نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 215 از 218 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

ببخشید اگر این سوال در جای درستی مطرح نشده، هر چه گشتم جای بهتری پیدا نکردم:

یک روز قبل از دریافت مدیکال، تغییر آدرس داشتم و به ایران برگشتم. این تغییر آدرس را به چه شکلی باید اطلاع بدهم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/allameh University

سلام دوستان
    دقیقا 2 ماه از مدیکال پاس ما میگذره , و با توجه به اینکه انگشت نگاری اجباری شده است ایا از دوستان کسی تجربه بیومتریک را طی چند ماه اخیر داشته؟
    ممنون

Junior Member

سلام. دوست عزیز. میشه آخرین وضعیتتون را بگید؟ شرایط من هم خیلی شبیه به شماست. آیا انگشت نگاری از شما خواستند؟

به امید شنیدن خبرهای خوب.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1983s نمایش پست ها
    دوستان،من از طریق اسپانسرشیپ همسر اقدام کردم و مدارکم رو که فرستادم بعد از ۵ هفته مدیکالم اومد و بعدش سریع ایمیل تایید و پاس شدن مدیکال اومد و گفتن مدارک به ترکیه ارسال شد،الان تقریبا دو ماه گذشته و هنوز خبری نشده،کسی اینجا هست تجربه مشابه داشته باشه؟معمولا چقدر طول میکشه؟
    سلام. دوست عزیز. خوبید؟ میشه آخرین وضعیتتون را بگید؟ شرایط من هم خیلی خیلی شبیه به شماست. آیا انگشت نگاری از شما خواستند؟

به امید شنیدن خبرهای خوب.
    موفق باشید.

با سلام ، ما از داخل کانادا برای یکی از کلاس های اقتصادی فدرال اقدام کردیم . اپریل ۲۰۱۸ فایل نامبر رو گرفتیم و دیروز برای ما نامه invitation pre arrival اومد .
    این چه معنی میتونه داشته باشه ، هنوز از ما مدیکال خواسته نشده . آیا فقط الیجیبیلیتی پس شده است یا فرضا پلیس چک هم انجام شده ؟

مورد بعدی اینکه ما گواهی پلیس و غیره را همه را همان ماه فوریه همراه سایر مدارک ارسال کردیم . آیا باز هم ممکن است از ما پلیس سرتیفیکیت خواسته شود؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط persiansurfing نمایش پست ها
    با سلام ، ما از داخل کانادا برای یکی از کلاس های اقتصادی فدرال اقدام کردیم . اپریل ۲۰۱۸ فایل نامبر رو گرفتیم و دیروز برای ما نامه invitation pre arrival اومد .
    این چه معنی میتونه داشته باشه ، هنوز از ما مدیکال خواسته نشده . آیا فقط الیجیبیلیتی پس شده است یا فرضا پلیس چک هم انجام شده ؟

مورد بعدی اینکه ما گواهی پلیس و غیره را همه را همان ماه فوریه همراه سایر مدارک ارسال کردیم . آیا باز هم ممکن است از ما پلیس سرتیفیکیت خواسته شود؟

سپاس
    معنیش این هست که واجد شرایط هستید و علامت بسیار خوبی هست ولی باید منتظر background چک باشید.معمولا سو پیشینه رو مجددا درخواست نمی‌کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاعی داره که زمان background check چقدر ممکنه طول بکشه برای کسانی که CSQ گرفتن؟ من چند وقتی هست که تو پروسه background check هستم اما تا پایان اعتبار CSQ زمان زیادی باقی نمونده. و آیا باید برای تمدید اعتبارش از الان کاری انجام بدم؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    معنیش این هست که واجد شرایط هستید و علامت بسیار خوبی هست ولی باید منتظر background چک باشید.معمولا سو پیشینه رو مجددا درخواست نمی‌کنند.
    بسیار مسخره اینکه همین امروز ایمیل زدند و گفتند گواهی پلیس شما یکماه دیگر منقضی میشه و یکی دیگه دریافت کنید. چرا مسخره چون من از وقتی گواهی رو دریافت کردم اومدم کانادا و به ایران نرفتم ، همون پارسال هم با هزار پارتی تونستم غیرحضوری بگیرم ، حالا چرا دوباره خواستند ؟

قسمت مسخره تر درخواست فرم Schedule A مجدد است ، چون ۶ ماه میگذره از زمانی که امضا شده و جالب اینه نوشته ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ گپ داری و اونو تکمیل کن. من اون ۲۰۰۸ دبیرستان بودم و ۱۷ سالم بود ، خودشون نوشتن یا از ۱۸ سال یا ده سال اخیر هرکدام جدید تر بود. گیر افتادیم در این وضعیت مبهم

سلام به همه دوستان.
    از زمان رسیدن مدارک به اداره مهاجرت(سیدنی) معمولا چه مدت طول می کشه تا فایل نامبر فدرال صادر بشه ؟ (پروسه نیروی ماهر کبک، اکتبر 2018 دریافت CSQ - ارسال مدارک جهت فدرال : 10 دسامبر، متاسفانه به دلیل اعتصاب پست کانادا هنوز نمی دونم مدارک به دستشون رسیده یا نه )
    در ضمن کسی شماره تلفن یا ایمیلی از اداره مهاجرت سیدنی نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zaremohazabieh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    از زمان رسیدن مدارک به اداره مهاجرت(سیدنی) معمولا چه مدت طول می کشه تا فایل نامبر فدرال صادر بشه ؟ (پروسه نیروی ماهر کبک، اکتبر 2018 دریافت CSQ - ارسال مدارک جهت فدرال : 10 دسامبر، متاسفانه به دلیل اعتصاب پست کانادا هنوز نمی دونم مدارک به دستشون رسیده یا نه )
    در ضمن کسی شماره تلفن یا ایمیلی از اداره مهاجرت سیدنی نداره ؟
    شما AOR رو دریافت کردید ؟ معمولا نباید بیش از یکماه طول بکشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)