نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 190 از 218 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

بعد از گذشت هفت سااال بالاخره امروزه ٢٩ بهمن پاس ريكوئست شديم
    يك ماه و ١٨ روز هم از فرستادن آزمايشات مديكالمون ميگذره
    بالاخره تموم شد . اميدوارم همتون تو يه روزي كه اصلا انتظارشو نداريد پاس ريكوئست بشيد.

Junior Member

بسیار تبریک میگم ملیکا جان. در مرحله بعدی و زندگی در کانادا پیروز باشید.. میشه لطفا تاریخهاتون رو اعلام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meika نمایش پست ها
    بعد از گذشت هفت سااال بالاخره امروزه ٢٩ بهمن پاس ريكوئست شديم
    يك ماه و ١٨ روز هم از فرستادن آزمايشات مديكالمون ميگذره
    بالاخره تموم شد . اميدوارم همتون تو يه روزي كه اصلا انتظارشو نداريد پاس ريكوئست بشيد.

Passport Request: Feb 2014

Junior Member

دوستان گرامی:

بعد از 7 سال انتظار ..و بارها فرستادن آپدیت... و دریافت مدیکال مجدد....و بعد از یک هفته از مدیکال مجدد بالاخره انتظار به سر رسید و
    پاس ریکویست
    ما هم اومد.امیدوارم بقیه دوستان هم این لحظه رو هر چه زودتر تجربه کنند و همه ی این انتظارها به پایان برسه.ا

Junior Member

سلام دوستان من پاس ريكوئست شدم فقط ميخواستم خواهش كنم براي دريافت ويزا منو توي پيام خصوصي راهنمايي كنيد
    (12) ديمند,,,CSQ: June 2012
    FFN:Aug2012
    Up date: April 2013
    Medical : Jan 2014..Pass Request: Feb. 2014

Junior Member

سلام به همه
    مديكال من و همسرم و فرزندم دو هفته پيش آمد ولي ما سال پيش براي ادامه تحصيل به مالزي اومديم و به سفارت اعلام نكرديم، الان دو ماه است تازه در پاسپورت هامون ويزاي دانشجويي خورده ، سوال من اين است كه الان اعلام كنيم به سفارت؟ مديكال را همين جا بدهيم يا ايران؟ اگر اعلام كنيم ممكن پروسه پاس ريكوئست با مشكل مواجه شود؟ ممنون ميشم اگر سريع تر من رو راهنمايي كنيد

Junior Member

اگه آژانس یا شرکتی برای پیکاپ ویزا در اصفهان سراغ دارید پیغام خصوصی بدید
    ممنون
    رشته تحصیلی : 6 امتیازی / تاریخ فایل نامبر :20 سپتامبر 2010 /
    فایل نامبر فدرال : 10 سپتامبر 2012 / دریافت آپدیت 29 می 2013 /
    مدیکال 9 ژانویه 2014 / پاس ریکوئست : 13 مارس 2014 /
    دیسیژن مید : 14 مارس 2014

Junior Member

با سلام و روز به خير خدمت همه دوستان همراه
    مديكال ما ژانويه اومد و ما فوريه ساب ميت كرديم
    هفته پيش دوباره نامه اومد كه چون همسرم قبلا جراحي داشته بايد اطلاعات تكميلي بديم در حالي كه ما نامه پزشك معالج رو با مديكال فرستاده بوديم
    حالا اطلاعات تكميلي و نامه و اطمينان از اميد به زندگي بالاي 5 سال و پاتولوژي و .... خواستن
    براي شما يا كس ديگه اي مورد مشابه پيش اومده؟
    ميشه كمي راهنمايي كنيد؟
    البته اين رو هم بگم كه اين اطلاعات رو ما آماده كرديم و فرستاديم

دوستان توی پست های آخر می بینم که فاصله بین ارسال مدیکال و پاس ریکوئست خیلی کم شده و در حد یکی دو ماه هست.bahramm , moji40 , ... می خواستم ببینم که مربوط به کدوم ویزا آفیس هست؟ آنکارا؟ ورشو؟ پاریس؟

Junior Member

شما هر گونه تغییر در اقامت و محل سکونت رو باید اطلاع بدید. مشکلی براتون پیش نمیاد فقط احتمالا سوپیشینه ار کشور جدید هم اضافه میشه..ولی هر چه سریعتر اعلام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmi نمایش پست ها
    سلام به همه
    مديكال من و همسرم و فرزندم دو هفته پيش آمد ولي ما سال پيش براي ادامه تحصيل به مالزي اومديم و به سفارت اعلام نكرديم، الان دو ماه است تازه در پاسپورت هامون ويزاي دانشجويي خورده ، سوال من اين است كه الان اعلام كنيم به سفارت؟ مديكال را همين جا بدهيم يا ايران؟ اگر اعلام كنيم ممكن پروسه پاس ريكوئست با مشكل مواجه شود؟ ممنون ميشم اگر سريع تر من رو راهنمايي كنيد

Junior Member

تقریبا همه ویزا آفیسها هستند اینحا...
    نقل قول نوشته اصلی توسط pesareirani نمایش پست ها
    دوستان توی پست های آخر می بینم که فاصله بین ارسال مدیکال و پاس ریکوئست خیلی کم شده و در حد یکی دو ماه هست.bahramm , moji40 , ... می خواستم ببینم که مربوط به کدوم ویزا آفیس هست؟ آنکارا؟ ورشو؟ پاریس؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)