صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 1819202122232425262728
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 277 , از مجموع 277

موضوع: تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : تحصيل در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyazahedi نمایش پست ها
    با سلام......در زمینه دکترای ژئوتکنیک (خاک و پی) در فنلاند کدوم دانشگاهها از نظر دوستان محترم توصیه میشوند؟؟؟ با تشکر
    سلام

از لینک زیر با توجه به رشته و کشور محل تحصیل دانشگاه ها را به ترتیب رنکینگ جهانی جستجو کنید:

https://www.timeshighereducation.com...asc/cols/stats

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتم

نقل قول نوشته اصلی توسط Dax100 نمایش پست ها
    سلام. برای کارشناسی یا کارشناسی ارشد.
    ببینید در کشورهای مثل آلمان و نوروژ یک مقدار پولی رو (حدودا 40 میلیون تومن) از شما درخواست میکنند که در یک حساب بریزد و اگه در عین تحصیل مشکل مالی داشتید از این پول استفاده کنید اما بعدا باید پول رو برگردونید. کارکرد این پول بیشتر برای اینه که به اون کشور نشون بدی از نظر مالی مشکلی نداری و میتونی حداقل خرجی زندگیت رو بدی. تا اونجایی که از دوستان شنیدم، برای تمدید کارت اقامت، مدرکی دال بر وجود اون مقدار پول در بانک کشور مقصد لازمه. حالا میخواستم بدونم برای کشور فنلاند هم همچین چیزی لازمه؟
    برای دریافت کارت اقامت تنها نیاز هست که نشون بدید پول کافی برای زندگی و یا تحصیل رو دارید. برای اینکار سفارت تنها گواهی سپرده به میزان مشخص شده رو میخواد. این سپرده هم میتونه توی یک بانک ایرانی باشه و بحثی از بلوکه کردن پول نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

سلام، ایشون کاملا درست می فرمایند.
    برای اثبات و اطمینان کامل این رو بخونید

Residence permit for student

• Form OLE_OPI
    • Study and work certificates from SLC level up to date in English
    • Copy of the original study certificate (legalized at the Ministry for Foreign Ministry, Iran and at the Finnish Embassy, Tehran) in Farsi language and translation in English
    • Acceptance letter from the Finnish University
    • A deposit of equivalent of € 6.000 on applicant's own account
    • If student stays in Finland under 2 years, an insurance must cover: cost of medical treatment up to € 100.000
    • If student stays in Finland more than 2 years, an insurance must cover: cost of medical treatment up to € 30.000
    • Originals and one photocopy of each document must be presented
    • English language certification (IELTS 5.0 or TOEFL 550) is recommendedSTUDYING IN FINLAND
      Dear students,
      For your convenience, when applying for a residence permit to Finland, please make sure you have legalized the translations of your certificates and transcripts of records before submitting your applications.
      All certificates should be translated, legalized at the Ministry of Foreign Affairs in Iran, and then legalized at The Embassy of Finland.
      Please allow three working days for the legalization of documents at the Embassy.

همچنین می تونید همین مطالب رو از لینک زیر دنبال کنید.** سایت رسمی سفارت ****
    توجه کنید که برای ارشد و کارشناسی مدارک مربوط به Student و برای دکتری مدارک مربوط به researcher

http://www.finland.org.ir/public/def...&culture=en-US

نقل قول نوشته اصلی توسط Arvinje نمایش پست ها
    برای دریافت کارت اقامت تنها نیاز هست که نشون بدید پول کافی برای زندگی و یا تحصیل رو دارید. برای اینکار سفارت تنها گواهی سپرده به میزان مشخص شده رو میخواد. این سپرده هم میتونه توی یک بانک ایرانی باشه و بحثی از بلوکه کردن پول نیست.

Junior Member

سلام دوستان. من ترم اول ماستری رو در المان شروع کردم ولی به دلایل شخصی میخام برای اپلیکیشن پیش روی دانشگاه های فنلاند اپلای کنم. حالا سوال من این هست که ایا اگه بتونم از یکی از دانشگاه های فنلاند پذیرش بگیرم برای دادن ویزا مشکل نمیگیرن که شما که الان المان داری میخونی به چه دلیل میخای بری فنلاند؟ خود دانشگاهها چطور، اینکه الان دارم المان میخونم نکته منفی محسوب میشه در اپلیکیشنهام؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان.
    بنده یکی دو ماهیه که مدرک دیپلم ریاضی ام رو گرفتم و نمیخوام کنکور بدم و میخوام برای ادامه تحصیل در فنلاند اقدام کنم . چند تا سوال داشتم.
    - چیکار باید بکنم؟
    - شرایط و ملزومات چیا هستن؟
    - چه موقع باید اقدام بکنم؟
    - ایا بورسیه میشم یا نه؟ شرایط بورسیه شدن چیا هستن؟
    من هر موقعی که بخوام میتونم با شرکت در ازمون های زبان مدرک تافل یا الیتس 7 تا 8 رو بگیرم . و دایی بنده هم در شهر هلسینکی فنلاند زندگی میکنه . لطفا به سوالم جوا بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ر وانشناسی

سلام دوستان
    کسی اینجا هست که روانشناسی در مقطع ارشد یا دکتری فنااند بورس شده باشه آیا؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره با هم اشتراک بگذاریم.
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من میخواستم بدونم تحصیل در مقطع ارشد در فتلاند رایگان هست و اگر نیست هر نرم حدودا چقدر هست و انکان گرفتن اسکالرشیپ هم داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)