صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 169

موضوع: استرداد وثیقه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پس گرفتن وثیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    سلام . دوستان گذرنامه من واسه سفر زیارتی اومده. حالا دو سوال اساسی:1- در گذرنامه نوشته دارنده مجاز است از تاریخ 26/2/88 تا 4/5 88 فقط یکبار از مرزهای کشور خارج شود. حالا با این وضعیت، من اگه نخوام برم سفر بدلیل مشکل ، کی باید برم نظام وظیفه واسه پس گرفتن چک؟دقیقا چه تاریخی؟ آیا این مساله به تاریخ نامه ای که از دانشگاه واسه سفر زیارتی گرفتیم ربطی داره یا نه؟
    2- این گذرنامه رو از من می گیرن یا اینکه میشه دستم بمونه؟
    (مدیر محترم این تاپیک دقت کنند که من چند تا جواب واسه این تو فروم پیدا کردم ولی پراکنده است ...توضیح جهت عدم تکراری بودن سوال ;D)

بعد اون تاریخ اتمام محلتی که تو پاست خورده اگه بری (میگن حداکثر سه روز ولی من یه هفته بعدش رفتم!) میزارن هم وثیقه رو پس بگیری و هم پاست رو واسه همیشه نگه داری ...

Junior Member

ببینید من چیزی رو که توی نظام وظیفه شنیدم می گم:
    شما بعد از تاریخ خروجی که توی پاسپورت زدن هر وقت برین می تونید پول (یا وثیقه ) رو پس بگیرید. و به شما نمی گن که چرا زود اومدین.
    چون توی فرم اصلی که پر می کنید نوشته :در صورت انجام سفر یا عدم انجام سفر" .

موفق باشید
    Do not hesitate, check the manual |

نقل قول نوشته اصلی توسط Regeta2003
    ببینید من چیزی رو که توی نظام وظیفه شنیدم می گم:
    شما بعد از تاریخ خروجی که توی پاسپورت زدن هر وقت برین می تونید پول (یا وثیقه ) رو پس بگیرید. و به شما نمی گن که چرا زود اومدین.
    چون توی فرم اصلی که پر می کنید نوشته :در صورت انجام سفر یا عدم انجام سفر" .

موفق باشید
    بعد از این تاریخ یا قبل از این تاریخ ؟ مگه میشه مدتها بعد از این تاریخ (در پاسپورت زدن اجازه خروج از 26/2 تا 5/4 ) رفت وثیقه رو گرفت؟ من می خوام بدونم کی برم هم وثیقه رو بگیرم و هم پاسپورت دستم بمونه؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    بعد از این تاریخ یا قبل از این تاریخ ؟ مگه میشه مدتها بعد از این تاریخ (در پاسپورت زدن اجازه خروج از 26/2 تا 5/4 ) رفت وثیقه رو گرفت؟ من می خوام بدونم کی برم هم وثیقه رو بگیرم و هم پاسپورت دستم بمونه؟
    شما برای گرفتن وثیقه حتما باید بعد از تاریخ ورود که براتون زده برید. جون اگه زودتر برید نمی دنند و اگه اصرار کنید. می دنند ولی پاستون رو باطل می کنند. جون اگه نکنند شما می تونید از کشور خارج بشید.

تا سه روز بعد از اتمام مهلت خروج می تونید .
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    شما برای گرفتن وثیقه حتما باید بعد از تاریخ ورود که براتون زده برید. جون اگه زودتر برید نمی دنند و اگه اصرار کنید. می دنند ولی پاستون رو باطل می کنند. جون اگه نکنند شما می تونید از کشور خارج بشید.

تا سه روز بعد از اتمام مهلت خروج می تونید .
    مرسی attanew عزیز که تو این تاپیک همش سبب خیر می شی ;D پس یک بار تا همیشه 8)(( تا سه روز بعد از مهلت خروج که تو پاسپورت اومده میشه رفت واسه پس گرفتن وثیقه و در اینصورت پاسپورت دستتون می مونه))
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

سلام
    من برای 4 خرداد تا 25 خرداد یک بار اجازه خروج واسه سفر علمی داشتم که 19 ام رفتم و 21 ام برگشتم.
    من برای پس گرفتن وثیقه 5 میلیونی (حساب بانکی را بلاک کرده اند) باید قبل از 25 ام برم یا بعد از 25 ام؟
    آیا در نظام وظیفه نیاز به وجود من و امضای من هست یا فرد دیگری هم میتونه با داشتن شناسنامه و پاسپورت من بره و وثیقه را پس بگیره؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    سلام
    من برای 4 خرداد تا 25 خرداد یک بار اجازه خروج واسه سفر علمی داشتم که 19 ام رفتم و 21 ام برگشتم.
    من برای پس گرفتن وثیقه 5 میلیونی (حساب بانکی را بلاک کرده اند) باید قبل از 25 ام برم یا بعد از 25 ام؟
    آیا در نظام وظیفه نیاز به وجود من و امضای من هست یا فرد دیگری هم میتونه با داشتن شناسنامه و پاسپورت من بره و وثیقه را پس بگیره؟
    مرسی

کسی نیست یک جوابی بده!

ApplyAbroad Hero

سلام
    مرسی
    سلام

شما باید 25 به بعد تشریف ببرید...

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام

شما باید 25 به بعد تشریف ببرید...

موفق باشید
    مرسی. به قسمت دوم سوال پاسخ نمیدید؟!

سلام
    مرسی
    شما اگه از کشور خارج نشده باشین، بعد از تاریخی که ذکر شده باید برین، اما اگه خارج شده باشین، چون اجازه ی «فقط یک بار خروج» رو دارین، بلافاصله پس از برگشتتون هم بهتون پس میدن. اما گاهی هم میگن نمیدیم، اما اصرار کنین، میدن.
    در کل اگه دیرتر از اون تاریخ برین، وثیقه ی شما رو قانونا نباید پس بدن. تو فرمی که تو نظام وظیفه پر میکنین، به تاریخی که نوشته شده دقت کنین.

در مورد سوال دوم هم، خودتون باید حضور داشته باشین، اما شنبه ی همین هفته که اونجا بودم، پدر یه نفر اومده بود و با خواهش، راضیشون کرد که بهش بدن.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)