نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 218 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Senior Member fanta آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط raha1980 نمایش پست ها
    Apparently, the doctor sent out the results on 13 August to London by mistake, instead of Vienna, so on 18th I emailed Warsaw to find out what had happened to my results and I was told that they had received it on the same day I emailed them. Then last week, I emailed again and got the typical reply back! to wait for 6 months
    خیلی ممنون از پاسخ شما پس میشه گفت که اگر لندن به محض دریافت اون رو به وین فرستاده باشه و وین 14 ام گرفته باشه و یک روز هم برای ارسال نتیجه به ورشو (از وین) لازم باشه، پس یک یا ماکزیمم دو روز زمان پروسس نتیجه مدیکال در وین است. حالا ورشو 6 ماه رو دیگه برا چی میخواد الله اعلم! فکر کنم ماست تر از ورشو دیگه نبود که فایلهای ما رو فرستادن اونجا.
    Don't feed the trolls

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

سلام
    من امروز بعدازچهارهفته از فرستادن مدیکال پاسپورت ریکوست شدم
    افشین جان این Letter of authorisation رو پرکنم کافیه که بدم یکی دیگه پاسپورتم رو ببره؟
    دقیقا فردا ظهرش ویزام رو میدن؟
    با تشکر
    vive le québec

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

مباركه. بله. ويزاي من رسيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amowini نمایش پست ها
    سلام
    افشین جان این Letter of authorisation رو پرکنم کافیه که بدم یکی دیگه پاسپورتم رو ببره؟
    با تشکر
    ویرایش توسط Afshin.o : October 18th, 2010 در ساعت 08:31 AM دلیل: اضافه كردن تبريك!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amowini نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    تبریک می گم.ممکنه بگید چند روز بعد از رسیدن Landing fee و دیگر مدارک درخواستی به دمشق پاس ریکوست شدید؟و اینکه از شما هم سو پیشینه جدید خواسته بودن؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_h نمایش پست ها
    تبریک می گم.ممکنه بگید چند روز بعد از رسیدن Landing fee و دیگر مدارک درخواستی به دمشق پاس ریکوست شدید؟و اینکه از شما هم سو پیشینه جدید خواسته بودن؟ممنون
    من لندینگ فی رو زمان بازکردن فایلم پرداخت کردم سوپیشینه جدید هم خواستند که دوهفته قبل به دستشون رسید
    vive le québec

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    ستوان ، دیروز با کسی که دستی بر اتش داره صحبت میکردم فرضیه اتمام سهمیه 2010 ورشو رد کرد گفت وقتی مدیکال صادر میشه یعنی جزء سهمیه همون سال هستید ولی واقعا خیلی دلم میخواد بدونم چه کاری مونده که اینها دارند روی پرونده ما انجام میدهند؟!!!!

با سلام
    شرمنده از اینکه اینجا بین درجه داران چیزی میگم.ولی به قول شادی خانم که تو یکی از پست هاشون نوشته بودن از منم تو خونه همسرم مرتب میپرسه pr یا مدیکال فلانی اومد و خلاصه ما هم کمتر از شماها منتظر مدیکال یا pr تون نیستیم و در این زمینه چند روز پیش از کسی که به امور مهاجرت وارده پرسیدم که دوستانم pr شون بیشتر از حد معمول طول کشیده ممکنه سهمیه امسال تمام شده باشه و اون جواب داد که اصلا سهمیه ای نیست و بک گراند چکه دومه که طولانی شده و اون معتقد بود یک بک گراند چک قبل از مدیکاله و یکی بعد از مدیکال.

Junior Member

سلام دوستان.امروز ایمیل پاس ریکوست من رسید.4هفته بعد از رسیدن مدیکال به پاریس و 3 هفته بعد از رسیدن لندینگ فی به دمشق.ممنون می شم اگر آدرس پست آرامکس رو بهم بگید چون فردا صبح حضوری می خوام برم پست کنم.ممنون

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    با سلام
    شرمنده از اینکه اینجا بین درجه داران چیزی میگم.ولی به قول شادی خانم که تو یکی از پست هاشون نوشته بودن از منم تو خونه همسرم مرتب میپرسه pr یا مدیکال فلانی اومد و خلاصه ما هم کمتر از شماها منتظر مدیکال یا pr تون نیستیم و در این زمینه چند روز پیش از کسی که به امور مهاجرت وارده پرسیدم که دوستانم pr شون بیشتر از حد معمول طول کشیده ممکنه سهمیه امسال تمام شده باشه و اون جواب داد که اصلا سهمیه ای نیست و بک گراند چکه دومه که طولانی شده و اون معتقد بود یک بک گراند چک قبل از مدیکاله و یکی بعد از مدیکال.
    سلام
    راستشو بخواین فکر نمیکنم بحث بک گراند دوم مطرح باشه چون تقریبا تا سه ماه پیش همه متقاضیان در ورشو حداکثر در دو ماه PR شده بودند اما به ما که رسید آسمون تپید! و نامه های 6 ماهه از تو گاوضندوق ورشو دوباره دراومد. بعد هم نمیشه که یه دفه همه ما با هم احتیاج به بک گراند چک دوم پیدا کنیم.
    به هر حال امیدوارم بعد PR دوباره یه 6 ماهه دیگه اختراع نشه.
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    سلام
    راستشو بخواین فکر نمیکنم بحث بک گراند دوم مطرح باشه چون تقریبا تا سه ماه پیش همه متقاضیان در ورشو حداکثر در دو ماه PR شده بودند اما به ما که رسید آسمون تپید! و نامه های 6 ماهه از تو گاوضندوق ورشو دوباره دراومد. بعد هم نمیشه که یه دفه همه ما با هم احتیاج به بک گراند چک دوم پیدا کنیم.
    به هر حال امیدوارم بعد PR دوباره یه 6 ماهه دیگه اختراع نشه.
    فانتا جان منم باهات موافقم چون از رضا هم که پرسیدم و بعد از مدیکالش کیپس گرفته بود همانند من جلوی سکیوریتی چکش هیچ ننوشته بودن
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

فانتا جان من هم باهات موافقم مخصوصا اين كه من بهتون نمونه اي از خود ورشو نشون دادم از متقاضيان جديد كه اون هم 3 ماه و نيم بود مديكال داده بود و ويزاش نيومده بود
    و ديروز هم چند تا نمونه ديگه غير ايراني مشابه توي فروم ترك آتي پيدا كردم
    مطمئنا مسئله بك گراند چك نيست . همون سهميه به نظر منطقي تر مياد
    چون سيل عظيمي از كساني كه سال 2008و 2009 با قانون جديد اقدام كرده بودند سال 2010 ويزا گرفتند و رفتند و يهو اون روال منطقي ويزا ها به هم خورد
    اينا هم در مرود پرونده هاي ما كه بالاي 60 ماه شده ديگه 3 ماه و 4 ماه و حتي 6 ماه تو آمارشون خيل يتاثير نميذاره
    ولي تو پرونده هاي بچه هاي قانون جديد درصد 3 ماه و 4 ماه اضافه يهو مثلا 20 درصد زمان پرونده رو افزايش ميده
    بنابراين تا زورشون ميرسه به ماها زور ميگن
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)