نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 105 از 218 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از درخواست مدیکال تا درخواست پاسپورت (فدرال)

ما هم درست مثل شما هستيم. اول ازمون ميكال خواستن و بعد از يك ماه لندينگ في. اميدوارم مشكلي نباشه

Junior Member

سلام دوستان.
    از دوستانی که پاس رکوئیست شده اند می خواستم بپرسم که نامه آنها چه روزی(یعنی در چه روزی از هفته) برایشان ایمیل شده است؟ و آیا در سایت cic تغییراتی صورت گرفته است یا خیر؟
    مدیکال و سوءپیشینه ما در تاریخ 8 سپتامبر 2011 به سفارت رسیده است ولی هنوز خبری نشده است!!! آیا از دوستان کسی شرایط من را دارد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamalir36 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از دوستانی که پاس رکوئیست شده اند می خواستم بپرسم که نامه آنها چه روزی(یعنی در چه روزی از هفته) برایشان ایمیل شده است؟ و آیا در سایت cic تغییراتی صورت گرفته است یا خیر؟
    مدیکال و سوءپیشینه ما در تاریخ 8 سپتامبر 2011 به سفارت رسیده است ولی هنوز خبری نشده است!!! آیا از دوستان کسی شرایط من را دارد ؟
    سلام
    ما دیروز سه شنبه (عاشورا) پاس ریکوئست شدیم .....ساعت 11 صبح ولی مدیکال دوشنبه با ایمیل آمد ......بقیه اطلاعات هم تو امضام هست....امیدوارم شما هم به زودی پاس ریکوئست بشید.... تو سایت CIC هم هنوز این پراسس هستیم ....بغضی ها میگن وضعیت بعد از پاس ریکوئست میشه medical recived ولی برای من تغییری هنوز نکرده .....
    ویرایش توسط elham1354 : December 7th, 2011 در ساعت 01:17 PM
    شروع پروسه دردمشقFeb/ 8/2006ترانسفرفايل به ورشو April/28/2010درخواست آپديت از ورشو Aug/13/2010تحويل مدارك آپديت بهورشوOct /28/2010صدورمدیکالOCT/24/2011 رسیدن مدیکال2011/14/NOV پاس ریکوئست6/2011/12ارسال پاسهاباآرامکس 12/14/2011دسیژن میددرسایت JAN/3/2012صدورویزا28/12/2011دریافت ویزا18/1/2012

Junior Member

سلام دوستان گرامی ،
    من متقاضی 2005 هستم بهمراه همسرم و فرزندانم .سپتامبر 2009 اپدیت به ورشو فرستادیم نوامبر سال گذشته مدیکالمون را ارسال کردیم ولی تا الان هیچ خبری از پاسپورت ریکویست نیست .وکیلمون میگن فقط باید صبر کرد وهیچ توضیحی ندارند. دوبار ایمیل زدند ولی پاسخهای کلیشه ای دادند. ایا راهی هست که بتوان فهمید چرا اینقدر طول کشیده؟ آیا مشکلی هست؟اگر هست به چه دلیلی مشکل را عنوان نمیکنند؟ ایا موارد مشابه فایل من بوده؟ شرایط برای من و خانواده ام بسیار سخت است . از نظر خودمون ما مشکلی نداریم.با یک وکیل دیگر مطرح کردیم ایشون هم گفتند مشکلی نیست صبر کنید. ولی برای من این که مشکلی نیست قانع کننده نیست . اعتبار مدیکال تموم شد . ممنوم میشم اگرشما راهنمایی بفرمایید
    من یک سئوال دیگه دارم که اگر لطف کنید منو راهنمایی فرمایید. چون بعضی ازشما هم وکیل داشتید فکر میکنم میتونید منو راهنمایی کنید من از وکیلم خواستم که دوباره ایمیل بزند . ایمیل قبلی را هم برایم فوروارد کرده است . الان متوجه شدم که منشی او این کار را انجام داده یعنی با ایمیل منشی ایشان به اداره مهاجرت ایمیل زده شده وجالب اینکه در پایین ایمیل اسم من را نوشته در واقع از طرف من از طریق یک نفر دیگر که البته شخص حقیقی است نه حقوقی ایمیل فرستاده شده . این مسئله کمی مرا نگران کرده است . میخواستم بدانم که آیا روال کار بهمین صورت است یا خیر ؟ ایمیل را هم برای من بصورت کپی پیست فرستاده . ایا این طبیعی است ؟ خیلی نگرانم چون تمام امیدم به وکیلم است.

