نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 211 از 218 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    برای ما ویزا آفیس پاریس هست.

ممنون. هر چه مدت یکبار برای پیگیری پروندتون به ویزا آفیس ایمیل میفرستین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    ممنون. هر چه مدت یکبار برای پیگیری پروندتون به ویزا آفیس ایمیل میفرستین؟
    یکبار در 10 ماه پیگیری کردم و با ر آخر در 14 ماه. و گفتند که تا 3 ماه دیگه پیگیری نکنید.
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

Junior Member

این روزا برای هیچ کس ایمیل ویزا نیومده؟
    آخی اونایی که با ما اقدام کرده بودن حالا زندگی شون رو روال عادی افتاده و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

مهندسی مکانیک متاهل دو فرزند
    فایل نامبر کبک 17 فوریه 2012- اپدیت اول اگوست2015-اپدیت دوم می 2016- دریافت سی اس کیو بدون مصاحبه ژولای2016- ارسال فایل فدرال مارس2017-فایل نامبر فدرال ژون2017- سابمیت مدیکال ژون 2017-اپدیت و لندینگ فی اگوست2017- پاس ریکویست ؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان
    من آپدیت مدارکم برای کانادا اومده و از من درخواست تراز نامه مالی از طرف حسابرس رسمی دادگستری شده است . اگر کسی در این ضمینه اطلاع یا حسابرسی معتمد و منصف می شناسد لطفا معرفی فرماید
    ممنون از همکاری شما

سلام دوستان
    من آپدیت مدارکم برای کانادا اومده و از من درخواست تراز نامه مالی از طرف حسابرس رسمی دادگستری شده است . اگر کسی در این ضمینه اطلاع یا حسابرسی معتمد و منصف می شناسد لطفا معرفی فرماید
    ممنون از همکاری شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgantalian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از همکاری شما
    با درود
    از همه میخوان یا فقط مربوط به نیرو های فدرال هستش؟
    من اصلا اطلاع ندارم
    امیدوارم موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط need4ibt نمایش پست ها
    خدا لعنتشون کنه
    چهارده روز دیگه پنج ماه میشه که از مدیکالمون میگذره و امروز صدو هشتاد و سه روزه که از ای او ار دوم هیچ خبری از پاس ریکوست و پی پی ار نیست. هر چی هم دعا کردیم فایده نداشت زور دعا هم به ویزا افیس پاریس نرسید.
    اسکیل ورکر ساسکاچوان

دوست گرامی شما کی پروندتون رو باز کردید و ارسال کردین؟ توی این مدت آیا با ویزا آفیس پاریس هم تماسی داشتید در مورد پروندتون؟

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    میدونم توی این تاپیک نباید این پرسش رو مطرح کنم ولی چون توی تاپیک مرتبط کسی پاسخگو نبود و آخرین پست ها مربوط به 2015 بود و جوابی دریافت نکردم مجبور شدم اینجا مطرح کنم از این بابت عذر می خوام
    این روزها از زمان ارسال مدارک فدرال چه مدت طول میکشه فایل نامبر فدرال بیاد
    ممنونم
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط hahoaf نمایش پست ها
    این روزا برای هیچ کس ایمیل ویزا نیومده؟
    آخی اونایی که با ما اقدام کرده بودن حالا زندگی شون رو روال عادی افتاده و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

مهندسی مکانیک متاهل دو فرزند
    فایل نامبر کبک 17 فوریه 2012- اپدیت اول اگوست2015-اپدیت دوم می 2016- دریافت سی اس کیو بدون مصاحبه ژولای2016- ارسال فایل فدرال مارس2017-فایل نامبر فدرال ژون2017- سابمیت مدیکال ژون 2017-اپدیت و لندینگ فی اگوست2017- پاس ریکویست ؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز سلام
    بهتون تبریک میگم و در ادامه راه آرزوی بهترینها رو دارم براتون
    به نظرم شما خیلی هم پرونده تون طول نکشیده
    یه نگاهی به پرونده من بندازید متوجه میشید که بد شانس تر از من تو سیستم مهاجرت کانادا پیدا نمیشه
    ارسال مدارک کبک 2010 دریافت CSQ مارس 2017 رشته 16 امتیازی الان هم منتظر دریافت فایل نامبر فدرالم
    بدجور کلافم کردن
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    یکبار در 10 ماه پیگیری کردم و با ر آخر در 14 ماه. و گفتند که تا 3 ماه دیگه پیگیری نکنید.
    بعد مدیکال اینقدر طول میکشه یا مورد شما اینطوی بوده؟
    امیدوارم هر چه زودتر کارتون انجام شه
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)