صفحه 10 از 28 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 277

موضوع: تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام
    مهندسی برق کدوم دانشگاه ها داره؟برای مستر؟
    تا آنجایی که من اطلاع دارم گرایشهای کاملا مرتبط با برق برای ارشد در دانشگاههای فنلاند به ندرن ارائه میشوند. مثلا RF در TUT.. البته TUT یه دانشگه کاملا متوسط در فنلاند هست.
    در کل فکر میکنم فنلاند برای ارشد رشته هایی مانند کامپیوتر و آی تی ..... کشوری مناسب ولی برای رشته هایی مانند برق عمران معماری صنایع اصلا کشور مناسبی نیست به دلیل محدودیت در گرایش ها....
    با این حال اگر خودتان سرچ کنید حتما چندجا برای اپلای پیدا میکنید ولی نظر شخصی من این است که قوی ترین کشور برای مهندسی برق در اروپا کشور آلمان هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد گرافیک-ارتباط تصویری

سلام
    ممنون میشم اگر یک دانشگاه خوب در فنلاند برای PHD هنر به من معرفی کنید
    هنر زیبایی احساس است...

Junior Member

سلام به همگی من اینجا یک راهنمایی میخوام من کاردانی نرم افزار هستم اما قصد تغییر رشته به رشته های تجربی رو دارم
    که البته قصد دارم بعد از گرفتن لیسانسم به فنلاند مهاجرت کنم
    یه راهنمایی میخوام الان فنلاند واسه کار چه زیر شاخه رشته تجربی بهتره هم از نظر شغلی و هم درآمد
    و اینکه چه رشته هایی الان فنلاند در صدر قرار دارن
    من شنیدم پرستاری و داروسازی و کامپیوتر حسابداری خوبه
    اما فارغ التحصیل رشته داروسازی اونجا اجازه کار بهش میدن (کشورهایی مثل کانادا باید دوره بگذرونی واسه اجازه کار بعد از اون هم مالیات های سنگین میگیرن )
    و یک سوال دیگه اینکه من به زیست شناسی خیلی علاقه دارم وضعیت این رشته درآمدی و تحصیلی الان چه جوریه اونجا؟
    ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره به من بگه
    ویرایش توسط mahnaz_ir : August 1st, 2011 در ساعت 05:12 PM

سلام در فنلاند کدوم دانشگاها ریاضیات مالی financial mathematic دارند؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzare نمایش پست ها
    سلام در فنلاند کدوم دانشگاها ریاضیات مالی financial mathematic دارند؟ ممنون
    با سلام، البته خودتون باید با دقت سایت دانشگاه هارو ببینید که کدوم رشته با مشخصاتی که می خواید بیشتر مطابقت داره. با عنوانی که شما دادید من ندیدم ولی به این لینک ها نگاه کنید:
    http://www.hanken.fi/public/en/compfin
    و این یکی که البته حسابداری مالی هست:
    http://www.oulubusinessschool.fi/msc...accounting_fma
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz_ir نمایش پست ها
    سلام به همگی من اینجا یک راهنمایی میخوام من کاردانی نرم افزار هستم اما قصد تغییر رشته به رشته های تجربی رو دارم
    که البته قصد دارم بعد از گرفتن لیسانسم به فنلاند مهاجرت کنم
    یه راهنمایی میخوام الان فنلاند واسه کار چه زیر شاخه رشته تجربی بهتره هم از نظر شغلی و هم درآمد
    و اینکه چه رشته هایی الان فنلاند در صدر قرار دارن
    من شنیدم پرستاری و داروسازی و کامپیوتر حسابداری خوبه
    اما فارغ التحصیل رشته داروسازی اونجا اجازه کار بهش میدن (کشورهایی مثل کانادا باید دوره بگذرونی واسه اجازه کار بعد از اون هم مالیات های سنگین میگیرن )
    و یک سوال دیگه اینکه من به زیست شناسی خیلی علاقه دارم وضعیت این رشته درآمدی و تحصیلی الان چه جوریه اونجا؟
    ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره به من بگه
    با سلام و خوشامد،
    1. ببینید خیلی سخته از الان برای بازار کار چند تا رشته تو 4 سال دیگه نظر داد. واین که شما بخواهید بر اساس بازار کار فنلاند الان درسی رو بخونید که احیانا کاملا مورد علاقتون نباشه هم درست نیست. چون معلوم نیست تا 4 سال دیگه چی پیش می یاد و آیا شما هم همچنان برنامه تون همین باشه.
    2. بطور کلی بازار کار اون رشته هایی که نام بردید نسبتا خوبه و مهمتر از اون اینه که شما تو اون زمینه دانش، مهارت و تخصص بالایی داشته باشید. در اون صورت هر کدوم باشه موفقید. پس باز هم می گم باید به دنبال علاقتون باشید.
    3. احتمالا قصد دارید برای فوق لیسانس بیاید فنلاند. در این صورت بعد از علاقتون بیشتر دنبال این باشید که کدوم رشته طرفیت بیشتر، پذیرش بهتر و فرصتهای تحصیلی بهتری تو فنلاند داره. نتایج پذیرش همین فروم کلی اطلاعات بهتون می ده.
    4. پرستاری میشه گفت خوبه. ولی فکر کار قبل از یادگیری زبان نباشید. چون کاریه که مستقیم با مردم سروکار دارید. اینجا رو با کانادا مقایسه نکنید. اینجا سیستم مهاجر پذیری به اون شکل نداره و من کسی رو ندیدم برای یه کار تخصصی همین طوری از ایران اقدام کرده باشه و کار و در نهایت ویزای کاری گرفته باشه. (البته نمی گم نیست یا نمی شه)
    همه اینها نظر شخصی بود دوست عزیز.
    موفق باشید
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط perstex نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگر یک دانشگاه خوب در فنلاند برای PHD هنر به من معرفی کنید
    با سلام، بدون شک آکادمی هنر های زیبا:
    http://www.kuva.fi/portal/english/applying/
    و دانشگاه هنر هلسینکی که الان در Aalto ادغام شده:
    http://taik.aalto.fi/en/

