهت اطلاع

Junior Member

ممنون از دوستان.
    من که بدون ودیعه هستم. خوشبختانه نامه وزارت علوم به گذرنامه هم نبرده بودم تا تو پاسپورتم مهر خروج بزنه. حالا کجا باید برم؟
    پیچ جاده انتهای راه نیست مگر اینکه تو نپیچی

سلام . دوستان گذرنامه من واسه سفر زیارتی اومده. حالا دو سوال اساسی:1- در گذرنامه نوشته دارنده مجاز است از تاریخ 26/2/88 تا 4/5 88 فقط یکبار از مرزهای کشور خارج شود. حالا با این وضعیت، من اگه نخوام برم سفر بدلیل مشکل ، کی باید برم نظام وظیفه واسه پس گرفتن چک؟دقیقا چه تاریخی؟ آیا این مساله به تاریخ نامه ای که از دانشگاه واسه سفر زیارتی گرفتیم ربطی داره یا نه؟
    2- این گذرنامه رو از من می گیرن یا اینکه میشه دستم بمونه؟
    (مدیر محترم این تاپیک دقت کنند که من چند تا جواب واسه این تو فروم پیدا کردم ولی پراکنده است ...توضیح جهت عدم تکراری بودن سوال ;D)
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)