نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 199 از 218 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member pooyaca آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

دوستان ..
    1. چقدر قبل از پایان انقضای ویزا باید لندینگ کنیم ؟ آیا محدودیتی وجود داره ؟ ما 1 هفته قبل بلیط گرفتیم..
    2. آیا فرودگاه اینجا (تهران) به تاریخ انقضای ویزا اهمیت میده جهت مهر خروج ؟
    ویرایش توسط pooyaca : September 23rd, 2014 در ساعت 02:11 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaca نمایش پست ها
    دوستان ..
    1. چقدر قبل از پایان انقضای ویزا باید لندینگ کنیم ؟ آیا محدودیتی وجود داره ؟ ما 1 هفته قبل بلیط گرفتیم..

سلام
    1. اهمیتی نداره، فقط تا قبل از انقضا باید وارد خاک کانادا بشید
    2. ویزای توریستی اگر بود شاید. این ویزای مهاجرتیه و وضعش فرق می کنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

Lightbulb پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط DNSL نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. ما هم تو شرایط شما هستیم. دقیقاً نگرانیتونو بابت ثبت نام فرزندتون درک میکنم من هم 2 تا بچه مدرسه ای دارم که بلاتکلیفن تو مدرسه فعلی یکی به حالت مهاجرت اسمش تو لیسته اون یکی هم که باید مدرسه اش عوض شه چون وارده دبیرستان میشه. شما چکار کردید آیا فرزندتونو ثبت نام کردید ؟ کمی کمکم کنید....

والا خدمتتون عرض کنم که دقیقا من و یکی از دوستان نزدیکم با این مشکل مواجه شدیم که برای ثبت نام بچه چه کنیم
    فقط تونستم دوستم را راهنمایی کنم که از نظر مالی در مذیقه بود که بره برای تغییر مقطع مدرسه دخترش به یک مدرسه ارزان دولتی ثبت نام کنه که اگه پاس رکویست شد زیاد ضرر نکنه
    خدا را شکر گ ش کرد و الان هم بعد از یک ماه از ثبت نامش پاس رکویست شد
    یعنی بعد از هفت ماه از ارسال مدیکالش
    اما من همون مدرسه غیر انتفاعی پارسال بچمو سبت نام کردم و همچنان منتظرم
    یک ماه دیرتر از دوستم مدیکال را ارسال کردم
    اخرین خبر هم اینه که هفته پیش مجددا عدم سو پیشینه خواستند و بک .راند چک backgroungd checkدادند

Junior Member

سلام دوستان
    من متقاضی skilled workers 2013_Noc 2131 هستم. ۱ سپتامبر ۲۰۱۳ مدارکم رو فرستادم و ۱ دسامبر فایل نامبر گرفتم... ۱۳ اگوست۲۰۱۴ اپدیت مدارک و مدیکالم اومد و ۱۱ سپتامبر مدارک خواسته شده رو فرستادم ورشو...اپدیت مدیکالم روی سایت اومده ولی نامه ای از ورشو در رابطه با سایر مدارکم نگرفتم...با توجه به اینکه وکیل ندارم نمیدونم روند پروندم چقدر عادیه? و اینکه چقدر دیگه پاس ریکویست میشم? با توجه به اینکه پروندم پیچیدگی خاصی نداره ایا ممکنه به مصاحبه دعوت شم? و اگه نه شرکت معتبری که پاسپورتم رو ببره ورشو هست یا اخیر? ممنون از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط rrahnama نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من متقاضی skilled workers 2013_Noc 2131 هستم. ۱ سپتامبر ۲۰۱۳ مدارکم رو فرستادم و ۱ دسامبر فایل نامبر گرفتم... ۱۳ اگوست۲۰۱۴ اپدیت مدارک و مدیکالم اومد و ۱۱ سپتامبر مدارک خواسته شده رو فرستادم ورشو...اپدیت مدیکالم روی سایت اومده ولی نامه ای از ورشو در رابطه با سایر مدارکم نگرفتم...با توجه به اینکه وکیل ندارم نمیدونم روند پروندم چقدر عادیه? و اینکه چقدر دیگه پاس ریکویست میشم? با توجه به اینکه پروندم پیچیدگی خاصی نداره ایا ممکنه به مصاحبه دعوت شم? و اگه نه شرکت معتبری که پاسپورتم رو ببره ورشو هست یا اخیر? ممنون از راهنماییتون
    سلام دوست عزیز
    من شخصا فکر نمیکنم نداشتن وکیل تاثیر آنچنانی برای افرادی که خودشون پی گیر کارهاشون هستند و خیلی مرتب و تمیز و با دقت مرحله به مرحله کارهای درخواست شده را اجابت میکنند ، داشته باشه. صرفا وکلای محترم هم همین کارها را برای افرادی که خودشون وقت کافی ندارند انجام میدهند
    پس جای نگرانی نیست
    ایشالا وقتی ایمیل پاس رکوستی شما اومد همه آژانسهای معتبر براتون میفرستند تا ویزا بشه و بیاد
    فعلا فاصله ی بین مدیکال و پاس رکوست خیلی متفاوت و بین 2 تا بیش از یکسال گزارش شده
    دوستان عزیزی که پاس رکوست میشن لطفا اطلاع رسانی کنند اینجا تا هم ما حدود مدت دستمون بیاد و هم خوشحال شیم براشون

Junior Member

سبام دوستان
    ما هم 10 روز پیش پاس ریکویست شدیم. 27 فوریه مدیکال ارسال کردیم . امیدوارم همه شما به این مرحله برسید و از بلاتکلیفی درآیید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaca نمایش پست ها
    دوستان ..
    حداکثر 12 ماه فرصت لند دارید. بله تمامی فرودگاهها حساسند البته حساسیت فرودگاه مقصد مهمتر است بهرحال برفرض در مبدا به هردلیلی بان توجه نشود در مقصد به مشکل برمیخورد

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

ما 13 اكتبر پاس ریکویست شدیم حدود 7 فوريه اپديت فرستاديم .
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

Junior Member

سلام
    دوستان بعد از ارسال مدیکال و اپدیت مدارکم امروز از من original print out from the state or private pension/ disability/social security organization for the last 10 years خواسته شده!
    ایا منظورش بیمه هست? اگه اره، من بیمه رو با مدارک اولیه فرستاده بودم! کسی هست بتونه راهنمایی کنه?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط semm6213 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    هفته پیش مدارک مدیکالم رو پزشک فرستاد. هزینه لندینگ و رزومه رو با پست براشون فرستادم. میشه راهنمایی بفرمایید چطوری باید روند پرونده ام رو دنبال کنم؟ آیا ایمیلی در مورد رسیدن مدارکم به من می زنند؟ ممنون از کمکتون
    خیر به کسی ایمیل نمیزنند
    شما میتوانید از سایت شرکت پستی که مدارکتون را فرستادید پی گیری کنید
    من خودم از طریق پست TNT که فرستادم حتی اسم شخصی که پرونده ما را در سفارت ورشو تحویل گرفت را هم نوشته بود
    ویرایش توسط wwwaliali : November 9th, 2014 در ساعت 01:42 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)