ببخشید من زیاد به این فروم وارد نیستم اگر اشتباهی فرستادم من رو آگاه کنید.

با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    من عضو جدید هستم مشکلی برایم پیش اومده که میخواستم بدونم تا بحال عزیزی برخورد کرده ونتیجه چی شده من یکماه پیش پاس ریکوئست شدم که ع س پ یکی از درخواستاش بود وبدلیل اینکه من بیش از 4سال در یک کشور دیگر زندگی میکردم ع س پ انجا راهم خواسته بودن با مراجعه به سفارت ان کشور گفتند که حدود4تا6 ما زمان نیبرد تا پاسخ شما برسد بهر دلیل انجام دادم ودرمقابل با توجه به فرصت 30روزه جهت تکمیل وارسال به ورشو مدارک را هم ارسال کرده حال تصور میکنید که فقط با نامه درخواست ع س پ فایل من قابل بررسی وتائید جهت ویزا میشود یا خیر؟

Junior Member

دوست عزيز
    اگر شما در زمان آپديت مدارك مدرك عس پ را به سفارت كانادا فرستاده باشي و بعد از آن تاريخ ديگر درآن كشور حضور نداشته باشي فكر نمي كنم كه ضرورتي داشته باشد مدرك عس پ از آن كشور را به سفارت كانادا دوباره بفرستي . ولي باز هم مي توانا يا ايميل با سفارت كانادا چك كني و لطفا تاريخ شروع پروندهات رو اينجا بنويس

Junior Member

مديكال ما در 23سپتامبر رسيد پاريس و درست يك ماه بعد در اكتبر از ما لندينگ في خواستن . ميخوام بدونم از دوستان كسي هست كه موردش مثل ما بوده يا نه.مرسي

Junior Member

with best wishes for all
    we received our passports today
    pass request 8 Nov.
    delivered to Canadian embassy in Tehran 10 Nov.
    Decision made 23 Nov.
    pass received via DHL 8 Dec.
    thanks all of you & hope everything is going to be alright for all of you as soon as possible.
    تاریخ شروع پروسه در دمشق:۱۲ ژانویه ۲۰۰۶
    تاریخ ترانسفر فایل به ورشو:اپریل ۲۰۱۰
    تاریخ درخواست اپدیت از طرف ورشو:۱۱ آگوست ۲۰۱۰
    تاریخ ارسال مدارک به ورشو: سپتامبر ۲۰۱۰

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin321 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    اگر شما در زمان آپديت مدارك مدرك عس پ را به سفارت كانادا فرستاده باشي و بعد از آن تاريخ ديگر درآن كشور حضور نداشته باشي فكر نمي كنم كه ضرورتي داشته باشد مدرك عس پ از آن كشور را به سفارت كانادا دوباره بفرستي . ولي باز هم مي توانا يا ايميل با سفارت كانادا چك كني و لطفا تاريخ شروع پروندهات رو اينجا بنويس
    دوستان اتفاقا حدود یکسال ونیم بعد از اپدیت انجا بودم(اگر نمیبودم فقط نیاز به یک مهر بود که توسط سفارت تو تهران انجام میشد ). نامه ای ارسال کردم ولی هنوز پاسخی ندادند ولی با همه اینها مدارک وپاسها رو تحویل سفارت کانادا در ایران دادم که به ورشو ارسال بشه.
    من پروندم اکتبر2005
    اپدیت 2009
    مدیکال سپتامبر 2011
    پاس ریکوئست 4 نوامبر 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    خوب به سلامتی که درست شد حالا نتیجه چی شد ؟ پاسپورتها اومد ؟ دیسیژن مید شدید؟
    سلام شادی جان ببخشید دیر جواب دادم مسافرت بودم خبرهای خوبی یرای شما و دیگر دوستان دارم همون موقع که سایت چک کردم دیسیژن مید شده بودم و همین دیروز ساعت ده صبح بالاخره پاس پورت ها با ویزا به دستمون رسید و این پروسه طاقت فرسا به پایان رسید خیلی خوشحالم و دعا می کنم این انتظار برای شما و دیگر دوستان به زودی زود به پایان برسه انشاالله...
    فایل نامبر: می 2005 در دمشق- ارسال به ورشو : جون2009 - ارسال اپدیت : مارس2010 - رسیدن مدیکال به لندن 24 اگوست2011 - پاس ریکواست : 17 اکتبر 2011-ارسال پاسپورتها:31 اکتبر2011- دریافت ویزا : 8 دسامبر 2011

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)