نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 218 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2176

موضوع: مدت زمان بين فرستادن آزمايشهاي مديكال و درخواست گذرنامه (فدرال)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

نقل قول نوشته اصلی توسط savisj نمایش پست ها
    دوستان سلام.از دوستانی که به مدیکال رسیدند یه سؤال داشتم. دیپلم من گم شده و درخواست تأیدیه توسط پست فرستادم به آموزش و پرورش.ولی بعید میدونم زودتر از 20 -15 روز دیگه به دستم برسه. بقیه مدارکم برای ترجمه الان آمادست. تا حالا شده هیچکدوم از دوستان گواهی دیپلم رو ترجمه کنند به جای اصل دیپلم؟آیا کانادا قبول کرده از دوستانی که احتمالا گواهی دیپلم رو ترجمه کردند و فرستادند؟ممنون میشم رهنمایی کنید.(این سؤال رو در قسمتی که مربوط پرونده های منتقل شده به ورشو بود هم مطرح کردم.هنوز دوستان جواب ندادند.)
    من هم تاييديه ديپلم رو ترجمه كردم فرستادم و هيچ مشكلي پيش نيامد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاصله زمانی بین دریافت نتایج مدیکال توسط سفارت تا ارسال پاسپورت ریکوئست به متق

دوستان سلام من ایمل زدم به ورشو و جواب همیشگی تا 6 ماه باهات تماس میگیرم !!!! روگرفتم کسی اصلا جدیدا از ورشو پاسپورت رکوست شده؟
    مرسی.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق MAY 2005.
    تاريخ ارسال آپديت به ورشو : NOV 2009.
    تاريخ دريافت مديكال : JULY 2010
    .تاريخ ارسال مديكال :JULY 2010 to london

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1356 نمایش پست ها
    دوستان سلام من ایمل زدم به ورشو و جواب همیشگی تا 6 ماه باهات تماس میگیرم !!!! روگرفتم کسی اصلا جدیدا از ورشو پاسپورت رکوست شده؟
    مرسی.
    تا اونجایی که اطلاع داریم تقریبا سه ماه است که ورشو هیچ پاسپورت ریکوئستی نفرستاده
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    من هم خودم سهمیه ای بودن باورم شده ولی خوب از کسی هم که پرسیدم شخص آگاهی بوده.
    راستی چرا به ما که میرسه همه چیز اینجوری میشه؟
    یه نگاه به 18 به بعد خودمون بکنید اون وضعیت دانشگاه رفتن و قبول شدنمون بودو.......................... این هم حالا از مهاجرت کردنمون خدا کنه بقیه اش خوب پیش بره
    امروز تو ایرانتو مطلب زیر رو دیدم که حداقل وجود سهمیه برای کلاس اسپانسرشیپ در ورشو رو تایید میکنه
    http://iranto.ca/Fa/index.php?option...ews&Itemid=146
    Don't feed the trolls

یه مطلب دیگه هم تو لینک زیر هست که فکر کنم بد نیست بخونید:
    http://www.torontosun.com/news/canad.../15469581.html
    شاید بی ربط به این طول کشیدن PR ها نباشه میگم تا جایی که من یادمه یه هواپیما تو لهستان خورد زمین بعد سیل اومد بعد آتشفشان ایسلند بود حالا هم این قضیه، چیزی رو از قلم ننداختم که؟
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    یه مطلب دیگه هم تو لینک زیر هست که فکر کنم بد نیست بخونید:
    http://www.torontosun.com/news/canad.../15469581.html
    شاید بی ربط به این طول کشیدن PR ها نباشه میگم تا جایی که من یادمه یه هواپیما تو لهستان خورد زمین بعد سیل اومد بعد آتشفشان ایسلند بود حالا هم این قضیه، چیزی رو از قلم ننداختم که؟
    هیچ بعید نیست که این تاخیر به این دلیل هم باشد. چند سال پیش هم این اتفاق در دمشق افتاد که باعث تاخیر در رسیدگی به پرونده ها شد و در ان زمان پرونده ها به لندن انتقال پیدا کرد. در هر صورت ممکنه این باعث بشه که بخوان پرونده ها رو دوباره بازبینی کنند خوب در هر صورت کانادا با اعمال شاقه همینه دیگه ما هم که پایه هستیم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    اين لينك آخري كه فانت جون گذاشته رو نگاه كردم . راستش نميدونم چرا فهمش انقدر برام مشكل بود( خيلي شرمنده شدم) . ببينم يعني اينكه سفارت ورشو يه گندي زده در دادن ويزا به دو نفر و حالا ما بايد تقاصش رو بديم ؟
    نه یکی دو مورد نبوده و برنامه ای بوده که ویزاهای کانادائی توسط کارکنان لهستانی سفارت که دارای اختیارات زیادی هم بوده اند فروخته میشده

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

اين واقعا خبر خوشايندي نيست . حتما تاثير داره به هر حال يا يك سري از كارمنداشون رو اخراج كردن و اونا با نيروز كمتري دارن كارها رو مي كنن يا دوباره پرونده هاي ما رو ترنسفر ميكنن يه جا يديگه اي و پرونده ها رو از ورشو ميگيرن كه احتمالا دوباره يه آپديتي هر چند جزئي ميخواد .و يا اينكه پرونده هاي بررسي شده توسط ورشو رو بازرسان اداره مهاجرت خودشون دوباره بررسي ميكنند كه اين هم خودش باعث طولاني تر شدن ميشه ( خيلي ناراحتم به خداااااااا
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

امیدوارم به ترانسفر یا بررسی مجدد منجر نشه و با توجه به اینکه تو خبر نوشته بود این دو نفر تو قسمت ویزا کار میکردن، دلیل کند شدن PR ها همین کم شدن نیرو باشه بخصوص که تاخیر خبر ماله یک ماه پیش است و تقریبا با همون زمانی که ما مدیکال فرستادیم هم زمان میشه
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    امیدوارم به ترانسفر یا بررسی مجدد منجر نشه و با توجه به اینکه تو خبر نوشته بود این دو نفر تو قسمت ویزا کار میکردن، دلیل کند شدن PR ها همین کم شدن نیرو باشه بخصوص که تاخیر خبر ماله یک ماه پیش است و تقریبا با همون زمانی که ما مدیکال فرستادیم هم زمان میشه
    با تشکر از ارسال این لینک مفید، فکر نمی کنم که دیگه ترنسفر جدیدی بشه ولی خوب یک کم پروسه رو طولانی می کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)