صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 277

موضوع: تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فنلاند، رشته ها و دانشگاهها (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    دوستان سلام .
    قبلا یکی از دوستانم برای مستر عمران توی فنلاند و تا جایی که یادم هست هلسینکی پذیرش گرفته بود و مشغول تحصیل بود ولی حالا بهش دسترسی ندارم .
    الان من سرچ کردم و اصلا مستر برای عمران توی فنلاند هیچ جا ندیدم !! ممکنه یکی از دوستان راهنمایی کنه ؟

من برای آلمان و اسپانیا و نروژ دارم اقدام می کنم ولی احتمالا اگر آلمان پذیرش نگیرم مجبورم برم مالزی ... حساب ویژه ای روی فنلاند داشتم که با نبود رشته عمران برای مستر برنامه هام داره خراب میشه و من هم ظاهرا راهی مالزی . . .
    دروود.
    شما یه پس زمینه ای از مقطع تحصیلی با جزئیات ارائه کنید تا بهتر بشه کمک کرد. در ضمن برای دوره مهندسی عمران گرایشهای خاصی وجود نداره بیشتر به سمت construction , Environment دور می زنه

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

مرسی
    تا جایی که در خاطرم هستش سازه یا همون Structure پذیرش داشت از فنلاند . اما من قبلا چند بار همینجا مطرح کرده بودم هیچ کس خبری نداشت ! من هم متاسفانه چندان با سایتهای فنلاند آشنا نیستم . توی سایت مسترپورتال اروپا هم سرچ کردم چیزی نبود . ممنون میشم هر لینکی از هر گرایشی از مستر عمران برای فنلاند سراغ دارید اطلاع بدید .

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. من شنيدم كه تحصيل در فنلاند مجاني است. درسته؟
    براي همين من مي خواستم به همراه همسرم برم اونجا بخونم. همسرم ليسانسه و من ارشد. من رزومه ام خوبه و در حال تكميله. مي خواستم براي fall 2013 اقدام كنم. اما خب هزينه ي زندگي را هم ندارم. حالا سوال: براي دكترا فاند ميدن؟ اگر فاند بدن ميشه من فاندش را بگيرم و خرج زندگي و مسكن و ... كنم و اون وقت هر دومون در داننشگاه درس بخونيم؟
    مرسي

سلام به همه

11صفحه رو خوندم و کسی که در رشته های انسانی بخواد applyکنه متاسفانه ندیدم.
    یک لینک هم از دانشگاههای تاپ فنلاند پیدا کردم و دانشگاهtampere رو دیدم ولی قسمت مربوط به رشته ها رو توش پیدا نکردم.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی درباره دانشگاههای خوب و معتبرفنلاند در رشته انسانی می شناسه معرفی کنه.
    باتشکر
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.yalda نمایش پست ها
    سلام به همه

11صفحه رو خوندم و کسی که در رشته های انسانی بخواد applyکنه متاسفانه ندیدم.
    یک لینک هم از دانشگاههای تاپ فنلاند پیدا کردم و دانشگاهtampere رو دیدم ولی قسمت مربوط به رشته ها رو توش پیدا نکردم.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی درباره دانشگاههای خوب و معتبرفنلاند در رشته انسانی می شناسه معرفی کنه.
    باتشکر
    دوست عزیز، اگر اسم رشته ای که خوندید یا علاقه دارید بخونید رو بنویسید بهتر می شه راهنمایی کرد. چون تقرببا در تمام دانشگاههای فنلاند دروسی از رشته های انسانی هست.
    تو صفحه هر دانشگاه هم که وارد شدید برای دیدن رشته ها باید قسمت: studies یا degree programs in English یا education یا admissions ویا اسامی مشابه رو جستجو کنید.
    بهترین دانشگاه هم بطور کلی Helsinki و AAlto هستند:
    http://www.helsinki.fi/university/index.html
    http://www.aalto.fi/en/
    م
    وفق باشید
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

