نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 212 از 218 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط hahoaf نمایش پست ها
    60 روز بعد از مدیکال ایمیل از پاریس اومد که لندینگ فی و رزومه و شرح فعالیت ها رو بفرست، بازم رفتیم تو انتظار

اگه رزومه نفرستاده باشین قبلا باید منتظر همچین داستانی باشید (البته ما اسکیل ورکر کبک هستیم)
    من تاجایی که میتونستم تمام مدارک رو از جمله رزومه و رسید کل مبلغ (فایل فدرال و لندیگ فی ) رو فرستادم براشون
    امیدوارم تو این مرحله حد اقل شانس بیارم و انتظار 6 ساله ام بیشتر نشه
    واقعا دیگه فرسایشی شده برام
    ولی به امید زنده هستم
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها
    من تاجایی که میتونستم تمام مدارک رو از جمله رزومه و رسید کل مبلغ (فایل فدرال و لندیگ فی ) رو فرستادم براشون
    امیدوارم تو این مرحله حد اقل شانس بیارم و انتظار 6 ساله ام بیشتر نشه
    واقعا دیگه فرسایشی شده برام
    ولی به امید زنده هستم
    دقیقا فرسوده شدیم
    ولی در عوض مونترال پول پارو میکنی
    شنیدم که به متخصص های کامپیوتر خیلی نیاز دارن

سلام ،من این اولین پستی که میزارم ،من بعد 6ماه 18روز امروزپاس ریکوست شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yanaabdoli نمایش پست ها
    وای تبریک تبریک
    من واقعا خوشحال شدم شاید به اندازه ای که انگار خودم پاس ریکویست شدم
    شانس اینو داری که کریسمس مونترال باشی
    برای ما هم دعا کن
    روزنه ی امیدی برامون باز شد
    برات آروزی شادکامی دارم دوست ناشناس

نقل قول نوشته اصلی توسط Yanaabdoli نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریک فراوان .ایکاش یکم اطلاعات از خودتون مینوشتید.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

سلام من چهارده ماه از مديكالم ميگذره سرمايه گذاري منيتوبا ولي خبري از ويزا نيست بعد مديكال مجدد برام صادر نشده فقط افيسر برام زده پروسه پيشرفت خوبي داشته اگر از ما تا شش ماه خبري نشد إيميل بزنيد نگرانم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

سلام. امروز بعد از یک سال و یک ماه، مجددا نامه مدیکال برام فرستاده شده. یعنی چقدر دیگه باید صبر کنیم تا تموم بشه؟ باز دوباره از اول؟!!! کسی هست ریمدیکال شده باشه و چقدر بعدش پاس ریکوئست شدن مورد انتظار هست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    سلام. امروز بعد از یک سال و یک ماه، مجددا نامه مدیکال برام فرستاده شده. یعنی چقدر دیگه باید صبر کنیم تا تموم بشه؟ باز دوباره از اول؟!!! کسی هست ریمدیکال شده باشه و چقدر بعدش پاس ریکوئست شدن مورد انتظار هست؟!

حضور محترم شما دوست عزیز و سرور گرامی عرض سلام ، ادب و احترام دارم.
    محضر حضرتعالی و خانواده محترم ، گرامی و ارجمند صمیمانه تبریک عرض می کنم.
    دریافت ایمیل مجدد درخواست مدیکال یا همان ری مدیکال برای حضرتعالی و خانواده محترم و گرامی از سوی ویزا آفیس پاریس به این معنا است که تمام بررسی ها در خصوص پرونده حضرتعالی از جمله بررسی های امنیتی یا همان بک گراند چک به پایان رسیده است و آفیسر می خواهد در اسرع وقت تصمیم نهایی خود را بگیرد.
    ظاهرا" چون مدیکال حضرتعالی و خانواده محترم و گرامی منقضی شده است ، آفیسر پرونده برای گرفتن تصمیم نهایی و صدور نامه پاسپورت ریکوئست به مدیکال معتبر نیاز دارد و بنابراین به این دلیل برای شما و خانواده محترم تقاضای مدیکال مجدد کرده است.
    به امید خدا به محض رسیدن نتایج آزمایش های پزشکی از سوی پزشک معتمد وزارت محترم مهاجرت ، شهروندی و پناهندگی کانادا به ویزا آفیس پاریس ، آفیسر ظرف مدت بسیار کوتاهی تصمیم نهایی که همان پاسپورت ریکوئست باشد را خواهد گرفت و حضرتعالی ایمیل پاسپورت ریکوئست را از ویزا آفیس پاریس دریافت خواهید کرد.
    جسارتا" می خواستم از حضرتعالی بپرسم که شما نامزد کدام استان هستید و از چه روشی اقدام فرموده اید؟
    پیشاپیش از پاسخ حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی می گردد.

با آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون برای حضرتعالی و خانواده محترم ، گرامی و ارجمند
    با تشکر و سپاس فراوان
    با احترام مجدد
    ارادتمند شما
    ویرایش توسط babak4118 : February 27th, 2018 در ساعت 09:12 AM
    در صورت رضایت از پاسخ حقیر ، بر روی این پست و بر روی گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر کلیک فرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط babak4118 نمایش پست ها
    حضور محترم شما دوست عزیز و سرور گرامی عرض سلام ، ادب و احترام دارم.
    محضر حضرتعالی و خانواده محترم ، گرامی و ارجمند صمیمانه تبریک عرض می کنم.
    دریافت ایمیل مجدد درخواست مدیکال یا همان ری مدیکال برای حضرتعالی و خانواده محترم و گرامی از سوی ویزا آفیس پاریس به این معنا است که تمام بررسی ها در خصوص پرونده حضرتعالی از جمله بررسی های امنیتی یا همان بک گراند چک به پایان رسیده است و آفیسر می خواهد در اسرع وقت تصمیم نهایی خود را بگیرد.
    ظاهرا" چون مدیکال حضرتعالی و خانواده محترم و گرامی منقضی شده است ، آفیسر پرونده برای گرفتن تصمیم نهایی و صدور نامه پاسپورت ریکوئست به مدیکال معتبر نیاز دارد و بنابراین به این دلیل برای شما و خانواده محترم تقاضای مدیکال مجدد کرده است.
    به امید خدا به محض رسیدن نتایج آزمایش های پزشکی از سوی پزشک معتمد وزارت محترم مهاجرت ، شهروندی و پناهندگی کانادا به ویزا آفیس پاریس ، آفیسر ظرف مدت بسیار کوتاهی تصمیم نهایی که همان پاسپورت ریکوئست باشد را خواهد گرفت و حضرتعالی ایمیل پاسپورت ریکوئست را از ویزا آفیس پاریس دریافت خواهید کرد.
    جسارتا" می خواستم از حضرتعالی بپرسم که شما نامزد کدام استان هستید و از چه روشی اقدام فرموده اید؟
    پیشاپیش از پاسخ حضرتعالی کمال تشکر و قدردانی می گردد.

با آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون برای حضرتعالی و خانواده محترم ، گرامی و ارجمند
    با تشکر و سپاس فراوان
    با احترام مجدد
    ارادتمند شما

درود و احترام خدمت شما دوست گرامی،

سپاس از پاسخ جامع و کامل شما.
    من نامینیت استان منیتوبا هستم و از از طریق skilled worker اقدام نمودم.

باز هم از راهنمایی و پاسخ گرم و صمیمانه شما سپاسگزارم. برای شما و سایر دوستان آرزوی موفقیت دارم.

سلام دوستان
    كسي هست بدون مديكال مجدد پاس ريكوءست شده باشه ممنون ميشم پاسخ بدين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)