نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 218 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام من هم مشکل شما را دارم فکر میکنم قبل از اینکه مهلت سه ماهه مانی اردر تمام بشه باید پشتش فایل نامبرت را بنویسی و براشون بفرستی.
    البته کی گفته که برای سال 2010 از ما پاسپورت نمیخواهند. اونجا ایران که نیست از یه ماه به عید همه شل بشند تازه تو ایران هم هفته آخر ادارات شل جواب میدهند. من سال گذشته 10 روز مونده به ژانویه فایلم باز شد.
    امیدوار باشید
    منهم تو این فورم خونده بودم که اعتبار مانی اردر سه ماهه است اما بعد از تحقیق و سوال از بانک مربوطه متوجه شدم که چنین چیزی صحت نداره، خداقل در خصوص مانی اردری که من گرفتم، این چنین است
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

امروز یه چیزی تو آدرس زیر دیدم که دلیل اعتبار 12 ماهه مدیکال رو متوجه شدم (ده ماه انتظار برای PPR بعد از مدیکال!) این بنده خدا ژانویه مدیکال انجام داده و تا دیروز PPR ش نیومده.
    http://www.trackitt.com/canada-discu...aiting-for-ppr
    میگم کسی رو سراغ دارین که بشتر از یکسال از اعتبارش گذشته باشه و مجبور به دادن مدیکال مجدد شده باشه؟ و اگر اینطوریه دوباره باید تمام آزمایشها تکرار بشه؟
    Don't feed the trolls

Junior Member

بعضی از افیس ها مدیکال را قبل از چک سکیوریتی می خواهند سر همین یکسال فاصله می افتد.

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    منهم تو این فورم خونده بودم که اعتبار مانی اردر سه ماهه است اما بعد از تحقیق و سوال از بانک مربوطه متوجه شدم که چنین چیزی صحت نداره، خداقل در خصوص مانی اردری که من گرفتم، این چنین است
    سلام
    این ربطی به مانی اردر نداره تو سایت دمشق نوشته که مانی اردر ها نباید بیش از سه ماه از تاریخشون گذشته باشه
    http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng
    موفق باشید
    مونترال- بهار 90

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام
    این ربطی به مانی اردر نداره تو سایت دمشق نوشته که مانی اردر ها نباید بیش از سه ماه از تاریخشون گذشته باشه
    http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng
    موفق باشید
    من از ورشو سوال کردم گفت برای ما فرقی نمی کند این بانک است که اعتبار مانی اردر را تعیین می کند

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    من از ورشو سوال کردم گفت برای ما فرقی نمی کند این بانک است که اعتبار مانی اردر را تعیین می کند
    احسان جان میشه دقیقتر بگی چی پرسیدی؟ و توضیح اضافه ندادند که چرا پاسپورت ریکوست نمیفرستند؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    احسان جان میشه دقیقتر بگی چی پرسیدی؟ و توضیح اضافه ندادند که چرا پاسپورت ریکوست نمیفرستند؟
    مانی جان به پست شماره 30 و 32 من در همین تاپیک مراجعه کن. ضمنا در خصوص عدم پاسپورت ریکوئست چیزی سوال نکردم. یعنی سنگین کار کردم که باز با جواب تا شش ماه دیگه.... سنگ رو یخ نشم!

اماده بودن ویزا را از طریق ایمیل به ما می گویند؟و اینکه برای گرفتن ان چند روز باید در سوریه بمانیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي - آزاد تهران

بله . از طريق ايميل خبر مي دهند .
    ببين دوست عزيز ما هفته پيش كه عيد قربان بود رفتيم ، شنبه رفتيم مي خواستيم 3 شنبه برگرديم . اما يك اتفاق غير منتظره افتاد .
    از يكشنبه تا چهارشنبه مي توني پاسپورت رو تحويل بدي ( 8 صبح ) روز بعدش ساعت 2 تحويل مي گيري .
    مكه اينكه مثل ما بدشانس باشي .
    دوستان توجه داشته باشن اتفاقي كه براي من افتاد قابل توجهه ، هرچند كه مسئول سفارت گفت از هر 1000 تا 3-4 تا اينطوري مي شه .
    ما رفتيم پاسمونو داديم فرداش صدامون كردن گفتن ، ما اشتباها" زود پاس ريكوئست رو براتون زودتر فرستاديم . منتظر يه ايميل از كانادا هستيم ( كه طبق نظر وكيلمون چك امنيتي دوم بود ) هنوز نيومده .
    معذرت خواهي كردن . هر چند آفيسري كه كه اين خبر رو بهمون داد خيلي ناراحت شد و خيلي رايزني كرد با بالا كه بتونه برامون كاري بكنه . اما نتونست . فقط سرپرست آفيسرها اومد معذرت خواهي كرد و گفت كه اين مشكل از طرف ما بوده . بنابراين توصيه مي كنيم كه تا پنجشنبه هم اينجا بمونين اگه ايميل رسيد براتون ويزا صادر مي كنيم .
    البته ما مونديم و فكر مي كنم ( طبق برخورداشون ) هنوز ايميله نرسيده بود ولي تو رودربايستي موندن برامون صادر كردن .
    پزشكان مهاجر ايران - منبع دانلود كتابها ، فلش كارتها ، آموزش ها و فايلهاي صوتي و تصويري براي آمادگي آزمون هاي USMLE , MCCEE , MCQ , AMQ - با آپديت روزانه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdorna نمایش پست ها
    بله . از طريق ايميل خبر مي دهند .
    ببين دوست عزيز ما هفته پيش كه عيد قربان بود رفتيم ، شنبه رفتيم مي خواستيم 3 شنبه برگرديم . اما يك اتفاق غير منتظره افتاد .
    از يكشنبه تا چهارشنبه مي توني پاسپورت رو تحويل بدي ( 8 صبح ) روز بعدش ساعت 2 تحويل مي گيري .
    مكه اينكه مثل ما بدشانس باشي .
    دوستان توجه داشته باشن اتفاقي كه براي من افتاد قابل توجهه ، هرچند كه مسئول سفارت گفت از هر 1000 تا 3-4 تا اينطوري مي شه .
    ما رفتيم پاسمونو داديم فرداش صدامون كردن گفتن ، ما اشتباها" زود پاس ريكوئست رو براتون زودتر فرستاديم . منتظر يه ايميل از كانادا هستيم ( كه طبق نظر وكيلمون چك امنيتي دوم بود ) هنوز نيومده .
    معذرت خواهي كردن . هر چند آفيسري كه كه اين خبر رو بهمون داد خيلي ناراحت شد و خيلي رايزني كرد با بالا كه بتونه برامون كاري بكنه . اما نتونست . فقط سرپرست آفيسرها اومد معذرت خواهي كرد و گفت كه اين مشكل از طرف ما بوده . بنابراين توصيه مي كنيم كه تا پنجشنبه هم اينجا بمونين اگه ايميل رسيد براتون ويزا صادر مي كنيم .
    البته ما مونديم و فكر مي كنم ( طبق برخورداشون ) هنوز ايميله نرسيده بود ولي تو رودربايستي موندن برامون صادر كردن .
    اگر برگشتتان سه شنبه بود بلیط ها را پس دادید؟ و ایا پاس شخص دیگری را هم می توان گرفت(همسر یا دوست)؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)