صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 16171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 277

موضوع: تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان ، سوال من این هست که آیا امکان ادامه ی تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی در فنلاند وجود داره بعنوان مثال 4 ترم رو در ایران خونده باشم و مابقی رو بخوام فنلاند بخونم ؟ آیا امکانش هست که در حین تحصیل کار هم انجام بدم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    سلام دوستان ، سوال من این هست که آیا امکان ادامه ی تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی در فنلاند وجود داره بعنوان مثال 4 ترم رو در ایران خونده باشم و مابقی رو بخوام فنلاند بخونم ؟ آیا امکانش هست که در حین تحصیل کار هم انجام بدم ؟
    سلام بنظرم باید از اول شروع کنید اینجا معادل نمی کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام من دارم دیپلم و پیش تجربی میگیرم میخوام بدونم شرایط معدل داره فنلاند برای پزیرش؟

برای پزشکی دارو دندون یا فیزیوترای یکی از اینا

Junior Member

تا جائیکه من در جریان هستم فنلاند رشته های پزشکی و دندان پزشکی و اینجور رشته ها دانشجو از خارج نمیگیره چون اولن یه جورایی امتحان ورودی و رقابت سنگین حتی بین خود فنلاندیا واسه این رشته هاست. دومن زبان تحصیل فنلاندی هست حتی امتحان ورودی که یه جورایی شبیه به کنکور خود ماست به زبان فنلاندیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Highway and Transportation Engineering- UPM

سلام دوستان
    میخوام بدونم که چطور میشه پذیرش برای رشته دندانپزشکی گرفت؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

برای دندانپزشکی شما سطح زبان فنلاندی حداقل B 2 2 لازم دارید. اگه مشکل زبان نداشته باشید، کنکور رشته پزشکی رو شرکت میکنید و اگه قبول شید وارد دانشگاه میشید. دورش هم ٥ و نیم سال تا ٧ سال طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN_M_BI نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام بدونم که چطور میشه پذیرش برای رشته دندانپزشکی گرفت؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member

سلام ببخشید سایتی که مورد قبول بودن مدرک کارشناسی را در فنلاد تایید میکنه چیه؟ من مدرک کارشناسی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی دارم میخواستم بدونم که مورد قبول هست یا نه؟ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ysi1992 نمایش پست ها
    سلام ببخشید سایتی که مورد قبول بودن مدرک کارشناسی را در فنلاد تایید میکنه چیه؟ من مدرک کارشناسی از دانشگاه جامع علمی و کاربردی دارم میخواستم بدونم که مورد قبول هست یا نه؟ممنون
    it is acceptable if you translate it and legalize it by authorities in iran and embassy of finland in tehran
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان
    میخواستم بدونم ارشد انرژی معماری رو کدام یک از دانشگاه های فنلاند دارند؟ و اینکه اگر بخواین به زبان فنلاندی تحصیل کنیم باز هم نیاز به ایلتس هست؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند،

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    برای دندانپزشکی شما سطح زبان فنلاندی حداقل B 2 2 لازم دارید. اگه مشکل زبان نداشته باشید، کنکور رشته پزشکی رو شرکت میکنید و اگه قبول شید وارد دانشگاه میشید. دورش هم ٥ و نیم سال تا ٧ سال طول میکشه.
    سلام.چطور میتونم متوجه بشم هزینه ها برای تدریس به زبان انگلیسی چطوره؟
    گویا به زبان فنلاندی رایگانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)