پیش فرض پاسخ : دانشگاه‌ها و رشته‌های فنلاند

دقیقا علمی کاربردی خودمونه چی؟ اینقدر با اطمینان حداقل صحبت نکنید!
    عزیز من، پلی تکنیک به دانشگاه های میگن که ما توی کشور خودمون صنعتی خطاب می کنیم، دانشگاه امیر کبیر خودمون هم معروف به پلی تکنیک ایران.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و لیست دانشگاه های پلی تکنیک جهان هم به سایت زیر مراجعه کنید.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Institute_of_technology

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    والا نمیدونم خودت چی فک میکنی راجع به اینکه پلی تکنیک دانشگاهه یا رشته؟!!!! به نظرت میتونه رشته باشه؟
    پلی تکنیک ها یه سری از دانشگاه ها هستن که توی فنلاند دقیقا معادل دانشگاه های علمی کاربردی در ایران هستن...
    در ضمن این مطلب قبلا هم توضیح داده شده بود...

Junior Member kavos آواتار ها

سلام به همه دوستان عزیز و زحمتکش
    فنلاند لیسانس مهندسی مکانیک به زبان انگلیسی داره؟
    اون دانشگاه یا پلی تکنیکش خوب هست؟
    منتظر جواب شما میمانم.
    می رسد روزی که بی هم میشویم، یک به یک از جمع هم کم میشویم
    می رسد روزی که ما درخاطرات، موجب خندیدن و غم میشویم
    گاه گاهی یادما کن ای رفیق، می رسد روزی که بی هم میشویم

Junior Member anamis5300 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    lab-sciences of Sari

سلام به همه.می خواستم بپرسم که واسه مستر در رشته علوم آزمایشگاهی برای هماتولوژی به خارجیا پذیرش میده یا نه. اگه لطف کنید اسم دانشگاههایی رو که شاخه های علوم آزمایشگاهی واسه مستر دارن رو اعلام کنید واقعآ ممنون میشم

Member ExpertNET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Mikkeli UAS

سلام

من تو لینک http://www.studyinfinland.fi/faq_on_...ns_and_degrees خوندم که نوشته با مدرک bachelor که از پلی تکنیک های فنلاند یا همون UAS ها میگیریم مستقیم نمیشه واسه master پذیرش گرفت ، یعنی همه جا قبول ندارن !! این منو خیلی ناراحت کرد چون برای bachelor در Haaga-Helia اقدام کردم اگر نتونم با لیسانسش بعد از 3.5 سال که تموم میشه درسو از یه دانشگاه خوب تو یه کشور دیگه یا حتی فنلاند (University منظورم هست چون تو خود فنلاند باز UAS هست برای Master ) پذیرش بگیرم که دیگه باید قید دکترا رو بزنم که!!

دوستان دانشگاه خوب سراغ دارن که بشه با لیسانس UAS های فنلاند بشه پذیرش برای Master گرفت‌؟ کسی به این مشکل برخورده تا حالا؟؟ از بچا هایی که الآن فنلاند هست کسی هست که با لیسانسی که از UAS گرفته باشه Master جایی پذیرش گرفته باشه ؟ اگه آره کجا و چه رشته ای ؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

100 ٪ در همه جای دنیا لیسانس پلی تکنیک های فنلاند رو قبول دارن.واقعا چرا نباید قبول داشته باشن؟ کیفیت آموزش در فنلاند خیلی مناسب هست.این درسته که پلی تکنیک ها بیشتر شما رو برای ورود به بازار کار آماده می کنن اما اصلا به این معنا نیست که نتونید به کمک این مدرک ادامه تحصیل بدید.لطفا به پست شماره ی 5 این تاپیک مراجعه کنید.در این پست من نموداری رو قرار دادم که از وبسایت پلی تکنیک میکلی گرفته شده.این نمودار رو میشه برای دانشگاه های کشورها دیگه هم بسط داد...فکر می کنم اطلاعات لازم برای شما در این نمودار وجود داشته باشه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%86%D8%AF
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)