نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 218 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي - آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

خوشبختانه ، دفتر نمايندگي ماهان كه نزديك هتل شام بود ، خيلي راحت بليطمون رو براي شنبه جابجا كرد .
    از نظر سفارت شما پاس 100 نفر رو هم بدي كاري ندارن . اما ظاهرا" گمرك فرودگاه امام ، اگر پاسپورت شخص ديگري رو توي وسايلتون پيدا كنه ، تعقيب قانوني داره . اما خوب خيلي گير نميدن كه بگردن . يه جورايي شانسيه
    پزشكان مهاجر ايران - منبع دانلود كتابها ، فلش كارتها ، آموزش ها و فايلهاي صوتي و تصويري براي آمادگي آزمون هاي USMLE , MCCEE , MCQ , AMQ - با آپديت روزانه

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

سلام دوستان
    دقایقی قبل بعد از دقیقا 2 ماه پاس رکوئست شدم.(ایمیل)
    همانطور که فکر میکردم به جز عکس و پاسپورت، لندینگ فی را هم باید بفرستم.
    به امید پایان انتظار همگی. پیروز باشید
    مونترال- بهار 90

Junior Member

با سلام
    همراه medical من فقط landing fee را خواسته بوذن

medical من 8 nov رسیده پاریس
    10 nov لندینک فی رسیده سوریه 14
    nov کپی پاسپورت جدید همسرم رسیده سوریه

اما هنوز passport request نیو مده . به نظر شما پراکندگی ارسال مدارکم تاثیر منفی ذر زمان ارسال pass request نگذاشته؟

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar_ro نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من ایمیلمو از دست دادم و فایلم در پروسس است
    نامه مدیکال با پست می آد یا ممکنه فقط ایمیل بشه؟
    البته من از طریق سایت پیگیری می کنم ولی می خواستم اگه درخواست ممدیکال حتما با نامه می آد دیگه نامه اصلاحیه نزنم تا ایمیل جدید بدم.

ممنون از همه اونهایی که تجربیاتشون رو با دیگران تقسیم می کنند
    سلام دوست عزیز
    برای ارسال نامه مدیکال ابتدا یک ایمیل به شما میزنند و 10 روز فرصت میدهند که جواب دهید که خودتان میروید از دمشق میگیرید یا با پست هماهنگ میکنید که برای شما پی کاپ کنند.
    اگر ظرف مدت 10 روز به ایمیل پاسخ ندهید مدارک پزشکی را با پست عادی به آدرستون می فرستند. از عواقب آن میتوان گم شدن مدارک و یا به آخر رسیدن مهلت انجام ازمایشات پزشکی نام برد
    بنابراین پیشنهاد میکنم با یک نامه به سفارت اطلاع دهید و ایمیل خود را تغییر دهید.
    پیروز باشید
    مونترال- بهار 90

Junior Member

سلام
    کسی می دونه که اگه خدای نکرده پاس ریکوئست بشیم، چقدر مهلت می دن برای ارسال پاس ها؟
    فايل نامبر: 31مارس 2005 تاريخ نامه آپديت از ورشو: 27 جولاي 2009 تحويل مدارك آپديت به ورشو: 20 اكتبر 2009 ارسال دو مدرک تکمیلی : دسامبر 2009 و می 2010 صدور مدیکال: 30 آگوست 2010 رسیدن نتایج مدیکال به وین:28سپتامبر 2010 پاسپورت ریکوئست: 29 آوریل2011صدور ویزا:26 می 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط mina05 نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه که اگه خدای نکرده پاس ریکوئست بشیم، چقدر مهلت می دن برای ارسال پاس ها؟
    این سوال من هم هست واینکه مدیکال من 18 روزه که به پاریس رسیده ولی خبری هز ایمیل نیست دیر نشده؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mina05 نمایش پست ها
    سلام
    در ورشو معمولا یه ماه مهلت میدن
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    این سوال من هم هست واینکه مدیکال من 18 روزه که به پاریس رسیده ولی خبری هز ایمیل نیست دیر نشده؟
    سلام
    برای من بعد دو ماه از مدکالم اومد. ویک ماه فرصت داشت که ویزا را بگیرید
    پیروز باشید
    مونترال- بهار 90

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    سلام،
    در نامه پاس ریکوئست 30 روز برای ارسال پاس ها مهلت میدن، در ضمن از من همراه با پاس ها و دو قطعه عکس گواهی شش ماهه بانکی هم خواستن.
    نامه پاس ریکوئست من 18 روز پس از رسیدن مدیکالها به پاریس صادر شد.

با تشکر
    پارسا

فاصله بین رسیدن مدیکال ما به پاریس و آمدن پاسپورت ریکویست 15 روز طول کشید و 1 ماه فرصت دادند برای دادن و گرفتن پاسپورت ها
    اسکیل ورکر فدرال : فایل نامبر اول :24 نوامبر 2008 مدارک در دمشق: 1 جولای 2009 فرستادن مدیکال: 5 نوامبر 2010

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)