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط anfi نمایش پست ها
    سلام
    همون طور که میدونید ترجمه دقیق نام رشته مهندسی صنایع رو نمیتونید در دانشگاههای فنلاند پیدا کنید:چه دانشگاههای در فنلاند رشته(های) مندسی صنایع را در ارشد دارند؟یا اصلا این رشته(ها) رو برای دانشجوهای خارجی ارائه میدن؟
    با تشکر
    دوست عزیز، نزدیکترین رشته به رشته شما Industrial Management یا Business and Technology می تونه باشه. البته اگر گرایش خاصی رو دوست دارید و دنبال می کنید ، می تونین با واژه های کلیدی اون رشته هم جستجو کنید. چون اسامی رشته ها بعصا اینجا خیلی مطابق با اونچه که ما داریم نیست و شاید محتوا هم همینطور.
    موفق باشید

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharibeh نمایش پست ها
    دوست عزیز، نزدیکترین رشته به رشته شما Industrial Management یا Business and Technology می تونه باشه. البته اگر گرایش خاصی رو دوست دارید و دنبال می کنید ، می تونین با واژه های کلیدی اون رشته هم جستجو کنید. چون اسامی رشته ها بعصا اینجا خیلی مطابق با اونچه که ما داریم نیست و شاید محتوا هم همینطور.
    موفق باشید
    ممنون.
    من میخوام برای phd صنایع گرایش ergonomi اقدام کنم.کسی هست که بتونه منو تو این زمینه راهنمایی کنه؟
    چه دانشگاه هایی این گرایش رو دارند؟

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

دوستان سلام .
    قبلا یکی از دوستانم برای مستر عمران توی فنلاند و تا جایی که یادم هست هلسینکی پذیرش گرفته بود و مشغول تحصیل بود ولی حالا بهش دسترسی ندارم .
    الان من سرچ کردم و اصلا مستر برای عمران توی فنلاند هیچ جا ندیدم !! ممکنه یکی از دوستان راهنمایی کنه ؟

من برای آلمان و اسپانیا و نروژ دارم اقدام می کنم ولی احتمالا اگر آلمان پذیرش نگیرم مجبورم برم مالزی ... حساب ویژه ای روی فنلاند داشتم که با نبود رشته عمران برای مستر برنامه هام داره خراب میشه و من هم ظاهرا راهی مالزی . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)