نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 218 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    من این سوال رو تو تاپیک مربوط به مانی اردر هم پرسیدم ولی جواب خوبی نگرفتم جمله They must be made payable to "Receiver General for Canada". They must be presented for payment within three months of the issue date. Older certified instruments will be returned
    رو میشه تو سایت http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng که مربوط به دمشق است ملاحظه کرد، البته من در وب سایت لهستان چیزی در این مورد ندیدم و واقعا امیدوارم این بحث 3 ماه برای ما در ورشو وجود نداشته باشه
    اما واقعا برام سواله که کسی رو سراغ دارین که تاریخ مانی اردرش در هنگام تحویل قدیمی تر از سه ماه باشه و مشکل داشته/نداشته باشه؟
    سلام به نظر شما اگه قبل از سه ماه مانی اردر را بفرسیتم دمشق یک نامه هم بگذاریم روش بگیم این لندینگ فی فلان فایل نامبر است. مشکلی پیش میاد؟
    مونترال- بهار 90

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط a12ood نمایش پست ها
    سلام به نظر شما اگه قبل از سه ماه مانی اردر را بفرسیتم دمشق یک نامه هم بگذاریم روش بگیم این لندینگ فی فلان فایل نامبر است. مشکلی پیش میاد؟
    خیر اتفاقا این سوال رو هم مطرح کردم و اونا هم جواب دادند که شما در هر زمان میتونی پرمننت رزیدنس فی رو پرداخت کنی.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

سلام
    من این سوال رو تو تاپیک مربوط به مانی اردر هم پرسیدم ولی جواب خوبی نگرفتم جمله They must be made payable to "Receiver General for Canada". They must be presented for payment within three months of the issue date. Older certified instruments will be returned
    رو میشه تو سایت http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng که مربوط به دمشق است ملاحظه کرد، البته من در وب سایت لهستان چیزی در این مورد ندیدم و واقعا امیدوارم این بحث 3 ماه برای ما در ورشو وجود نداشته باشه
    اما واقعا برام سواله که کسی رو سراغ دارین که تاریخ مانی اردرش در هنگام تحویل قدیمی تر از سه ماه باشه و مشکل داشته/نداشته باشه؟
    احسان همه گفتنی هارو گفت منهم فقط این نکته را اضافه کنم این پول به حساب خزانه کانادا ریخته میشه و شامل زمان و اینها نمیشه تنها مشکل این هست که غیر قابل استرداد و به هیچ وجه برگشت داده نمیشه ولی من نگرانیم این نبود من میترسم این مبلغ 980 $ برای 2 نفر در سال 2011 اضافه بشه حتی 2 $ و ما باز بیفتیم به التماس این و اون که این 2 $ بریزن یکی با خودش بیاره!!! اگر الان براشون پست کنم بهتر نیست؟ هزینه پرداخت شده یا در زمان پاسپورت ریکوست میگن مابقی مانده را باید پرداخت کنم؟(البته با پیش فرض افزایش قیمت در سال اینده)
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

ApplyAbroad Veteran

مانی جان اگه نخوای بری کانادا و منصرف بشی قابل برگشته

Senior Member fanta آواتار ها

اون هزینه اولیه است (بزرگسال نفری 550 دلار و زیر 18 سال 150 تا) که غیر قابل برگشته اما Right of Permanent Residence Fee (که بالای 18 سال 490 دلار است) رو در صورت انصراق میشه پس گرفت. (البته مبالغ برای کارگر ماهر است و ظاهرا بعضی اعدادش برای بقیه روشها فرق میکنه)
    Don't feed the trolls

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    مانی جان اگه نخوای بری کانادا و منصرف بشی قابل برگشته
    خوب اگه اینجوری باشه که چه بهتر من به نقل از برادرم گفتم که وقتی در بانک داشته مانی اوردر میگرفته متصدی بانک تذکر داده این پول به هیچ وجه قابل استرداد نیست..... البته لطفا نفوس بد نزنید ایشالله که هیچکس نیاز به پس گرفتنش نداشته باشه......
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

اون هزینه اولیه است (بزرگسال نفری 550 دلار و زیر 18 سال 150 تا) که غیر قابل برگشته اما Right of Permanent Residence Fee (که بالای 18 سال 490 دلار است) رو در صورت انصراق میشه پس گرفت. (البته مبالغ برای کارگر ماهر است و ظاهرا بعضی اعدادش برای بقیه روشها فرق میکنه)
    ممنون از تذکرتون راستی به دستور فرمانده احسان ایمل زدم ورشو دیروز....و امروز جواب دادن ظرف 6 ماه با شما مکاتبه میشه این حرفا ....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdorna نمایش پست ها
    سلام
    من هفته ديگه 2 ماه ميشه كه مدارك پزشكيم رسيده پاريس . بنظر شما اوضاع چطوره ؟ دارم كلافه ميشم . چقدر ديگه مي خوان طولش بدن ؟
    واسه ورشوئی ها ظاهرا سهمیه امسال تموم شده ولی اسکلید ورکرهایی که از دمشق مدیکال گرفتن ظرف دو هفته پاس ریکوئست میشن مال کبکی ها رو نمی دونم ولی اگه سهمیه امسال تموم شده باشه میره واسه اوائل ژانویه 2011.

Junior Member

واسه ورشوئی ها ظاهرا سهمیه امسال تموم شده ولی اسکلید ورکرهایی که از دمشق مدیکال گرفتن ظرف دو هفته پاس ریکوئست میشن مال کبکی ها رو نمی دونم ولی اگه سهمیه امسال تموم شده باشه میره واسه اوائل ژانویه 2011.
    سلام احسان عزیز.می خواستم بدونم اینکه کسایی که از طریق فدرال اقدام کردن بعد از دو هفته پاس ریکوست می شن منظورتون 2 هفته بعد از رسیدن مدیکال به پاریسه یا رسیدن لندینگ فی و سوپیشینه به دمشق.الان یک ماهه مدیکال من رسیده پاریس و حدود سه هفته هست که لندینگ فی هم رسیده دمشق ولی هنوز خبری نشده.ممنون

Member a12ood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

سلام
    مال کبکیها هنوز اداره داره پنج شنبه یکی از دوستانم که اگوست مدیکالش را فرستاده بود پاس ریکوئست شد.
    پیروز باشید
    مونترال- بهار 90

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)