نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 218 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

دوستان این ترد رو باز کردم که تمام دوستانی که مدیکالشون توسط پزشک به سفارت پاریس یا وین ارسال شده ولی هنوز پاسپورت ریکوئست نشدن، با هم اطلاعات و تجربیاتشون رو در میان بذارن. اینجوری میتونیم زمانهای متقاضیان مختلف در کاتگوری های مختلف رو با هم مقایسه کنیم
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

سلام
    من هم موافقم . اون قدیم بود که 15 روز بعد از مدیکال پاس رکوئست میشدند.
    من یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که تو نامه مدیکالم نه سو پیشینه خواسته بودند نه لندینگ فی.
    فکر کنم به این زودیها پاس ریکوئست نشم.
    دوستان اطلاعاتشون را بزارند تا ببینیم قبل از 2011 رفتنی هستیم یانه؟
    همگی پیروز باشید
    مونترال- بهار 90

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام
    من هم موافقم . اون قدیم بود که 15 روز بعد از مدیکال پاس رکوئست میشدند.
    من یک مشکل دیگه هم دارم و اون اینه که تو نامه مدیکالم نه سو پیشینه خواسته بودند نه لندینگ فی.
    فکر کنم به این زودیها پاس ریکوئست نشم.
    دوستان اطلاعاتشون را بزارند تا ببینیم قبل از 2011 رفتنی هستیم یانه؟
    همگی پیروز باشید
    لندینگ فی رو الان در هنگام پاسپورت ریکوئست در خواست می کنند اما سو پیشینه فکر نمی کنم دیگه بخوان یعنی از افرادی که من میشناسم در همین فورم در ورشو در هنگام پاسپورت ریکوئست از کسی نخواستن

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    لندینگ فی رو الان در هنگام پاسپورت ریکوئست در خواست می کنند اما سو پیشینه فکر نمی کنم دیگه بخوان یعنی از افرادی که من میشناسم در همین فورم در ورشو در هنگام پاسپورت ریکوئست از کسی نخواستن
    برای دو تا از دوستان من با مدارک مدیکال نامه نقص مدارک هم اومده که هم سو پیشینه خواسته هم لندینگ فی نمیدونم این سفارت یه قانون درست حسابی نداره؟ پروندت زیر دست هر کی بیافته هر جور دلش بخواد رفتار میکنه؟این مرحله آخر هم بگذره راحت بشیم.
    مونترال- بهار 90

Junior Member

برای مهاجرین کبک کسایی که دارای الویت هستندومدیکالشون زود میاد سوپیشینه نمیخوان ولی بقیه باید یه سو پیشینه دیگه ارائه بدن .فکر کنم تواین شرایط اگه تا 3ماه بعد مدیکال , پاسپورت ریکوست نشیم هم عجیب نیست
    vive le québec

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amowini نمایش پست ها
    برای مهاجرین کبک کسایی که دارای الویت هستندومدیکالشون زود میاد سوپیشینه نمیخوان ولی بقیه باید یه سو پیشینه دیگه ارائه بدن .فکر کنم تواین شرایط اگه تا 3ماه بعد مدیکال , پاسپورت ریکوست نشیم هم عجیب نیست
    سلام
    شما مدیکالتو کی فرستادی؟

Junior Member

سلام
    شما مدیکالتو کی فرستادی؟
    مدیکالم 19سپتامبر به پاریس فرستاده شده
    vive le québec

Junior Member

سلام دوستان.مدیکال من 22 سپتامبر رسیده به پارس.فعلا که پاس ریکوئست نشدم.ضمنا به همراه نامه مدیکال ازم لندینگ فی و سوپیشینه جدید و پرینت شش ماهه حساب هم خواستن که یک هفته بعد از مدیکال رسید دمشق.موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_h نمایش پست ها
    سلام دوستان.مدیکال من 22 سپتامبر رسیده به پارس.فعلا که پاس ریکوئست نشدم.ضمنا به همراه نامه مدیکال ازم لندینگ فی و سوپیشینه جدید و پرینت شش ماهه حساب هم خواستن که یک هفته بعد از مدیکال رسید دمشق.موفق باشید
    دوست عزیز شما تحت چه کاتگوری اقدام کرده بودین؟

Junior Member

دوست عزیز شما تحت چه کاتگوری اقدام کرده بودین؟
    Federal Skilled Worker.تو ویکی می تونید شرایط پروندم رو ببینید.و اینکه با قوانین بعد از Nov2008 اقدام کردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)