نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 208 از 218 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

پاس ریکوعست ما حدودا یک هفته بعد از ریپورت مدیکال اومد!!!! هنوز در عجبیم!

Junior Member

با سلام ، دوستان میشه لطفا راهنماییم کنید.
    سفارت پاریس از برادر من ماه اسفند درخواست لندینگ فی، عدم سوپیشنه ومدیکال کرد. مدیکال رو که خود دکتر ارسال کرد (حدود یک هفته بعد تو سایت CIC رو چک کردیم و مدیکال رسیده بود به دستشون ) ولی هفته پیش بعد از گذشت حدود 7 ماه از سفارت پاریس ایمیل زدن که ما عدم سوپیشینه و لندینگ فی رو دریافت نکردیم، در صورتیکه وکیل یک هفته پس از درخواست هم وجه و هم سوپیشینه رو ارسال کرده ، برای اینکه وکیل اشتباهی نکرده باشه کله مکاتبات و مدارک رو چک کردیم ( همه مدارک به ادرسه درخواستی ارسال و ایمیل شده بود)
    سوال من این هست واقعا امکانش هست که سفارت کانادا درپاریس هم مدارک که با پست TNT فرستاده شده هم ایمیل ارسالی به ادرس ایمیلی که خودشون دادن رو دریافت نکرده باشه ؟رسید دلیوری TNT هم هست.( یعنی مدارک رو گم کردن؟ )
    ممنون میشم کمکمون کنید یک ماه بیشتر فرصت نداریم تا دوباره مدارک رو بفرستیم.
    کسی از دوستان که مدارکش رو به سفارت پاریس فرستاده میشه ادرس سفارت و ایمیل پاریس رو بنویسه (میدونم که تو ایمیلشون هست چون دوباره داریم میفرستیم و فرصتی برای اشتباه نداریم، میخوایم مطمئن باشیم.)
    ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان يه سوال دارم من مديكالم امروز اومده از آنكارا
    من fsw2014هستم
    سوالم اينه بالاي ايميل مديكال اين جمله رو نوشته :
    Please return this letter with the requested documents to the address above:
    و آدرس پستي سفارت آنكارا رو گذاشته
    يعني بايد پست كنم؟نميشه به ايميلشون مداركو بفرستم؟؟؟
    به نظرتون اگر از خودشون بپرسم خبر ميدن؟
    ممنون ميشم اگه جوابمو بدين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Eng

دقیقا 28 روز از زمان ارسال مدارک مدیکال توسط پزشک تا دریافت ایمیل پاس رکوئست طول کشید

Junior Member

سلام به همه
    من 2 ژانویه 2015 فایل نامبر گرفتم(اسکیلد ورکر 2014) 28 ژانویه مدیکال اومد چون همسرم سرباز بود پاسپورت نداشت گفتن بعدا بفرستیم. 12 اکتبر پاسپورت فرستادیم و تا انقضا مدیکالمون 4 ماه وقت داریم. کسی میدونه ممکنه چقدر طول بکشه پاسپورت ریکوست بشیم؟

Junior Member

اگر پست گفته دلیور شده درسته

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    اداره مهاجرات برای آپدیت مدارک، پلیس چک (گواهی عدم سوء پیشینه) خواسته بعلاوه یک سر ی مدارک دیگر که آخر نامه آمده مدارک را ایمیل کنم.آیا پلیس چک هم باید ایمیل کرد و یا اصل آنرا برایشان فرستاد؟اگه کسی تجربه این موضوع رو داره ممنون میشم کمکم کنه.

Junior Member

سلام دوستان وقتی تو پروفایل سایت decition made می زنه به چه معنی است.

Junior Member

دوستان یه سوال،
    بعد از انجام مدیکال، دکتر خودش مدارک رو ارسال میکنه؟ اونجور که من فهمیدم انگار یک پورتالی دارن دکترا که میرن اونجا نتایج آزمایشات رو وارد میکنن؟ یا ایمیل میکنند نتایج رو؟ دکتر ما یه فرم یک صفحه ای information sheet و همچنین یه فرم دو صفحه ایه referral letter رو به ما داده که مهر امضا دکتر روش هست.

الان ده روز هست که مدیکال رو دادیم ولی تو سایت وضعیت ما تغییری نکرده. به نظرتون این فرم اینفرومیشن رو اسکن کنم بفرستم با ایمیل براشون یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin11 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتی تو پروفایل سایت decition made می زنه به چه معنی است.

يعني اينكه شما پاس ريكويست شديد . تبريك ميگم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)